Leczenie nieuleczalnych chorób wodą utlenioną

woda800

.
Leczenie wodą utlenioną jest w dalszym ciągu kontrowersyjną metodą pokonywania nieuleczalnych chorób. Nie jest ona dokładnie zbadana, ale wielu ludziom przynosi ulgę i normalne życie.

Bardzo ciekawy jest przypadek Billa Munro, który chciałam opisać.

Wdychanie wody utlenionej

Wdychanie nadtlenku wodoru czyli wody utlenionej, uważane jest za jedną z naturalnych kuracji, która może pomóc w zwalczaniu wirusów, POChP (Przewlekła obturacyjna choroba płuc), problemów płucnych, przewlekłego kaszlu, astmy, raka i wiele innych.

Bill Munro z Waterford, Michigan pisze:

„Wdychałem 3% nadtlenku wodoru od ponad 13 lat. W tym czasie walczyłem z rakiem prostaty i czerniakiem. Nie chciałem używać maści na otwartym czerniaku, bo to zabierało tlen potrzebny do wyleczenia go. Nadtlenek, który wdychałem dostarczał tlen od środka. Zwiększyłem ilość wdychanego nadtlenku doustnie do 7-8 razy na dzień. Używałem aerozolu do nosa. Z każdym wdechem psikałem około 10 razy do gardła. To trwało cztery miesiące. Teraz psikam 5 razy z każdym wdechem 7 razy dziennie. Moje badanie krwi potwierdzają, że jestem zdrowy”.

Bill uważa, że należy stosować nadtlenek 6 razy dziennie po 5 psiknięć przez 2-4 tygodnie, aby zauważyć efekty w zwalczaniu przewlekłych wirusów, które znajdują się we krwi. W przypadku raka leczenie należy kontynuować przez 3-4 miesiące. Prawdopodobnie większość wirusów nie może przetrwać w środowisku wzbogaconym w tlen.

Kiedy ma skurcze mięśni, bierze aerozol i wdycha nadtlenek. W ciągu jednej minuty, skurcze ustają.

Ja należy wdychać wodę utlenioną?

Bill Munro proponuje następujący sposób wdychania nadtlenku:

 1. Należy kupić aerozol/pompę do nosa.
 2. Kupić 3% nadtlenku wodoru. Taki procent nadtlenku używał Bill przez 12 lat.
 3. Wysterylizuj butelkę używając ciepłej wody z mydłem.
 4. Wypełnić aerozol 3% nadtlenku.
 5. Psikać gardło 6 razy w czasie jednego wdechu. NIE WDYCHAJ PRZEZ NOS !!
 6. Rób to 4-6 razy dziennie. Jeśli próbujesz pozbyć się wirusa, psikaj co 2 godziny.

Pozbycie się wirusa zajmuje około 36 – 48 godzin. Jeśli jest to poważniejszy wirus, który był we krwi przez pewien czas, może to potrwać do 2 tygodni. W przypadku innych dolegliwości, takich jak rak, nie ma całkowitych badań.

6 dawek 4-6 razy dziennie wydaje się być bardzo dużo, ale w rzeczywistości jest to niewielka ilość. Sprawdź to psikając zawartość na małą łyżeczkę.

Opinia Billa Munro o kuracji:

Nadtlenek wodoru jest najbardziej z niedocenianych substancji wykorzystywanych przez człowieka. Nowe zastosowania wody utlenionej są odkrywane codziennie. Owady/ bakterie czy to w ogrodzie lub ciele, nie mogą żyć w środowisku bogatym w zbyt wysoką zawartość tlenu. W wieku 69 lat moje mięśnie były bardzo sztywne, aby wydostać się z łóżka leżałem na brzuchu i zsuwałem się na podłogę. Musiałem jakoś zaradzić tej sytuacji. Pewnego ranka gdy piłem kawę z przyjacielem, zauważyłem, że przyniósł niewielki stos książek. Z ciekawości zajrzałem do nich. Jedna w szczególności bardzo mnie zainteresowała „O2xygen Terapie”.

Książka wskazała mi trzy możliwości:

 • Umieścić 8 do 10 kropli w szklance (236ml) i pić cztery razy dziennie.
 • Druga opcja to, umieścić 47L (1 us pint) 35% roztworu w wannie i moczyć się w tym przez 1 godzinę raz w tygodniu.
 • Lub iść do lekarza na wlew dożylny raz w tygodniu.

Żadną z tych opcji nie wybrałem.

Zdecydowałem, że spróbuję wdychać 3% roztworu. Sam doszedłem do odpowiedniej dawki. Mój sen znacznie się poprawił i dodatkowo moje bóle serca ustały.

Moja żona i ja wdychamy nadtlenek przez 9 lat i od tego czasu nie mamy przeziębień, bóli mięśnie itp. Nie zażywam żadnych leków i witamin a mam prawie 80 lat. Moje płuca nie męczą mnie, kiedy pracuję w ogrodzie lub w czasie innych czynności. Nadtlenek utrzymuje nasz tlen we krwi w wysokości 90%.

Uwaga: 

Materiał ten został opublikowany wyłącznie w celu inspiracji. Chciałam pokazać, jak wiele istnieje alternatywnych metod w leczeniu nieuleczalnych chorób. Społeczeństwo nie ma pojęcia odnośnie tanich metod leczenia różnych chorób. Być może tego typu artykuł zainspiruje lekarzy lub naukowców do zbadania metody leczenia nadtlenkiem wodoru. Mamy sporo informacji od osób, które same podjęły próbę leczenia. Ich wyniki są bardzo obiecujące. 
źródło: www.earthclinic.com

Kasia Kasia Brzoza

Form by (e)NeTes


Foto: commons.wikimedia.org

24 Responses to “Leczenie nieuleczalnych chorób wodą utlenioną”

 • nadia

  Moj maz mial bol ucha od kilku dni, bol nie ustepowal, wiec zarejestrowal sie do lekarza. Dzien przed wizyta zakropilam mu ucho 6 kroplami wody utlenionej, powoli to robilam,zeby zobaczyc czy nie bedzie jakiegos bolu, poczekalam 10 min. i maz sobie potem chusteczka przeczyscil to ucho od tej wody utlenionej. Nastepnie powtorzylam to na drugim uchu, mimo ze tamto go nie bolao. Stwierdzil,ze jest lepiej, ale pojdzie do doktora. Od lekarza przyszedl zdenerwowany, gdyz chcial przepisac mu tabletki przeciwbolowe a gdyby nie pomoglo w ciagu 2 tyg. wtedy przepisze antybiotyk. Kazalam mu sie polozyc, kuracje z woda utleniona powtorzylam a na drugi dzien jak reka odjal, bol zniknal i do dzisiaj nie ma. Niech zyje woda utleniona! :)

 • Mateusz

  Istnieje książka prof. Niumywakina -,,leczenie wodą utleniona”. Pozdrawim

 • Paweł lek.pediatra

  Umieścić 8 do 10 kropli w szklance (236ml) i pić cztery razy dziennie. ? zdecydowanie za duza dawka powinno sie do szklanki wody 250 ml wlewac 4-6 kropel i to raz dziennie po dwóch tygodnia mozna zwiekszyc 8-10. Efekty sa niesamowite,taka kuracje stosowali dygnitarze komunistyczni w latach rzadów stalina,brezniewa tylko nigdy o tym nikomu nie mówili bo wtedy spoleczenstwo byłoby za zdrowe zbyt łatwym kosztem. Woda utleniona jest najlpesza ta która sie stosuje do porodów,mozna ja kupic w sklepach specjalistycznych,ta woda utleniona ktora mamy w aptekach nie jest tak dobrej jakosci jak ta stosowana do porodów.-pozdrawiam i pamietajcie nie uzywajcie żadnych szczpionek i zadnych leków z wyjatkiem witaminy C i D

 • darek2015

  Nikt nie będzie robił badań, bo stac na to tylko pig-pharmę a oni nie będa podcinac gałęzi na której siedzą..
  Bardzo podobnie działa MMS, wyklęty i zakazany w krajach zachodnich i USA.
  W przybliżeniu 1 kropla 35% perhydrolu odpowiada 1 kropli MMS.
  Z tym, że ClO2 udostępnia 3 wiązania w molekule, a H2O2 tylko jedno. Więc ClO2 ma jakoby potrójną potencję..
  Z tymże trzeba pamiętac o nie nadużywaniu tych środków bo sa to potężne utleniacze i należy po 2 godzinach ‚storpedować’ lecznicze działanie tych substancji antyutleniaczami czyli WitC, ALA (świetny chelator również), BHT lub innymi, żeby wolne rodniki wytworzone przy H2o2 ‚posprzątać..
  A że działa potwierdzam.

 • darek2015

  PARADONTOZA:

  ” Leczenie paradontozy
  https://niebezpiecznezboza.com/wp-content/uploads/2015/02/waterpik-001.jpg

  • Należy zaopatrzyć się w urządzenie o nazwie waterpik – widoczne na obrazku (w Polsce nazwa jest taka sama, jest to urządzenie wytwarzające cienki strumień wody pod odpowiednim ciśnieniem),
  • Wodę utlenioną 3%
  • Witaminę C – kwas askorbinowy
  • Olej kokosowy

  Do wody, która mieści się w pojemniku urządzenia należy wlać dwie nakrętki wody utlenionej i dolać do pełna ciepłej wody. Tym roztworem zaleca się płukać dziąsła, bardzo dokładnie, zwłaszcza kieszonki przyzębne, dwa razy dziennie. Przez pierwsze dni dziąsła będą bardzo krwawić, potem coraz mniej. Po dwóch tygodniach, jak obiecuje dr Levy – (kardiolog funkcjonalny), goi się stan zapalny spowodowany infekcją i ubytki w dziąsłach zaczynają wypełniać się nową tkanką. Jego zdaniem nitkowanie zębów jest niezdrowe dla dziąseł. W procesie gojenia bardzo pomocne jest ssanie ( przez 20 minut, rano) 3/4 łyżki stołowej oleju kokosowego. Po 20 minutach należy wypluć olej i dokładnie wypłukać usta. Witamina C w dużych dawkach jest konieczna do odbudowy zniszczonej tkanki i wyleczenia stanu zapalnego dziąseł. Maksymalną dawkę kwasu askorbinowego ustala się indywidualnie. Zaczyna się od 2 gramów i zwiększa dawkę aż do wystąpienia rozwolnienia, po czym minimalnie zmniejsza się dawkę i przyjmuje Witaminę C 3 razy dziennie w równych dawkach. Choroby przyzębia mają ścisły związek z chorobami serca, więc warto spróbować tej metody, żeby sobie pomóc.”

  https://niebezpiecznezboza.com/leczenie-paradontozy/

 • karol

  Polecam wodę utlenioną 30% wprost od dystrybutora ! biuro@ultranova.pl / 884 343 156

 • Anna

  https://allegro.pl/witamina-c-lewoskretna-czda-gratis-woda-utleniona-i5626615838.html

  Jak ktoś szuka wody w sieci to na allegro często znika, tutaj można dostać w zestawie z witaminą C !

 • darek2015

  Wodę bez kłopotu we wszystkich czystościach i stężeniach można kupić np. tu:
  https://www.envolab.pl/sklep
  litr wody 3% po rozrobieniu koło 2 PLN..

  A 1 kg kwasu askorbinowego za 25 PLN..
  https://www.ichemia.pl/12,kwas-l-askorbinowy-lewoskretny-witamina-c-czda-1kg.html

  Zadnego gratisu tu nie ma, bo gratisów nie ma :)

 • ewa zapłata

  WITAM ! CZY KTOŚ LECZYŁ POCHP WODĄ UTLENIONĄ ? JEŚLI TAK PROSZĘ O PODANIE SPOSOBU JAK TO ROBIĆ I JAKIE SĄ EFEKTY. PROSZĘ O POMOC ! BĘDĘ WDZIĘCZNA O KAŻDĄ PODPOWIEDZ. POZDRAWIAM

 • irena

  Witam,
  Czy ktos moglby mi doradzic jaka dawke wody utlenionej 3% czy 35% nalezy przyjowac osobie ,ktora ma raka ?Wyczytalam rozniez na internecie, ze wody utlenionej nie nalezy mieszac ze zwykla woda z kranu lub mineralna,powinna byc mieszana z woda destylowana,czy to prawda??
  Dziekuje,

 • irena

  Witam,
  Czy ktos moglby mi doradzic jaka dawke wody utlenionej 3% czy 35% nalezy przyjowac osobie ,ktora ma raka ?Wyczytalam rozniez na internecie, ze wody utlenionej nie nalezy mieszac ze zwykla woda z kranu lub mineralna,powinna byc mieszana z woda destylowana,czy to prawda???

  Dziekuje serdecznie ,

 • Marta Brzoza

  @irena
  Woda utleniona 3 % , a jeśli chodzi o wodę to lepsza butelkowana ,bo min.nie zawiera fluoru.
  Co do dawki to proszę prześledzić wcześniejsze komentarze. Każdy organizm reaguje inaczej . Już nawet Zięba mówi że nie ma tak że przy raku trzeba robić tak a tak a przy innym schorzeniu inaczej. Jest ogólna zasada zaczynamy od małych dawek i obserwujemy reakcję naszego organiżmu stopniowo zwiększając dawki.

 • Marcin

  Witam.
  Muszę przyznać że powyższy artykuł zaciekawi mnie do tego stopnia że spróbuje inhalacji wodą utlenioną, tylko pytanie do państwa czy może być to woda prosto z apteki i czy trzeba ją rozcieńczyć przed zastosowaniem? Pozdrawiam. :)

 • Marta Brzoza

  @Marcin
  Trzeba ją rozcieńczać w stosunku 1:3

 • Bernadeta

  Bardzo madre porady.

 • Michał

  stosował ktoś w ogóle? Ludzie ciągle o tym piszą ale jeszcze nie spotkałem się z osobą która powiedziałaby „stosowałem i stosuje, od jakiego czasu i czego się wyleczył” albo „stosowałem nie działa”, ludzie tylko piszą jakie ma właściwości a nikt na żadnych forum jeszcze nie udowodnił nawet na sobie że to działa. pozdro

 • Grażyna

  Czy spożywanie sody oczyszczonej lub wody utlenionej może wyleczyć oprócz raka inne choroby np.obrzęki stóp , gdzie lekarze nie potrafią zdiagnozować ich przyczyny. Czy ktoś stosował na podobne dolegliwości.

 • Ewa

  Witam , ja płukałam gardło woda utleniona i soda i wyleczyłam tak infekcje gardła i migdałów w 4 dni , zachęcam do poczytania o odżywianiu optymalnym :) i suplementowanie minerałami i witaminami , o odkwaszanie organizmu
  oraz użyciu soli jodowanej i płynu Lugola dzięki niemu pozbędziemy sie 80-90%chorob od grypy po raka , to nie jest rodzaj diety tylko sposób łączenia żywności i tego co tak na prawdę możemy jeść . Bo to układ trawienny (żołądek i jelita sa brama do naszego organizmu ) Ja stosuje ten sposób żywienia i efekty sa porażające ( ustały mi migreny , bóle głowy, problemy jelitowe oraz ogólne samopoczucie jest fenomenalne ) a moja córka ktora męczyła sie od urodzenia z egzema skórna , dzięki zmianie żywienia została wyleczona choc lekarze twierdzili ze do końca życia to bedzie miała i ze leczy sie to tylko sterydami , co mnie jako matkę przeraziło , i dla tego zainteresowałam sie medycyna naturalna , prawdę polecam bo taki sposób odżywiania i dostarczanie minerałów i witamin cały czas a mie gdy sie jest chorym , pozdrawiam

 • Marta Brzoza

  @Ewa
  Dokładnie, wszystkie choroby zaczynają się od żołądka. Gratuluję podejścia do zdrowia.

 • jj

  witam, a czy pijecie nadtlenek rozcienczony w zwyklej wodzie czy tylko destylowanej?

 • Beata

  Bardzo ciekawe, mój lekarz laryngolog polecił mi ostatnio wode utleniona do płukania gardła.

 • Tobiasz

  Problem z zatokami. Latami całymi cierpiałem z powodu zatok. Wieczne zapalenia ropne, potworny obrzęk śluzówki, polipy. Nieustanne „kuracje” antybiotykami, przeciwhistaminami i kroplami sterydowymi niewiele pomagały. Lekarz zagroził mi interwencją chirurgiczną. Od dwóch miesięcy stosuję doustnie i donosowo wodę utlenioną wg. Nieumywakina. Ponadto piję olej z czarnuszki ( mała łyżeczka 3 x dziennie). Poprawa jest nieprawdopodobna. Przestała się zbierać ropa. Obrzęki są coraz rzadsze. Oddycham swobodnie po raz pierwszy od lat!!! Ponadto w drugim tygodniu spożywania wody utlenionej organizm zaczął się oczyszczać. Pewnego dnia prawie nie wychodziłem z toalety, ale nie były to biegunki, tylko wciąż coś ze mnie wychodziło, jakbym się odblokował po latach. Na allegro.pl kupiłem wodę utlenioną niestabilizowaną, która w przeciwieństwie do aptecznej nie zawiera dodatkowej chemii. Naprawdę jestem przypadkiem, któremu woda utleniona pomogła.

 • Lidia

  Witam serdecznie. Moja 3,5 letnia córka ma alergię wziewną na kurz + podejrzenie astmy oskrzelowej… Najgorzej jest w okresie jesień, zima, wiosna – non stop ma zapalenie oskrzeli z obturacyjnym skurczem, a zaczyna się wszystko od wodnistego kataru wtedy. Na stałe przyjmuje Aerius, Singulair 4 i Nasometin-steryd do nosa- tylko,że dla mnie te leki nie działają bo ona mimo tego i tak choruje a w te 3 najgorsze okresy ma dodatkowo prawie non stop inhalacje z berodualu i nebbud + okazyjnie antybiotyki. Mi już ręcę opadają a lekarze mówią ,że sama wyrośnie z tego i nic więcej nie da się zrobić. Proszę może macie jakieś doświadczenia w tym zakresie , może ktoś mi coś poradzić jak złagodzić to wszystko. Szkoda mi dziecka ,że jest faszerowane tymi wszystkimi świństwami….

 • ADam

  A co sądzicie o wlewach dożylnych z H202, działa to? ktoś to bierze? Co siądziecie o tym wpisie- https://xn--wlewy-doylne-3xc.pl/kroplowka/wlewy-z-wody-utlenionej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter