Polscy lekarze wiedzą, jak wprowadzić naturalne terapie

TLMZ

Znakomita sprawa, polscy lekarze mają plan wprowadzenia naturalnych terapii do leczenia.

Na pierwszy rzut pójdą:

 • wlewy dożylne z DMSO,
 • zastosowanie w odpowiednim algorytmie witaminy C,
 • podanie w odpowiedniej dawce wody utlenionej,
 • kwas alfa liponowy.

Te cztery zestawy, mają przynieść rewelacyjne rezultaty wyleczeń wielu chorób.

To jest znakomita informacja, ponieważ oznacza, że polscy lekarzy mają wiedzę, nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną.

Skoro chcą doradzać innym lekarzom, to znaczy, że sami muszą stosować te metody i mają znakomite rezultaty.

Okazuje się, że to grono lekarzy ma opracowane algorytmy, czyli standaryzacje leczenia na każdą chorobę przewlekłą, jak i na nowotwory.

Bardzo interesującą rzecz powiedział dr. Andrzej Więckowski:

„Tam, gdzie wyłącza się lekarzy/działanie medycyny, tam natychmiast rośnie zdrowie społeczeństwa”.

„Jeżeli mówimy o chorobach przewlekłych, to nie ma wyleczenia, również nie ma wyleczenia w nowotworach. Choroby przewlekłe są chorobami fluktuacyjnymi. To, co uda nam się osiągnąć, to jest przewlekłe zdrowie. Nic więcej”.

W drugim wideo znajdziemy ciekawą informację na temat kontroli ludzkości. Kontrola powiązana jest z gruczołem: szyszynka. Jeżeli zaburzymy jej działanie, to człowiek traci zdolność do samooceny. Szuka wtedy informacji na zewnątrz i bierze to, co spotka, jako swoją opinię. 

Dr Krzysztof Krupka powiedział:

„Jeżeli ludziom zblokujemy szyszynki, to człowiek nie jest w stanie funkcjonować sam jako niezależna, samoświadoma jednostka, ponieważ będzie cały czas szukał informacji z zewnątrz, w związku z tym łatwo nim manipulować. Bardzo łatwo ją (szyszynkę) zatruć fluorem”.

Tutaj zapraszamy lekarzy: tlmz.pl 

Tutaj zapraszamy do zastosowania diety ketogennej, o której mówią lekarze: LINK

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto: youtube

8 Responses to “Polscy lekarze wiedzą, jak wprowadzić naturalne terapie”

 • Hubert

  Fajny artykuł:)

 • Dorota

  Potrzebuję skontaktować się z którymś z lekarzy medycyny zintegrowanej. Stosuję już w swojej rodzinie różne metody o których Państwo mówicie. Potrzebuję pomocy i porady zdrowotnej żeby skutecznie wyleczyć schorzenia i choroby przewlekłe. Jestem z Rzeszowa. Chętnie wezmę udział w projekcie o którym mówicie. Gdzie mam się zgłosić? Do kogo? Termin wizyty. Jesteście nadzieją i kibicuję Państwu.

 • Piotr

  Pani Doroto, ma pani u siebie w Rzeszowie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej.
  Adres siedziby:
  ul Stanisława Trembeckiego 11b/9
  Rzeszów 35-234
  Ja też od jakiegoś czasu coraz bardziej wchodzę w ten temat razem z moją żoną. Chcemy dożyć tyle lat, żeby spełnić wszystkie swoje marzenia. Moja niedawno zmarła babcia miała 102 lata. Prawie do samego końca była sprawna i niemal samodzielna. Czyli można? Można! Nagrania z sympozjum oglądałem już kilka dni temu. Do doktora Więckowskiego wybieram się za kilkanaście dni z moim tatą, który choruje na chorobę Alzheimera. Chcę mu pomóc, aby mógł normalnie funkcjonować. Pozdrawiam wszystkich uczciwych i chcących pomagać ludziom lekarzy!

 • Piotr

  Książka „Ciało i stres. Czy ja chcę, czy ja muszę,” Krzysztof Krupka. Niesamowita książka mówiąca o tym, skąd się bierze stres, jak można z nim wygrać.

 • Irena

  „Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze Prawdy”.
  Prawda po prostu w ciszy i spokoju kroczy,szanuje swoje słowo, nawet jeśli zostaje sama nie bierze niczego do siebie.
  Jest Szczęśliwa NAPRAWDĘ.

  Robercie, pozdrawiam, pamiętam o Was.

 • Wiesław

  Bogu dziękuję, że wreszcie nadchodzi przełom, prawdziwe LECZENIE. Chwała Wam, odważni Lekarze. Nie poddawajcie się. Życzę Wam powodzenia w Waszych działaniach.

 • Karlik

  Nic z tego nie wyjdzie. Wielkie koncerny już o to zadbają

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami".