Jakim trzeba być wieprzem, żeby zachwalać glifosat… do picia?

wieprze

Co za dureń, klakier, bezmózgowiec i najczystszej rasy sprzedawczyk.

Jak bardzo można upodlić się, aby dostać od korporacji sponsoring czy inne korzyści majątkowe? 

Gość o imieniu Patrick Moor zachwala pić… glifosat.

„Nie wierzę, że w Argentynie glifosat powoduje wzrost zachorowalności na raka. Można go pić i nie zaszkodzi!!!” – mówi Patrick Moor. 

Dziennikarz zapytał: „Czy chciałby pan się napić. Mamy go tutaj”.

Patrick Moor odpowiedział: „Byłbym szczęśliwy… właściwie to nie, ale wiem, że nie zaszkodziłby mi”.

Po dalszej namowie dziennikarza pan Moor skwitował: „nie jestem głupi…”.

Sprawdźmy kim jest Patrick Moor?

Nsb.com pisze tak:

„Dr Patrick Moore jest liderem ruchu ekologicznego od ponad 40 lat. Jest współzałożycielem Greenpeace, gdzie przez dziewięć lat pełnił funkcję prezesa kanadyjskiego. Sześć lat był dyrektorem Greenpeace International.

Obecnie dr Moore rozwiązuje problemy środowiskowe poprzez zapewnienie równowagi między potrzebami ludzi i konieczności ochrony środowiska. Jego polityka ochrony środowiska opiera się wprost na nauce i logice. Uważa, że zbyt duża część dzisiejszych „pseudo-ekologów” pełna jest sensacji, dezinformacji i strachu”.

Tyle bełkotu płynącego z głównych mediów.

Najlepsze referencje dr Moor pokazał w poniższym wywiadzie.

Skoro glifosad jest tak bezpieczny i mogą pić go mieszkańcy Argentyny, to dlaczego szanowny doktorek nie wypił tego płynu… przed kamerami? 

Przyparty do muru gada rozsądnie: „nie jestem głupi…”

Jak taki człowiek mógł być założycielem Greenpeace i przez kilkanaście lat sprawować w niej funkcje kierownicze?

Co to za kolejna mafijna organizacja?

Zobaczmy jeszcze co to jest glifosat?

Zerknijmy do wszystko wiedzącej, ale nie zawsze prawdomównej Wikipedii

„Glifosat – organiczny związek chemiczny z grupy fosfonianów… Preparaty oparte na glifosacie powodują zamieranie większości roślin, przez co wprowadziły możliwość łatwego i taniego niszczenia chwastów, w tym wieloletnich, wcześniej bardzo trudnych do likwidacji. Zwalcza niemal wszystkie chwasty”.

Skoro glifosat niszczy większość chwastów, to według byłego prezesa Greenpeace, możemy go pić jak wodę?

I tu jest pewien wybieg… gdyby szanowny doktorek dodał: „możemy pić glifosat, ponieważ jest tak bezpieczny jak coca-cola”, to już byłby bliżej prawdy. Ponieważ coca-cola świetnie nadaje się jako środek do czyszczenia rdzy lub aparatów na zęby, a tyle osób to świństwo pije…

Cóż począć z takimi ludźmi jak szanowny doktorek?

Po konferencji w 1944 roku w Bretton Woods, międzynarodowa finansjera narzuciła światu dolara i swój autorski system finansowo-kredytowy. Zbudowała szereg organizacji, jak NATO, Unia Europejska, ONZ i oczywiście… Greenpeace. Wszystkie organizacje mają za zadanie ogłupiać społeczeństwo w celu utrzymania władzy obrzydliwie bogatych bankierów.

Do dzisiejszego dnia są właścicielami większości lub wszystkich międzynarodowych koncernów.

Skoro glifosat jest produktem Monsanto, a chęć kupna tej toksycznej korporacji wyraził Bayer (niemieckie przedsiębiorstwo chemiczne i farmaceutyczne), to celem jelity jest wprowadzić glifosat nie tylko do chemii zwalczającej rośliny ale również do produktów spożywczych. Dlatego doktorek namawia do picia tej toksycznej substancji.

Co mamy począć z takimi osobnikami, którzy na siłę wypychani są przed ekrany telewizorów?

Ośmieszać, mówić głośno prawdę.

Zauważyłem ostatnio ciekawą prawidłowość. Media głównego nurtu w Polsce piszą o faktach, które my opisujemy od lat. Dopiero jak społeczeństwo wyśmiewa ich sprzedajne tezy, to wtedy wiedzą, że nie mogą dłużej tkwić w kłamstwach.

Przykład?

Na razie w ekonomii… Niemcy i Francja ogłosiły program powstania Supermocarstwa. Jest dokładnie taki sam, jaki wprowadza finansjera z projektem NWO – nowy porządek świata. Jest to niewolniczy system, który ekonomicznie i medycznie zakuje społeczeństwo w kajdany.

Teraz uwaga. Po kilku latach naszego pisania, media głównego nurtu przebąkują o: jednym światowym państwie, jednym światowym banku, jednym światowym wojsku, czyli to o czym piszemy od 3 lat.

Nie każda prawda wychodzi na światło dzienne, jednak warto ośmieszać Wałęsów, Tusków, Balcerowiczów, doktorków i cały system czerwonych.

Powoli zaczynamy wygrywać pokazując ich obrzydliwe kłamstwa…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie tematem międzynarodowej finansjery, specjalnie dla czytelników martabrzoza.pl uruchamiam promocję na „Pakiet Finansjera za 47 zł” – LINK

Form by (e)NeTesFoto: flickr.com

Zobacz jeszcze to:

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
  • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

  • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter