Witaj

 

Jeżeli masz pytania, sugestie, skorzystaj z poniższego formularza.

 

Marta Brzoza

 

 

[contact-form-7 id=”5″ title=”Formularz 1″]

2 Responses to “Witaj”

 • Monika

  Witam Pani Marto! Super ze Jest ta strona,czytam,korzystam z porad Pani i Pana Jurka Zięby.Mam 34 lata i chorobę przewlekłą,stawy:( ale walczę z tym naturalnie,suplementuję się i ćwiczę jogę.Czuję się dużo lepiej,ale ostatnio zauważyłam pod pachami czerwone plamy,które zaczęły swędzieć.Wcześniej używałam antyperspirant z aluminium bo super blokował,myślałam że to przez to i odrzuciłam go.Teraz używam naturalny ale nadal są te zmiany.Nie wiem czym się tego pozbyć dlatego postanowiłam napisać do Pani.Jeżeli będzie możliwość to już bardzo dziękuję za podpowiedź.Pozdrawiam!

 • Darek

  Witam :) szukając Naturopaty dla mamy natrafiłem na Panią
  sam coraz bardziej zgłębiam i poznaję ten temat ,ja też tydzień temu byłem na Kongresie Naturoterapi w Warszawianie gdzie poznałem wielu lekarzy a wśród nich Jerzego Ziębę.
  Jestem za naturalnymi metodami leczenia i też chcę dla rodziców by je poznali jak i dla Mamy która ma dolegliwości żołądkowe i i te farmaceutyczne metody nie skutkują bo co jakiś czas dolegliwość powraca.
  Moje zapytanie jest takie jak się z Panią skontaktować i czy można było by zapisać mamę na wizytę do Pani lub może Pani zna kogoś kto zajmuje się tak jak Pani Naturoterapią i mogły mamie pomóc w naturalny sposób .Ja jeszcze za mało mam wiedzy w tym kierunku ale też ciągle się uczę.
  Pozdrawiam życząc Miłej niedzieli i Wspaniałego nadchodzącego tygodnia .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami".