Ile kosztuje leczenia nowotworu w USA?

Nowotwór

Jeżeli ktoś myśli, że służba zdrowia w USA jest idealna i chciałby skopiować ten system do polskiej rzeczywistości, to najpierw musi przeanalizować, czy jest… bogaty.

W dużej mierze, amerykański system zdrowia sprawdza się w dwóch przypadkach: kiedy jesteś zdrowa/mało chorujesz lub kiedy jesteś bogata.

Dla większości osób jest pułapką, rozkradaniem rozłożonym na lata.

To dlatego w wielu grupach zawodowych w USA istnieje pogląd, aby nie kupować domu, nieruchomości.

Powód jest prosty, kiedy uderzy mocno choroba, średniej klasy ubezpieczenie, które ma większość ludzi, nie wystarcza na pokrycie wysokich kosztów leczenia. Wtedy zabierają dom, nieruchomości, samochód.

Nie masz domu, nie masz majątku, mało zarabiasz, to system po jakimś czasie, może umorzyć koszty leczenia.

Taka jest amerykańska rzeczywistość, którą nie rozumie Polska. Dlatego jest wiele głosów, aby skopiować rozwiązania amerykańskie.

Kiedy to się stanie, nastąpi kolejny etap rozkradania Polaków.

W Polsce brakuje tylko jednego: wdrożenia naturalnych terapii. Wtedy koszty leczenia bardzo szybko spadną, zmniejszy się ilość chorych i kolejek do lekarzy.

Nic nie da, dokładanie kolejnych milionów do złego systemu leczenia. To marnotrawienie pieniędzy.

Wróćmy do USA.

Blonnie ma nowotwór

Jest ubezpieczona. Rocznie płaci: 34,760 dolarów.

Leczenie choroby doprowadziło jej rodzinę do skraju przepaści.

Ma olbrzymie długi.

Wobec szpitala ponad 127 tysięcy dolarów.

Wobec innych usług zdrowotnych: 90 tysięcy dolarów.

Razem dług wynosi: ponad 200  tysięcy dolarów.

Uwaga! Blonnie jest cały czas ubezpieczona, a choroba nie jest wyleczona!

Koszty leczenia mogą zwiększyć się do pół miliona, a nawet miliona dolarów.

System amerykański rujnuje pacjentów

Pomimo faktu, że coraz więcej Amerykanów objętych jest ubezpieczeniem zdrowotnym, badania wykazały, że rocznie, około 530 000 rodzin bankrutuje z powodu bardzo wysokich kosztów leczenia, a ogromna większość tych rodzin ma ubezpieczenie zdrowotne.

Główną przyczyną bankructw w Stanach Zjednoczonych są rachunki medyczne. Stanowią one dwie trzecie wszystkich zaksięgowanych bankructw.

„Obecnie, większość polis ubezpieczeniowych przypomina szwajcarski ser. Są one pełne luk prawnych, a firmy zajmujące się ubezpieczeniami zdrowotnymi, stały się mistrzami w znajdywaniu sposobów na niepłacenie za leczenie pacjentów” – wyjaśnia Zero Hedge:  źródło. 

Proszę uważać na polityków, na partie polityczne, które będą chciały skopiować system amerykański i wdrożyć prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

To jest bardzo niebezpieczny system, który niszczy Amerykanów. W Polsce zarabia się dużo mniej, niż w USA, dlatego żniwo bankructw polskich rodzin, odbyłoby się na dużą skalę.

W Polsce potrzeba tylko dopuścić do systemu leczenia, naturalne terapie.

To wszystko.

Należy zrobić konkurencje dla leków, dla chemioterapii.

Niech praktyka pokaże, które metody są lepsze.

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto:

Zobacz jeszcze to:

4 Responses to “Ile kosztuje leczenia nowotworu w USA?”

 • Leon

  I tak będzie zawsze dopóki nie zlikwiduje się całkowicie żydostwa, od malczika do starika, jak mawiają zniszczeni przez to syjonistyczne bydło Rosjanie. Ok. 60 milionów w żydo-chazaro-syjo rewolucję.

 • Hubert

  Fajny artykuł:)

 • To stary system czytamy o nim juz w ewangelii Marka 5:25 A pewna kobieta od dwunastu lat cierpiała na upływ krwi. Wiele przecierpiała od różnych lekarzy 26 i całe swe mienie wydała, a nic jej nie pomogło, lecz miała się jeszcze gorzej.

  medycyna to oszustwo! w 90% nie pomagają, leczą tylko te choroby, które same też ustępują po pewnym czasie, no i leczą głównie objawy, by stworzyć wrażenie, że coś pomagają.

 • Karlik

  A mnie wkurza jak pijaki, kibole po bijatykach w Polsce są przeworzeni do szpitala i pełne badania mają. A normalny człek miesiące w kolejkach czeka. Ale do Ameryki mi nie śpieszno . Już teraz wiem skąd tam tyle bedomnych po ulicach się przewija.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter