Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory?

żyd

Czyżby żydzi odkryli lekarstwo na raka?

Nie, ponieważ nie ma lekarstwa na nowotwory, nigdy nie było i nie będzie. Coraz więcej specjalistów odważnie mówi, że wyleczenie nowotworów, to nie chemioterapia, radioterapia, skalpel tylko całościowe traktowanie organizmu pacjenta.

Być może większość z nich leczy się naturalnymi terapiami: 

Zapraszam na fragment audycji K. Szafranka.

Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii adwokata Eryka Bryn Tvedt.

Obecni: Erika Pilhar, Olivia Pilhar, Ing. Helmut Pilhar, Vera Rechenberg, Arina Lohse, Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1, Bona Garcia Ortin, dr Ryke Geerd Hamer.

Uwaga! Film częściowo została zablokowany przez youtube.

Napisali: 

„W odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników wyłączyliśmy niektóre funkcje, takie jak dodawanie komentarzy, udostępnianie czy polecane filmy. Zrobiliśmy to, bo ten film zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych grup widzów”.

Dlaczego to zrobili?

„Ten film został wskazany przez społeczność YouTube jako nieodpowiedni lub obraźliwy dla niektórych grup widzów”.

Proszę zauważyć, jaką żydzi mają władzę w Polsce. Blokują film, w którym żyd opowiada o medycynie.

Nie ma w nim ani jednego słowa obraźliwego…

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesPhoto credit: beggs via Foter.com / CC BY

76 Responses to “Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory?”

 • Firstwiese

  Po pierwsze i podstawowe, nie ma czegoś takiego jak nowotwór, czyli tzw. rak ! Skoro nie ma choroby zwanej rak, to nie może być spaskudzona genetyka po rodzicach, a także, skoro rak nie istnieje, nie istnieją przerzuty tej wymyślonej „choroby” na inne organy !

  Izraelscy syjoniści-psychopaci, dawno poumierali by jak muchy, gdyby rak naprawdę istniał !

  Swoje dolegliwości zdrowotne, spowodowane doznanym szokiem, strachem, martwieniem się o najbliższych, a mającymi swoje źródło w mózgu, kontrolują tomografem komputerowym, a następnie odpowiednią terapią.

  Sposób na „wyleczenie z tzw. raka” opracował i wprowadził w życie Fryzyjski doktor Ryke Geerd Hamer już w 1983 roku. Od tego czasu spokoju nie zaznał, musiał zrzec się swojego dyplomu lekarza, kilkanaście miesięcy siedział w więzieniu i do dzisiaj ukrywa się przed niemieckim tzw. wymiarem (nie) sprawiedliwości.

  Metodę doktora, którą nazwał Germańska Nowa Medycyna, znaną również pod nazwą Germanische Heilkunde a będącą Nauką Przyrodniczą stosują w swoich szpitalach i tylko dla siebie Izraelczycy. W szpitalach w Izraelu, dzięki tej metodzie osiągają wyleczalność z różnych dolegliwości zdrowotnych zwanych rakiem na poziomie 98%
  Nie muszę chyba wspominać, że dla Palestyńczków i innych nacji w tych samych szpitalach, mają chemioterapię i radioterapię dr Mengele z obozu w Oświęcimiu. Umieralność po zastosowaniu tych środków wynosi 98%

  Linki GNM:

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9324
  https://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php
  https://www.germanskawroclaw.wordpress.com
  https://www.ulecz-sie-sam.blogspot.de/p/germanska-nowa-medycyna.htm
  https://www.kuracja-naturalna.blogspot.de/2013/01/germanska-medycyna-germanische.htm

  Film edukacyjny; Pięć Praw Natury – Trzecia rewolucja w medycynie (Polskie napisy):

  https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA

 • rcicho

  brauje mi informacji jakim sposobem Zydzi nie chorują na nowotwory? Może to cudowne dzialanie czosnku ktory jedzą? A może coś innego?

 • Kazimierz

  W całości się z tym zgadzam bo sam jestem przykładem. We wrześniu ub. roku wyszedłem ze szpitala z diagnozą „wtórny złośliwy rak płuc”, ostatnia tomografia z 16 marca nie wykazała żadnych śladów raka. Leczyłem się sam.

 • John

  Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • ella

  W Peru jest klinika w dżungli, leczą raka świeżym pokarmem z natury, SKUTECZNIE.

 • Uzupełnienie do artykułu:

  Fragment audycji K. Szafranka

  Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelariiadwokata Eryka Bryn Tvedt
  Obecni:
  Erika Pilhar
  Olivia Pilhar
  Ing. Helmut Pilhar
  Vera Rechenberg
  Arina Lohse
  Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1
  Bona Garcia Ortin
  dr Ryke Geerd Hamer

  Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski,
  wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszyscy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

  Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:
  1. Germańska Nowa Medycyna jest znana od 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona, wszyscy żydzi powinni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny. Jej terapia osiąga 98% efektywności.

  2. Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszyscy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapii.

  3. A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem , co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.

  4. W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich
  27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism, któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego
  przestępstwa , aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny.Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania! Sandefjord, 17.12.2008
  Erika Pilhar
  Olivia Pilhar
  Ing. Helmut Pilhar
  Rechenberg
  Arina Lohse
  Bona Garcia Ortin
  rabin dr Esra Iwan Götz
  dr. Ryke Geerd Hamer
  Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn
  Tvedt
  Adwokat Erik Bryn Tvedt
  1 Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz = Dr Iwan Götz jest psychologiem, żurnalistą, publicystą, prezydentem Rady Ludowej i Federalnej Rady Niemiec, uzdrowicielem i naczelnym rabinem. 20 lat był specialnym agentem MfS (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego Niemieckiej Republiki Demokratycznej) w Dreźnie oraz razem z Putinem agentem Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR.
  2 Rebbe Menachem Mendel Schneerson -ur. 18 kwietnia 1902 w Nikołajewie, zm. 12 czerwca 1994 w Nowym Jorku) – rabin chasydzki, siódmy i ostatni przywódca duchowy ruchu chasydzkiego Chabad-Lubavitch. Dziś, ponad dziesięć lat po jego odejściu w czerwcu 1994 roku, Chabad jest nie tylko
  największym ugrupowaniem chasydzkim, ale być może najbardziej wpływową żydowską organizacją na świecie. Lubawiczerowie ChaBaD są dla judaizmu tym, czym McDonald dla gastronomii mówią o nich z przekąsem przeciwnicy. Są wszędzie. Mają swoje biura w prawie 110 krajach na wszystkich kontynentach. Nie ma ich tylko w krajach arabskich,poza Tunezją w większości wrogich Żydom, a poza tym w Polsce, tym największym żydowskim cmentarzu jak miał stwierdzić ich przywódca Menachem Mendel Schneerson
  3 World Union for Progressive Judaism, WUPJ największy w skali
  światowej ruch żydowski, działającym w 42 krajach, na 6 kontynentach. Unia została założona w 1926 roku w Londynie, jej siedziba mieści się w Jerozolimie, a biura regionalna znajdują się w Londynie, Moskwie i Nowym Jorku.

  źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8WI4dcN0zhCbZzL0GSVMJg

 • Roxana

  https://www.cancersymptoms.eu -Chyba najbardziej obrazowa strona gdzie przedstawione sa jaskuteczniejsze naturalne metody leczenia raka stosowane miedzy innymi w klinikach. GOOGLE ukrywa ta strone przed wyswietleniami dlatego trzeba wpisac adres bezposrednio w okno w przegladarki.
  https://www.cancertutor.com- opisy jak stosowac.

 • Alina

  Zydzi jedza koszerne jedzenie, maja koszerne szczepionki,swieca siodmy dzien tygodnia, w ktorym Bog ich ulecza

 • Efka

  W pierwszej kolejności należy z jadłospisu wyeliminować wieprzowinę !!!
  Po drugie dołożyć czosnku i cebuli, a po trzecie odstawić ‚jedzenie’ z marketu.
  W stanie wojennym Polska miała większe pogłowie świń niż obecnie, czyli co trafia na nasze stoły???
  Żywność GMO i mięso ze zwierząt karmionych paszą GMO z roślin opryskiwanych gilikofosfatami.
  Bezwzględnie do diety wprowadzić prawdziwe mleko od krowy, a nie z kartonika i prawdziwe masło.
  Tyle, tylko tyle i aż tyle.
  O ile zmiana diety nie przynosi skutku należy zastanowić się czy jeszcze jajka nie powinny być ze wsi.

 • Marek

  Do Kazimierza !

  Proszę o kontakt, również choruję.

  vobis68@gmail.com

 • Zbigniew

  Lekarzem mowia,ze rak JEST nie do wyleczenie,Bzdura Dr Burzynski leczy raka od ponad 45 lat, a FDA i reszta bandy ktora sie nazywa lekarzami probuje Dr Burzynskiego zniszczyc.Oczywiscie,ze rak nigdy nie bedzie wyleczalny,bo rak w USA przynosi 500.Miliardow dolarow rocznie,to jak ma byc wyleczalny co?Rak to biznes.

 • Kasia

  Panie Kazimierzu prosze o kontakt styling54@gmail.com

 • Krystyna

  panie Kazimierzu – rowniez prosze o panskie rady k.klik@wp.pl z gory dziekuje :)

 • Widzę, że świadomość w narodzie rośnie. Jak długo można ludzi ogłupiać? Jak można leczyć raka substancjami, które powodują raka. To jakiś obłęd.
  Jedna z najnowszych teorii raka utrzymuje, że powstaje on i się rozwija na skutek uruchamiania w DNA komórek programów przetrwania w niesprzyjającym toksycznym środowisku komórek. Innymi słowy, mądre komórki próbują przetrwać w środowisku przepełnionym toksynami i niedotlenionym i przechodza na metabolizm beztlenowy(fermentacja). Zatem rak to forma obrony, znak, że organizm nie radzi sobie z toksynami i rozwija się guz.
  W starszym wieku prawie każdy ma guzy(raka) bo słaby system odpornościowy nie radzi już sobie z detoksykacją. Ludzie ci żyja z tymi guzami przez wiele lat. Pewnie wczesniej pomarliby na różne sepsy gdyby ich organizmy nie uruchomiły tych pradawnych programów przetrwania.
  Zauważcie, jak wiele domowych zwierzaków dożywajacych starości ma nowotwory. Karmione korporacyjną karmą chorują tak jak my.
  Jedynym sposobem na unikniecie nowotworów jest dbałość o okresowe oczyszczanie organizmu z wszelkiego rodzaju toksyn. Toksemia jest główną przyczyna wielu chorób chronicznych. A z toksemia w parze ida niedobory.
  Polecam Wam 9-cio odcinkowa serię dokumentalną Bollingera(The truth about cancer:Global Quest) na temat naturalnego podejścia do raka. Udostępnia on tę serię od 12-go kwietnia. Warto obejrzeć- jest za darmo. Przesyłam linka. https://go.thetruthaboutcancer.com/?ref=02fe5392-c6d5-4bc5-8ddc-ed819bad0453

  Zacząłem prowadzić bloga o raku (orakuinaczej.pl). Przydałyby się osoby, które chciałyby się przyłączyć,dokonywać wpisów i dopieszczać go technicznie bo sobie z tym nie radzę. Mój email: jrudkowski@wp.pl

 • Magda

  Zgadzam sie z Jerzym – seria dokumentalna Ty Bollingera o naturalnych sposobach zwalczania raka jest wspaniala – sa udestepniane za darmo dosyc czesto. Jest tez mnostwo informacji na jego stronie Truthaboutcancer.com

 • Bercik

  Myślę że to kolejny bajer,który będzie naciągał naiwnych na kolejny specyfik.Nie wierzę i nie ufam żydom.

 • Janusz

  To prawda, mojego kuzyna leczył szaman z zachodniego Peru, podając mu wyciąg z pagotki kolumbijskiej i wywar z korzeni kuamaparu wysokiego. Rezultaty były niesamowite, a dodatkowa terapia oczyszczająca z zastosowaniem kapyrii czarnej postawiła go na nogi w kilka tygodni!

 • Marek

  Być może Żydzi nie piszą takich artykułów. Ja po przeczytaniu takiego dostałem raka.

 • Franciszek

  Panie Kazimierzu ja również bardzo proszę o poradę na maila:
  corsair@poczta.pl

 • nie chjoruja bo …podlegaja prawu Mojzeszowemu! a, Tatus naszegop jezuska tylko ich sobie UMILOWAL! : TO DLACZEGO MIALBY POMAGAC NIECZYSTYM I MEDIALNIE PORAZONYM GOJOM ! BOG OJCIEC MA WIEKSZE PRWO OD SOJEGO SYNALKA:) z drugiej strony !! JA K INACZEJ I SKUTECZNIEJ MOZNA WYELIMINOWAC „PRZEJAWY” S
  ANTYSEMITYZMU :):)

 • qrde blade3

  Taka teza to pewne uproszczenie niosące ze sobą manipulacje. Właściciele krwi RH minus – żydzi Sefardyjscy mają więcej we krwi miedzi. Miedź jak wiemy ma właściwości grzybo i bakteriobójcze – to po pierwsze. Po drugie nie jedzą mięsa świń karmionych najczęściej tanimi paszami zawierającymi GMO oraz polifostfaty, abtybiotyki, ect. Po trzecie czosnek to naturalny antybiotyk oraz specyfik, którego nie znoszą pasożyty krwi o których dentyści i lekarze nie mówią tubylcom, a które są niezwykle groźne dla organizmu ich żywiciela nie wspominając już o ich radykalnie niekorzystnym wpływie na choroby dziąseł i przyzębia

 • Vim

  Może nie chorują, ..bo „złego diabli nie biorą”?
  A może to oni stoją za tym, że my Ludzie chorujemy?
  Jak do tej pory zawdzięczamy im wszystko co złe na naszym Świecie!
  Rak? – odkwasić, z detoksykować, zabić grzyby, dowalić dużo C, miodu, sodu, jodu, h2o2 ale przede wszystkim włączyć tryb pozytywnego myślenia i działania, usunąć przyczyny depresji, pomóc tym co ją mają.
  Keep smiling, a rak wycofa się.. większość innych chorób również. Pozdrawiam zdrowo :)

 • Żywia

  Jeszcze jedno.Nie chorują,bo nad ich niebem nie rozpylają tego świństwa chemtrails.Wiadomo,że sami siebie truć nie będą.

 • Alex

  https://globalcancermap.com/

  tu jest mapa WHO z liczbą zachorowań na 100.000 ludzi – komentarz zbedny – niech kazdy sam sprawdzi jak jest 😉

 • Przecietnak

  Są po prostu mądrzejsi od większości cywilizowanych i uczonych ludzi . Zaczynają od Przyczyny czyli : nie faszerują się chemia która my mamy na co dzień w każdych produktach spożywczych poczynając od wszelkiego rodzaju mięsa kończąc na jogurtach „naturalnych” .Tak to wygląda ,przynajmniej z mojego punktu widzenia .98% populacji naszej ziemi to ludzie ubodzy ,inaczej mówiąc niezamożni. A te 2 % to ludzie posiadający większy majątek niż te 2% Wiec to proste kto kieruje całym tym „gównem”za przeproszeniem.

 • Anna

  Panie Kazimierzu, też choruję, proszę o kontakt: ania.wiewioorka@gmail.com

 • Marek

  Choruje na nieoperacyjnego gruczolaka prawego pluca,jużeli ktoś ma metode to proszę o kontakt.
  gimar@onet.pl

 • Krystyna

  Panie Kazimierzu ,ja też potrzebuje pomocy proszę o kontakt krystyna.4829@wp.pl

 • Monika

  Panie Kazimierzu prosze o kontakt. Moj Tata (również Kazimierz) ma raka. prosze o kontakt. moncia8@gmail.com

 • Ewa

  Panie Kazimierzu, proszę też o kontakt, chcę być zdrowa

 • Ewa

  Proszę o kontakt panie Kazimierzu na e-maila evenna@wp.pl.

 • Marcin

  Witam Panie Kazimierzu proszę o opis pańskiego leczenia .
  lub kontakt na misiek1104@onet.eu

 • Kazimierz

  panie Kazimierzu prosze o kontakt na email autoretro@onet.pl

 • Justyna

  Jest masa naturalnych metod zapobiegania chorobom nowoyworowym. Jest tez trochę metod leczenia, jednak wiadomo, lepiej zapobiegać. Moja Kolezanka kiedy wyszła z choroby nowotworowej, leczyła sie korzystając z metod na https://www.nieuleczalni.pl , żadna tajemnica. Można sobie wejść i poczytać o wynikach badań i o rożnych alternatywnych metodach leczenia.

 • Bożena

  Witam panie Kazimierzu , moj mąż ma raka pechęrza moczowego , Czy mogłby pan wspomóc nas radami, bzbajorek@gmail,com

 • Hipokrates-ka

  Jesli Zydzi nie choruja na raka to jest to 100% dowod na to, ze zywnosc jest przyczyna raka!
  Zydzi od tysiacleci odzywiali sie wg Prawa: bedziesz jadl (…) nie bedziesz jadl tego (…).
  A moze warto sie temu przyjrzec i stosowac.
  Przyczyna raka i innych chorob sa TOKSYNY!
  Oczysc organizm (nie daj sobie wlac kolejnych np. chemioterapii – pochodnej gazu musztardowego (dr. Rath i dr Aleksandra niedzwiecki oraz dr Jan Pokrywka…..)
  Zstosuj czyszczenie jelita hydrokolonoterapia, czyli płukanie jelita grubego lub rob lewatywy np. z wlasnej uryny, ktora jest doskonalym, ukrytym naturalnym lekarstwem zawierajacym komorki macierzyste!!! (w jelicie zalegaja trucizny, kamienie kalowe, pasozyty, grzyby i plesnie…..).
  Oczysc organizm dieta warzywna! Pij codziennie soki warzywne swiezo wyciskane, zielone koktajle ….(dr Ewa Dabrowska, terapia dr Gersona) „wyplukasz” toksyny z komorek i calego organizmu, dostarczysz: witamin, mikroelementow i cennej strukturyzowanej wody zawartej w sokach.
  Odbuduj prawidlowa flore bakteryjna jelit (jelita sa nazywane naszym drugim mozgiem – ich stan odpowiada za nasze zdrowie lub jego brak).
  Zakwas z czerwonych burakow, kiszona kapusta (nie kwaszona octem, ta jest szkodliwa), kiszone ogorki, kefir (nie ze sklepu, ktory nie psuje sie 8 m-cy po przydatnosci do spozycia). Grzybek tybetanski tzw. ziarna kefirowe zalej tlustym mlekiem „najlepiej prosto od krowy” po 24 godz. masz probiotyczny kefir (bez laktozy, co cukrem mlecznym zywi sie grzybek).
  Rob napoj z grzybka herbacianego tzw KOMBUCHY – swietny zdrowotny napoj, oczyszczajacy organizm i dozywiajacy.
  Odrzuc zboza, sa modyfikowane genetycznie GMO a przed koszeniem spryskiwane glifosatem. Zmieniaja GENom.
  Odrzuc jedzenie produkowane w fabrykach z ogromna iloscia chemii.
  Wykresl z jadlospisu mieso hodowlane przemyslowo. Zwierzeta karmione sa paszami GMO.
  ZDOBYWAJ naturalne pozywienie, nie jest latwe ale jeszcze mozliwe. Np. jagniecina, baranina itp co trawe jadly. Wiejski: kurczak, kura, kaczka itp. Taka zywnosc jest lekarstwem! ( 38 dniowy kurczak ze sklepu jest trucizna).
  Jajka eco, wiejskie – cenne pozywienie dla organizmu.
  Zrob wszystko, zeby oczyscic organizm a potem go zregenerowac KOLAGENEM ,(ktory odbudowuje jelita i tkanki laczne) oraz naturalnym pozywieniem! To pomoze Ci odbudowac system immunologiczny (obronny) a ten absolutnie poradzi sobie z kazda choroba. Pamietaj o wit. C (najlepiej wlewy), wit D3+ K2 mk7, pestki moreli gorzkiej, urynoterapia (dr Jan Burzynski pozyskal antyneoplastony z moczu). Warto tez wspomniec o ziolach np. krzem w skrzypie. Brak krzemu blokuje przyswajanie wszystkich niezbednych mineralow i witamin.

 • barbara.

  zdrowie to wielki skarb musimy o siebie dbac sami

 • barbara.

  przestanmy znosic do domow tony lekow leki ktore zamiast nas leczyc to czesto szkodza siegnijmy poleki z naszej kochanej matki ziemi

 • barbara.

  zydzi celebruja zdrowe zywienie podtrzymuja tradycje z dziada pradziada to cenna wiedza

 • efka37

  Śmieją się z Żydów ,że cebularze i śmierdzą czosnkiem a to jest właśnie samo zdrowie i między innymi dlatego nie chorują – nie tylko na raka ale i na inne choróbska. A my jaśnie Polacy nosy wykręcamy na cebulę i czosnek :-/ bo śmierdzi . Ja mam w swoim jadłospisie dużo cz0osnku , cebuli i kiszonek i nie obchodzi mnie czy komuś się to podoba czy nie

 • eliza

  Panie Kazimierzu prosze o kontakt azilla@vp.pl

 • Ewa

  Panie Kazimierzu.proszę o kontakt.Pozdrawiam ewa

 • Kuba

  Od dwóch lat mam problem z jelitami (ibs), do lekarza nie pojde bo im nie ufam. Chciałbym podjąć leczenie naturalnym sposobem. W życiu mi nic nie dolegalo, aż tu nagle to. Jestem młodym 21 letnim facetem, pragnącym znowu żyć normalnie :) jeżeli znacie sprawdzone metody leczenia tego typu chorób/dolegliwości, proszę, podzielcie się ze mną tą wiedzą. Pozdrawiam :)

 • Tadeusz

  Kwasy Borysa Bołotowa są skuteczne na wszelakie dolegliwości , jak by co to na bieżąco mam różne do dyspozycji

 • Alina Mleko

  Panie Kazimierzu proszę o kontakt ałaalina01234@gmeil.com

 • Balbina

  Panie Kazimierzu bardzo proszę o informacje na temat jak poradzić sobie samemu z rakiem.
  barbarak59@interia.pl

  A może ktoś inny dysponuje też takimi wiadomościami i doświadczeniem to też proszę o meila.

 • Tom

  a tej mapy którą zapodał Alex nie wynika by Zydzi jakoć szczegolnie malo chorowali
  https://globalcancermap.com/

  bardziej zachodni brzeg jordanu i strefa gazy – tam jest mała zachorowalność reszta izraela jak reszta choruje

 • Selina

  Panie Kazimierzu proszę o kontakt- kocham życie i nie chcę umierać

 • Gosia

  Nie wiem dlaczego jak wpisałam zapytanie w google to wyszło mi że w 2012 w Izraelu zmarło ponad 10 tys. Żydów na raka.
  I że jest to najczęstsza przyczyna umieralności w Izraelu.

  (link usunięty- admin: proszę nie udostępniać nie sprawdzonych informacji)

  Czy autor tekstu może podać swoje źródło?

 • Marta

  Gosia

  źródło podane jest w artykule.
  Jest to film.
  Nie odnosimy się do żadnych zewnętrznych artykułów.
  Proszę samemu badać sprawę.

 • Wojsław

  Nikt nie zadał pytania …
  ŻYDZI podobno się nie szczepią !!!
  no i nie jedzą wieprzowiny – zadziwiająca podobnej genetycznie do ludzi … a co jest jak swój swojego zjada ???
  WŚCIEKŁE KROWY !!!

 • Łukasz

  JEŚLI CHCECIE WYLEZYĆ RAKA TO :

  1. Przejdźcie na diete tłuszczową według Kwaśniewskiego. Wpiszcie na Youtube Dieta Kwaśniewskiego i oglądajcie na jej temat filmy.

  2. Jeść Pestki Moreli nawet 10 dziennie.

  3. Pić szklankę wody z łyżeczką sody oczyszczonej spożywczej.

  4. Unikać cukru i produktów z cukrem

  5. Unikać słodzików typu Aspartam i Acesulfan K – wszędzie tam gdzie nie ma cukru pchają te rakotwórcze słodziki. Do słodzenia można używać stevi ale lepiej nie słodzić wcale.

 • Ja

  Witam, wszytko czego potrzebujecie wiedzieć jeśli jesteście chorzy: Nr.1 Leonard Coldwell, terapia Gersona, +ew Paul Nison surowa dieta. Wszytko na YT nawet z tłumaczeniem.

  Do tego jeszcze Jerzy Jaśkowski i Jerzy Zięba – żeby otworzyć oczy i nie być baranem prowadzonym na rzeź.

 • Krzysztof

  sprzedajemy Żydom herbaty. Do wszystkich dodajemy syntetyczne aromaty, ale nie do tych żydowskich.
  Oni skrupulatnie sprawdzają, mamy certyfikaty koszerności.
  Te aromaty są dodawane, bo mało kto chce w 100% naturalny produkt, bo mało pachnie i słabo smakuje.
  No i oczywiście dlatego, że tak jest taniej (taniej np. dać aromat malinowy niż więcej % maliny w herbacie malinowej, która tak naprawdę zawiera mnóstwo innych składników).

 • Renia

  Panie Kazimierzu mam chorego męża.Potrzebuję Pana rad.Proszę i kontakt.

 • arte

  rak karmi sie cukrami z buraka,dzisiaj ten cukier jest prawie wszedzie…zydzi uzywaja cyn s monu,ktory neutralizuje szalenstwo insuliny,jast przeciwgrzybiczny I antybakteryjny…poza tym uzywaja bardzo duzo warzyw,pomidorow I ziol…pietruszka zielona,mieta,kolendra…itp…a Wy?

 • Maciek

  Lekarze dawali członkowi mojej rodziny rok zycia , jeżeli przejdzie chemioterapie paliatywną.
  Zdecydował się na alternatywne metody:
  -wlewy z wit. C
  -wit B17
  -zabiegi termobaryczne
  -rygorystyczna dieta bez cukru
  -wlewy z jakiejś kawy z meksyku
  -suplementacja witminami
  -oleje z konopii
  -zioła
  -biorezonans
  wierzył w to święcie, konsultował sie ze specjalistami od tych terapii w Polsce, Szwajcarii, Niemczech wydał setki tysięcy złotych. Pani naturopata z Wrocławia stwierdziła nawet, że nie ma raka tylko pasożyty i sprzedała mu ziół za 10tys
  Przeżył tylko 3 miesiące, nie wierzcie, że są jakieś super metody, zaufajcie lekarzom, jeżeli jeden rozkłada ręce szukajcie pomocy u innego.

 • Alfaro

  Maciek, nie rób ludziom wody z mózgu. Jeśli członek twojej rodziny miał już wyżarte pół ciała to wiadomo, że nikt by go nie uratował. Poza tym strasznie drogie te witaminy kupował, że wydał tyle kasy. Nie lepiej było iść do spożywczaka i kupić sodę oczyszczona za złotówkę? Zabrakło ci tego w spisie, soda oczyszczona zabija grzyby candida odpowiedzialne za mutacje komórek i rozsiewanie ich, czyli i siebie po organizmie, a B17 likwidują zmutowane już komórki. Pestki dzikiej moreli gorzkiej tez kupisz za kilka złoty więc cała terapia zamknie się w 5 zeta i trwa kilka tygodni.

 • Alfaro

  Łukasz – jako unikanie cukru polecasz nic nie słodzić?Zapomniałeś o słodzeniu miodem lub syropem klonowym.

 • Bambino

  Żydzi tak samo chorują na raka. Na raka piersi na całym świecie zapadają kobiety z pewnym żydowskim genem.

  Różnica jest taka, że w Izraelu są fachowcy i tam się leczy nowotwory. W polskich szpitalach nie leczy się nowotworów, a znachorzy ze szpitala na Banacha nie odróżniają nowotworu od grypy (autentyczny przykład mojego kolegi z pracy).
  Lekarze podają jakieś środki nazywane chemioterapią, po to, żaby uspokoić rodzinę i chorego. Oni i tak wiedzą, że pacjent umrze, bo go nie leczą. Jak ktoś samoistnie wyzdrowieje, to są w wielkim szoku.

  O to dlaczego w Izraelu jest tak mała umieralność i nie ma tu żadnych teorii spiskowych:

  https://pl.thebestmedic.com/onkologiya.html

 • bart

  Jak sie mają 152 zgony w 2004 roku do oficjalnych danych WHO z roku 2014 mowiace o ponad 10 000 zgonów na raka w Izraelu? Na tle konkurencji przy populacji okolo 7,5 mln jest to rzeczywiscie niewiele, ale dlaczego mydlicie oczy ludziom tego typu artykułami? Skąd w ogole bierzecie swoje liczby??

  (link usunięty – admin)

 • Marta

  bart

  czy zauważyłeś znak zapytania przy tytule?

 • Monika

  Wielu osobom chorym na raka, dietetycy kliniczni polecają także do swojej diety – stosować chlorofil roślinny w płynie, który ma właściwości odkwaszające i usuwa toksyny z organizmu oraz metale ciężkie. Wiem o tym, bo moja koleżanka prowadzi dwa gabinety dietetyczne i sama jest dieteykiem klinicznym. Zachęcam do przeczytania jednego z bardziej ciekawych artykułów, który udało mi się znaleźć w internecie https://synergypoland.pl/10-niesamowitych-korzysci-chlorofilu/

 • bart

  Heh link prowadzący do oficjalnych danych WHO (odszukanie ktorego nie jest wcale takie proste) wykasowany. Ciekawe…

 • Piotr

  Prosze o kontakt piotrolejniczak83@wp.pl

 • Anna

  To czysta prawda dla ludzi chorych na raka .My sami własnymi negatywnymi myslami ściągamy na siebie chorobę .Kazdy rodzaj traumy przechodzi na raka danego organu .Trauma boje się ze umrę to rak płuca .Trauma w głowie o dziecko lub meszczyzne pierś .Mozna tak wymieniać w nieskończoność .Zydzi maja otwarty umysł i serce aby z tego korzystać .My mamy wyryte schematy których się trzymamy i boimy się zaufać swojej intuicji Tak jak słonie tresuje się w cyrku tek my mamy wielki łańcuch w głowie i to jest nasza zguba MEDYCYNA GERMANSKA

 • Miro

  W Izraelu niestety też stosują chemioterapię i radio oraz operacje chirurgiczne. Wystarczy wejść na stronę jakiegoś szpitala onkologicznego w Izraelu i tam jest wszystko wypisane. Więc ta rewelacja nie ma potwierdzenia.

 • Mgr Anna

  Rodacy co z wami ? Ze średniowiecza przyszliście? Żydzi chorują na raka ! Np Micheal Douglas aktor żyd , rak krtanii ! Czemu zamożni żydzi nie umierają na raka bo mają osobistych lekarzy i tomografie calego ciała kilka razy w roku !

  Kazdego raka można wyleczyc w początkowej fazie !

 • Ula

  Może Zydzi rzadziej chorują/maja fajne diety, poszcza/al enie wierze w to ze nie zapadają na nowotwory.Jest grupa Zydow Ajuwerdyjskich która dzięki szczególnym warunkom zycia nie zapada na nowotwory.Od lat slysze te bzdety , ze Zydzi nie chorują ….

 • realista

  Żydzi nie chorują na raka, bo nie wierzą w Jezusa zmartwychwstałego i Łazarza który wstal z grobu po kilku dniach, w ten sposób nie maja pozytywnego myślenia o rzeczach martwych, martwe zęby usuwaja, a nie leczą kanalowo jak Katolicy, którzy myślą ze ich ząb tez zmartwychwstanie, niestety jest inaczej, on cały czas się rozkłada i produkuje toksyny, ale wiara i propaganda z tv robi swoje, aktorzy uśmiechają się protezami od ucha do ucha, to jak tu usunąć zęby, jak będzie się wyglądalo, w ten sposób krok po kroku zab po zebie fundujemy sobie raka w gabinetach dentystycznych

 • człowieczek

  Ludzie chorzy na raka są świetnym kąskiem dla oszustów :) wyciagną całą kasę i „zabiją” człowieka szybciej od chemioterapii.
  Człowiek by przeżyć złapie sie brzytwy, która utnie mu palce. Zabijają nas produktami spozywczymi z supermaketów, suplementami, elektroniką (np tel komórkowe), falami radiowymi wysokiej częstotliwości (będą wam wciskać ciemnotę, że to promieniowanie nie jest szkodliwe) :) jest tego sporo. Napewno pomoze zdrowa dieta i styl życia, ale czy jest to mozliwe dla ludzi zyjacych w miastach ?
  Można przenieść sie na wieś i stać sie samowystarczalnym (swoje mięsko, owoce, warzywa, woda), bez komórek, komputerów, telewizorów (emitujących szkodliwe promieniowanie) i innych zabawek naszych czasów. Żyć szczęsliwie, bez stresowo z pozytywnym nastawieniem do świata, bez zazdrości i pogardy. Czy ktoś chciałby tak żyć, cz ktoś tak potrafi ? :) Bierzcie poprawkę na tych uzdrowicieli.

 • człowieczek

  Dodam jeszcze jedno odnośnie leczenia raka metodami innymi od chemioterapii, nie mówie ze nie ma metod innych niz te powszechnie znane. Zapytałem kiedyś onkologa czy wie coś o amigdalinie (B17) i czy jest to jakaś bajka, :) odpowiedział że zna tę metodę i nie jest to bajka, ale zna metody które są bardziej skuteczne. Leczenie samą anigdaliną (kwas pruski) bez pewnych dawek witamin i przy specjalnej diecie, nie ma sensu. Z tego co pamiętam to jest to zwiazane z „metabolizmem człowieka”. Można w necie znaleźć ksiązkę doktora Krebsa. Podobno w pestkach moreli, wiśni … jest ta anigdalina, która jest śmiertelna dla człowieka (są tacy co nas straszą), ale jak wytłumaczyć to, że nasze babcie wekowały wiśnie z pestkami i jakoś od tego nie umarły :) Robię wino z czeremchy z pestkami od lat i jakoś sie nie zatrułem. Jeszcze raz piszę, :) więcej witamin (głównie warzywa, zioła, ryby), miej mięsa i zmniejszy sie procent zachorowań na raka. We wszstkim zachować umiar, ziółkami też można sie wykończyć jak sie je przedawkuje…

 • Amen

  w 2015 26% żydów umarło w Izraelu na nowotwory i była to najczęstsza przyczyna śmierci, w tym samym roku ‚tylko” ok. 20% zmarłych izraelskich arabów zmarło z powodu nowotworów. Wypada wyciągnąć następujące wnioski:
  – żydzi jednak chorują na te paskudztwa i umierają na nie,
  – lepiej radzą sobie w tej kwestii tamtejsi arabowie, pewnie jedzą mniej mięsa i w ogóle mniej jedzą, a produkty które jedzą w większej części sami wytwarzają i ich nie konserwują aż tak..

 • Danio

  Śmieszne to trochę…
  Żydzi jedzą Koszerne. 3 deski do krojenia, 3 noże, 3 linie przygotowywania posiłków. Bakterie z mięsa nie przechodzą do sałatek… Banał, ale ratuje życie.

  Od byle jakiego naszego kawałka świni, następnego dnia by umarli z zatrucia. Jedzą steki wołowe droższe, niż u nas chłop dostaje za całą świnię. Bywam, znam, potwierdzam – nie chorują, nie tyją, nie stresują się, bo cały świat na nich zapierdziela…

 • Mam nieprzyjemną sytuację z bratem. Odkąd zaczął mieszkać w m.st. Warszawa zaczął dużo pić.
  Próbowałam różne możliwe metody, między innymi https://kac-pomoc.pl/odtrucie-alkoholowe – odtrucie alkoholowe Warszawa. Przez jakiś czas pomagało, natomiast udało mi się zauważyć, iż który raz zaczyna pić alkohol. Tylko po https://kac-pomoc.pl/esperal-warszawa – wszyciu esperalu w Warszawie nie pił przez dłuższy czas. Czy ktoś miał podobną sytuację?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter