dr Adam Przygoda leczy nowotwory

dr Adam Przygoda

Różne grupy wpływu dowiedziały się, że dr Adma Przygoda ma metodę na leczenie nowotworów. Te grupy pochodzą między innymi z Uniwersytetu Cambridge. Zarzut został w ten sposób sformułowany:

„ingerowanie w oficjalne metody leczenia nowotworów”.

Nie tylko nowotwory

Przeciwnicy zdrowych terapii dr Przygody, mają się czego bać, ponieważ na 400-500 pacjentów z nowotworem leczonych w klinice, tylko jedna osoba zmarła. Reszta pacjentów jest w dobrej kondycji. 

Nie wiemy, jaką terapię stosuj dr Przygoda, ale rezultaty są znakomite. Kiedy onkolog z medycyny akademickiej skazał pacjentkę na śmierć, ona pojawiła się w klinice dr Przygody. Po około dwóch miesiącach terapii, pacjentka udała się do tych samych lekarzy, co ją skazali na śmierć o zbadanie stanu nowotworu. Okazało się, że nie ma go, pacjentka została wyleczona.

Takie efekty pracy, muszą boleć onkologów opłacanych przez system korporacji farmaceutycznych.

Dodatkowo, jak mówi doktor, jeżeli osoby ośmielają się wyleczyć z Alzheimera, to już jest co najmniej niestosowne zachowanie…

Kim jest dr Adam Przygoda?

Lekarz naturopata, specjalista Medycyny Chińskiej oraz Medycyny Ortomolekularnej.

Jest absolwentem wydziału medycznego w Internatinal University in Colombo, Sri Lanka. Studia podyplomowe TCM (Tradycyjnej Chińskiej Medycyny) kontynuje w Zhongfang, Chiny, pod kirunkiem Dr. Minga. Studia z dziedziny biochemii oraz „Nutrition science” kontynuje w Oxfordzie i Londynie, UK.

Oprócz TCM zajmuje sie naturalnymi terapiami, medycyną ortomolekularna, terapiami fotodynamicznymi i laserowymi. Obecnie pisze pracę doktorską na temat : „Leczenie chorób przewlekłych w ujęciu TCM oraz Medycyny Ortomolekularnej”.

W praktyce medycznej zajmuje się przede wszystkim leczeniem chorób przewlekłych, w tym miażdżycy tętniczej, chorób układu naczyniowo-sercowego, szeroko pojętych stanów zapalnych oraz chorób nowotworowych.

Więcej informacji – medicus-clinic.co.uk

i dr Andrzej Więckowski:

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto: https://www.facebook.com/jim.morgan.7374

Zobacz jeszcze to:

5 Responses to “dr Adam Przygoda leczy nowotwory”

 • Ewa

  Czy Pan Dr Adam Przygoda leczy dzieci z Mięsakiem z przeżutami proszę o odp dziękuję

 • Hubert

  Fajny artykuł

 • Murdzek

  Krzysztof murdzek proszę o pomoc dla mamy to muj telefon 786024148

 • Tadeusz

  Ja jeżdżę do dr. Więckowskiego. Liczę na wyleczenie z cukrzycy 2 oraz z polipów w jelitach.

 • Klaudia James

  Wpisalam po angielsku i potem zniknal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter