Jerzy Zięba bankrutuje, umiera, koniec znachora…

Jerzy Zięba

Po co ten durny tytuł?

Bo po każdej durnej, czerwonej, opłacanej publikacji pojawiają się te same pytania: czy to prawda, czy to złodziej, czy to żyd, czy ma kochankę, czy jest gejem, czy ukradł kasę?

Bo w każdej plotce jest prawda… co za durne przysłowie.

Kiedy zaczniemy samodzielnie myśleć?

Czy to w kwestiach wiary, czy zdrowia, czy polityki?

Zrozum, oni chcą nam zrobić sieczkę z mózgu, chcą nas podzielić, wyobcować.

Oskarżyli pana Jerzego Ziębę, że zarobił 23 miliony złotych.

A to zdrajca, żyd…, jak śmiał zarobić taką kasę?

Przecież oni mogą tylko zarabiać…

Pomyśl…

Zanim uwierzysz w cokolwiek, sprawdź, z jakiego źródła pochodzą informacje.

Jeżeli z mediów czerwonych, to nawet nie zawracaj sobie taką publikacją głowy.

Od razu wywal do kosza.

Ludzie uczciwi nie muszą bać się przyszłości, własnego cienia boją się tylko sprzedawczyki.

Jeżeli napiszą taki tytuł: „Jerzy Zięba bankrutuje, umiera, koniec znachora”, to będziesz składać kondolencje?

Każdy kiedyś umrze, ale umrzeć naturalnie a umrzeć przez czerwonych, to dwie różne śmierci.

Oskarżają pana Ziębę, że zarobił 23 mln zł.

W taki sposób przekazana informacja ma wywołać tylko jedną myśl: „a to złodziej”.

Nie wiem, czy prowadziłeś kiedyś firmę?

Jeżeli firma, którą zarządzasz zarabia takie miliony w 3 lata, to powinna być na okładkach wszystkich biznesowych gazet świata.

Pan Zięba powinien udzielać odpowiedzi: jak to zrobił.

To jest fenomenalne osiągnięcie.

Jednak sukces ma dwa końce.

Pamiętam, kiedyś istniała polska firma: Optimus, zarządzana przez Romana Kluskę. Dzisiaj byłaby potentatem na skalę światową.

Co z nią zrobili?

Bezpodstawnie zniszczyli. W późniejszym czasie, sąd przyznał milionowe odszkodowanie za błędy urzędników.

To jest lekcja dla takich osób, jak pan Zięba.

Dlatego szybko powinien budować własne media, dziesiątki niezależnych firm. Lepiej wolniej rozwijać obecną markę i budować zaplecze, niż wszystkie siły kierować na markę, którą można szybko i łatwo zniszczyć.

Nagle okaże się, że wygrzebią przepis, który spowoduje naliczenie zaległego podatku na kwotę 100 mln zł. Później kolejna kara i w taki sposób nie ma firmy.

Ten artykuł to prowokacja. Pan Jerzy Zięba nie bankrutuje, żyje, nie jest znachorem i z tego co wiem, ma się bardzo dobrze.

Napisałem go w celu pobudzenia naszej społeczności do myślenia.

Ktoś, kiedyś obliczył, że ludzi, którzy coś kumają w Polsce jest około miliona.

To niezła cyfra.

Jeżeli więcej będzie takich osób jak pan Zięba, jeżeli więcej będzie osób z wiedzą, z determinacją, z kasą, to możemy zbudować niezależne systemy, niezależne firmy w taki sposób, że trudno będzie zniszczyć nie poszczególną firmę, tylko cały system zbudowany przez jeden podmiot, jedną osobę, grupę inwestorów.

My inwestujemy w niezależny system netes i cały szereg usług internetowych: portal, blogi, system społecznościowy, system płatności.

Pan Zięba inwestuje w medycynę. Inne osoby w projekty muzyczne, jeszcze inne w filmy obnażające kłamstwa, w blogi, w artykuły.

To są znakomite kierunki.

To Polacy, polscy patrioci powinni mieć kasę na budowę niezależności.

Wtedy dopiero możemy mówić o wolnej Polsce, o walce z bezdusznymi politykami, o lepszym życiu.

Pomimo zepsucia całego świata, pomimo Jałty, powstania warszawskiego, okrągłego stołu, planu Balcerowicza, czyli systemów, które zniszczyły Polskę w każdym aspekcie, to możemy dużo osiągnąć pracując oddolnie.

Potrzebny jest duch patriotyzmu, duch uczciwości, duch miłości, wiedza i kasa.

Dlatego nie wierzmy w czerwone media, które będą nas szkalować, opluwać, ośmieszać, ubarwiać na swój sposób rzeczywistość. 

Nikt nie powinien się tłumaczyć, dlaczego walczy o prawdę.

Jeżeli z tego ma kasę, to tylko bić brawo i kupować jego produkty.

Te wszystkie korporacje farmaceutyczne, guglowskie, jutubowskie, fejsbukowskie rozwinęły się dlatego, bo mają dostęp do każdej sumy pieniędzy. 

Naukowcy z Instytutu Technologicznego w Zurychu: Stefania Vitali, James Glattfelder i Stefano Battison prześledzili powiązania w handlu światowym.

Po zbadaniu stosunków własnościowych okazało się, że korporacje międzynarodowe są kontrolowane przez zaledwie 147 korporacji globalnych, stanowiących główne węzły sieci, z czego 110 to korporacje finansowe.

Dalsze badania tematu wykazały, że za sznurki w tych 147 korporacjach ciągnie zaledwie 5 megafunduszy ulokowanych w USA.

Oni mają potężną ilość pieniędzy. Nie wiedzą co z nią zrobić, dlatego wykupują własne akcje na giełdzie, sztucznie podwyższając ich ceny.

Dlatego zalali nas darmowymi kontami, programami, jutubami, fejsbukami.

Dali nam łapówkę, darmową kiełbasę. Kiedy przyzwyczaisz się do darmowych programów, a nie ma alternatywy, to zgadzasz się na wprowadzenie coraz większego niewolnictwa.

Inni nazywają to postępem technologicznym.

Super, kiedy lodówka wyśle informację do sklepu, aby dostarczyli do twojego domu mleko, ser, mięso, bo się kończy.

Super, kiedy bez zbędnej formalności, w sekundę zapłacisz za pomocą czipa.

To jest fantastyczna wygoda.

Lubię takie systemy.

Z tym że, to jest marchewka, to jest darmowa kiełbasa.

Kij pokażą wtedy, gdy napiszesz prawdę w internecie, gdy twój komentarz będzie do bólu prawdziwy. Wtedy na miesiąc zablokują ci tego fantastycznego chipa, wtedy sklep nie sprzeda ci produktów, wtedy pogrożą ci placem w pracy, wtedy nie przyjmą do lekarza.

Dzisiaj są na etapie blokowania fejsbuka na miesiąc.

Ten świat daje coś za coś.

Albo dostaniesz to wszystko i jesteś ich niewolnikiem, albo walczysz o prawdę i potrzebujesz niezależnych systemów.

Dlatego uczciwi, patrioci, działający Polacy potrzebują wsparcia, rozwoju, a to wszystko kosztuje.

Jeżeli zarabiają na swojej działalności, to tylko się cieszyć.

Ich systemy nie zablokuj cię, nie skrzywdzą, nie podkopią spokojnego życia.

Ich produkty nie okłamią cię, nie zrujnują zdrowia.

 

Inspiracja do artykułu – film Jerzego Zięby o 23 milionach

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: zrzut ekranu z  youtube.pl

15 Responses to “Jerzy Zięba bankrutuje, umiera, koniec znachora…”

 • Arton ZX

  Bądżmy szczerzy , to zło , które nas prowadzi do samozagłady jest w nas . Jak w dowcipie „Dlaczego diabły nie pilnują polskiego kotła w piekle ? Bo Polacy ściągną każdego do kotła , kto próbował by uciec” . Sama informacja , że to Jerzy Zięba zarobił 23 mln też jest kłamliwa , tyle zarobili udziałowcy firmy , którą prowadzi . Ale strzał w Ziębę skalkulowany idealnie pod polskiego kołtuna . Czyż Zięba nie powinien skromnie poruszać sie rządową limuzyną z obstawą , żyć ze skromnego uposażenia poselskiego i czynić samo dobro dla swojego ludu jak Jarosław Strategos ?
  Skala manipulacji i jej prymitywizm opisują nas – Polaków , politycy , komentatorzy to nasze diabelskie odbicie w lustrze , winni są zawsze Oni .
  Dlatego mamy ich w nosie (czyli Polskę) i myślimy o sobie . ale chętnie pomożemy owym Onym ściągnąć do naszego kotła każdego , kto chce uratować nas od zagłady .

 • Marzena

  To jest prawda co pan napisal. Jak sobie pomysle o przyszlosci naszych dzieci i wnukow w tym swiecie zaklamanym , nastawionym tylko na kase to plakac sie chce. A co jest najgorsze , to to , ze jak sie zacznie rozmowe na takie tematy to ludzie maja cie za kogos kto wierzy w teorie spiskowe, i sa to ludzie wyksztalceni .

 • Z przykrością trzeba przyznać, że lata propagandy socjalistycznej zrobiły swoje, Polacy nie cenią ludzi sukcesu tylko im zazdroszczą w sposób chorobliwy. Na zawiści do władzy doszli komuniści. Tymczasem w państwie ludzi bogatych nawet żebrakowi żyje się lepiej.

  Powinniśmy nie tyle podziwiać ludzi sukcesu co raczej ich wspierać, naśladować i współpracować z nimi, dla dobra nas wszystkich.

  Faktycznie to korporacje rządzą światem. Niemieckie firmy mają wpływ na niemiecki rząd, jego celem jest chronić niemieckie korporacje, tak samo w USA i innych poważnych państwach. Ma to swoje wady, ale my Polacy mamy rząd , który tylko stwarza pozory, że dba o nas, a faktycznie niszczy polskie firmy robiąc miejsce zagranicznym korporacją.

  To najgorszy układ jaki mógł nam się przytrafić!

 • stachS

  NIC nie zmieni śmiercionośnego jadu w ożywczy napój. Złośliwą plotkę lub oszczerstwo przyrównano do trucizny, która w dodatku potrafi obrabować z dobrego imienia. „Mass-media” pozostające w rękach prywatnych lub pod kontrolą polityków mogą reprezentować różne interesy swoich właścicieli, ale powinno to także, pozostawać pod akceptowalną kontrolą medialną – w ogólnie przyjętym interesie społecznym. W Naszym Kraju, odbywa się nieustająca walka o kontrolę nad mediami „publicznymi”TVP, Radiem/prasą . „Warto pamiętać, że zamieszczenie w prasie obiektywnego artykułu to cel trudny do realizacji”. Trzeba naprawdę nagimnastykować się aby sprawdzić rzetelność informacji.

 • Bodeczek

  Swietnie, ze Panstwo piszecie tutaj w ten sposob!
  Sam naleze do takich, ktoremu odebrania Konto na youtube za ” mowe nienawisci”!
  Chetnie dodalbym moj komentarz wszedzie tam, gdzie sie cos dzieje, u Panstwa stanowia to przyjemnosc wyjatek!
  Usciskam mocno Panstwo za Wasza szlachetna prace!
  Jest ona piekielnie potrzebna, gdyz te bestie z tvn24 I polsatu potrafily juz teraz zrobic z doroslych inteligentnych ludzi, zwykly ch idiotow, ktorzy posluguja sie gotowymi, oszukanczymi argumentami typu 500 plus I wciaz stola za ta kaczynska kurwa!
  Nie widza, jak nas sprzedaja I zniewalaja do rangi niewolnikow!
  Bardzo Boje sie o wynika najblizszych wyborow, tym bardziej, ze wazne jest, ” kto liczy glosy”!
  Uwielbiam sluchac wypowiedzi Pana Potockiego, jakby mowila moim jezykiem I ” moimi” tresciami!
  Przytulam w sercu wszystkich patriotow, trzymajmy sie wszyscy razem, badzmy razem madrzy I znajdujmy odpowiednie metody, aby sie wzajemnie obronic I nie dac zgubic naszej slodkiej Polski!
  Kocham Was wszystkich I prosze o madrosc I aktywnosc, niech I Wam Polska nie pozostanie obojetna!❤

 • nat

  Bardzo dobrze się czyta taki rozdzielony tekst.

 • Zbigniew

  Doskonały artykuł . Bezwzględnie należy go powielać w mediach społecznościowych. Przełamanie zydomedialnego monopolu to jeden z najważniejszych celow jakie my Polacy mamy przed sobą.

 • Piotr

  Pięknie napisane tylko dodam, że Pan Jerzy Zięba jest znachorem a dlaczego bo zna choroby i to jest na plus :) Wykreslili słowa z naszego języka, które mają pozytywne znaczenie a powinno się do nich wrócić np znachor, wiedzma ( ma wiedzę), itp. Wielkie brawa dla Pana Zięby za jego ciężką pracę i oby jak najwięcej sukcesów. Pozdrawiam ciepło :)

 • Grazyna

  A ja mam pytanie do mafii farmaceutyczno-szczepionkowej jakie oni miliardy zarabiają na niewinnych ludziach,wmawiając im nieistniejące choroby i straszą chorobami jak się nie zaszczepią. Nikt z nich nie ma odwagi powiedzieć,że sami z rodzinami się nie szczepią za to hojnie korzystają z profitów nawet zabijania ludzi!!Zięba nikogo nie zmusza do kupowania jego produktów.Swiadomość ludzi na temat tego co wyrabia tzw. medycyna konwencjonalna, jest niska a ,że media nie są polskie więc prasa im pomaga.

 • ana

  No tak …ZNACHOR zna choroby ,a LEK-ARZ zna leki, ale często LEK-ARZ nie zna chorób bo jak wytłumaczyć chociazby fascynację pediatrów do wykonywanych szczepień lub przepisywanie leków na zgage z chemicznej apteki zamiast wytłumaczyć pacjentowi jak ma zakwasic żołądek ?.. etc..itp…

 • Izabela

  Damn, już miałam nadzieję, nie rób tak więcej, proszę.
  Ja (i oskarżający raczej też, bo trochę ich czytałam) nie mam żadnego problemu z tym że gość zarobił, mam problem z tym że zarobił oszukując ludzi i np. wciskając im zwykłe filtry za grubą kasę, bo rzekomo coś strukturyzują. To że w wolnej chwili skraca ludziom chorym na nowotwory życie – chorym na nawotwory, czyli nie po prostu naiwniakom jak ci od wody, w takiej sytuacji to normalne, że człowiek łapie się wszystkiego – bredząc o nieskuteczności chemii i cudownych wlewach z witaminy c.

 • Jan

  Janek
  Miła (być może) Izabelo. Żeby napisać zdanie: Ala ma kota trzeba wiedzieć: czy Ala ma tytuł własności tego kota i jaki to jest kot: może żbik, albo ryś? Oczywiście żartuję (ale niewinnie). Żeby napisać to, co nadpisałaś wypada podać FAKTY. A więc w którym miejscu, na jakich preparatach Jerzy Zięba oszukuje? O wodzie poczytaj sobie prace Masaru Emoto i przestań pisać głupstwa, bo zaliczasz się w ten sposób do GAWIEDZI. Gawiedź jest z definicji głupia, za to pyskata.
  Co do wody, to jeżeli nie możesz sobie kupić aparatu Zięby to sobie kup „magnetotron” Patrasienki – kosztuje ok, 6$ i jest do kupienia w Rosji, na Ukrainie i Białorusi, a także w USA i Izraelu. Wodę przefiltrowaną przez popularne filtry dzbanuszkowe i przepuszczoną przez magnetotron można już uważać za niezłą wodę. Spróbuj podlewać nią dwa kwiatki: jeden „kranówą” a drugi wodą jw. Zdziwisz się i może zaczniesz myśleć.

 • Pan Zieba to placebo na wszelkie ludzkie dolegliwosci. Bezbolesne, latwo dostepne. Choc nietanie. Jak wiadomo, w procesie leczenia niezwykle istotne jest zaufanie. A Jerzy Zieba potrafi je zdobyc jak malo kto.

 • Zbyszek

  Zięba nic nie wymyślił. Zebrał informacje już istniejące np. w sieci. Złożył to w całość i udostępnił. I chwała mu za to. Ale już nie za to że robi na tym biznes bo to podważa jego wiarygodność. Poszukajcie w necie informacje na temat leczenia witaminą C . Już w latach bodajże 30 ubiegłego wieku z nią miano do czynienia.

 • Zbigniew

  Pan Jerzy Zieba udawadnia PRZEMYSLOWI CHOROBOWEMU, ze jest niedouczony i czyta tylko to co w/ w przemysl podsuwa mu pod nos.
  Tu w Niemczech emerytowany prof. dr. med. Dr. Joerg Spitz i autor ksiazki „Rak nie lubi slonca” powiedzial wprost, ze w/w PRZEMYSLOWI „nie chodzi o to zeby wyleczyc lecz zeby leczyc”.
  Bardzo prosze P. Marte, aby zajela sie tematem zabojczych
  Terapii leczenia kanalowego zebow i UZIEMIENIEM .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter