Kennedy: 100 000 $ dla każdego, kto udowodni, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna

Robert F. Kennedy Jr i Robert De Niro

Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro przedstawili niesamowitą propozycję. Dla osób, lekarzy, naukowców, którzy udowodnią, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna w leczeniu dzieci, dostaną… 100 000 dolarów.

Nic tylko zgarnąć fajną sumkę pieniędzy. Polecamy, aby tę informację ogłosili w propagatorskim TVN. Wtedy na pewno zgłosi się cała rzesza polskich lekarzy, którzy reklamują bezpieczeństwo szczepionek.  

Polecamy wszystkim osobom, które biorą udział w debatach publicznych z lekarzami czy dziennikarzami, namawiać zwolenników szczepień, by zgłosili się po 100 000 dolarów.

Skoro uważają, że szczepionki są bezpieczne, to nic jak tylko przedstawić badania, własne doświadczenia i… podać numer konta. Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro wypłacą obiecane pieniądze.

Niesamowite, ile polskich lekarzy będzie bogatych, przecież cały czas wygadują w mediach, jak to szczepionki są bezpieczne.

Zobacz wideo=> https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5vG_emYtgV0

Robert F. Kennedy Jr. walczy z farmacją

Robert F. Kennedy Jr brał udział w rozmowie na temat bezpieczeństwa szczepionek. Niestety debata jest w języku angielskim =>https://www.youtube.com/watch?v=7ViZRj4V1VM

Podczas dyskusji Kennedy’ego z Tuckerem, przedstawił wiele przekonujących dowodów na korupcję i zmowę pomiędzy rządem federalnym USA a producentami szczepionek.

„Oddział ds. Szczepionek CDC jest rzeczywiście filią przemysłu szczepionek” – powiedział Kennedy.

W artykule dla Infowars.com napisał:

„Pierwsze badanie porównujące wyniki zdrowotne szczepionych dzieci w porównaniu z nie zaszczepionymi, zostało ostatnio opublikowane w Journal of Translational Science przez epidemiologów ze Szkoły Zdrowia Publicznego w Jackson State University. 

Wnioski z badań mogą podsycać zaciętą debatę nad tym, czy szczepionki zawierają rtęć i mogą być winne w dramatycznym wzroście pewnych zaburzeń rozwojowych u naszych dzieci, w tym autyzmie.

Dzieci zaszczepione, zwiększyły ryzyko zachorowania na autyzm (4,2 razy), ADHD (4,2 razy), zaburzenia uczenia się (5,2 razy) wyprysk (2,9 razy) i zdumiewające 30-krotne ryzyko wystąpienia alergicznego nieżytu nosa w porównaniu z nie zaszczepionymi dziećmi”.

Przygotował dla martabrzoza.pl – Hubertos

Więcej filmów w artykule – infowars.com

Form by (e)NeTesFoto: YouTube

Zobacz jeszcze to:

5 Responses to “Kennedy: 100 000 $ dla każdego, kto udowodni, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna”

 • Patryk

  Co sądzisz Robert o stronie mistykabb ?

 • qrdeblade

  W Polsce należałoby stworxyć podobną zasadę nagradzania wysoką nagrodą, dotacjaą społeczną kontrowersyjnych, nazywanych spiskowymi teorii, rzekomo sprawdzonych algorytmów, naukowych czy historycznych trendów by móc je w ten spektakularny sposób kwestionować. Jeśli PRAWDĄ jest nasza pożal się boże naukowa i historyczna rzeczywistość, to powinno być wielu chętnych dla wygrania zgromadzonych w tym celu społecznych środków, ale dopóki nikt nie zabierze wygranej nie móżna będzie traktować żadnej wysuwanej, ponoć w naukowy sposób stworzonej zasady czy algorytmu dotychczasowego postępowania za uprawniony do stosowania pewnik. Pozwoliłoby to zakwestionować wiele dotychczasowych oficjalnych kłamstw i stosowanego prawa przynaniej co do zastraszającego meritum dziwacznie obowiązujących i stosowanych w realnym życiu zasad.
  Bo jeśli zasada i prawo jest PRAWDZIWE, to powinno posuadać niezakwestionowany dowód czy regułę
  Proponuje zacząć od przeprowadzenia dowodù na fakt, że tzw. demoNkracja, to nie są faktycznie rządy demonicznych elit i kastowego pporządku…
  wężykiem, wężykiem

 • qrdeblade

  Przez dziesięciolecia widzieliśmy i odczuliśmy na własnej skórze rządy intelektualnych parweniuszy. W końcu oni sami przy światowych wichrach globalnie zachodzących zmian zrozumieli swoją marność i beznadziejność i postanowili bezpiecznie okrągłostołowo poddać się innemu pretoriańskiemu porządkowi. Cóż jednak od tego jednostkowego faktu rozumu im w łepetynach nie przybyło, więc zmienili swoją i ludu rzeczywistość na inną, dla siebie lepszą naturalnie ZAWSZE tego niewolniczo traktowanego ludu kosztem.
  Bez względu więc czy rządzi SOCJALIZM czy KAPITALIZM I tzw. DEMONKRACJA rzeczywistość ludu czyli większości w życiowej praktyce niewiele zmienia się, co każdy z nas w duchu sobie sam odpowie, gdyż prawdziwym, stale nie docenianym niezmiennym pasożytem stają się partyjne, urzędnicze, sądowe elity na samych szczytach władzy i pracujące dla nich służby. Ile razy jeszcze zamierzacie przerabiać na własnej skórze ten odwieczny stale nierozwiązywalny problem? Jak dotąd za wszelkie pomyłki, szachrajstwa, korupcje zapłaciło i dalej jeszcze długo będzie płacić wyłącznie społeczeństwo. Każda władza obrasta w piórka, każda również z racji wiadomych przywilejów wypełniona jest w większości ,szczurzą elitą, prostacką falangą pragnącą dla siebie przywilejów, kasy i władzy. Co więc należy czynić?
  Ograniczać jej liczebność, wymagać kompetencji i zwiększać jej faktyczną odpowiedzialność, a taki manewr w liberalnej demokracji się z pewnością i zresztą historycznie rzecz biorąc nie uda, gdyż ta jest systemem stworzonym dla tzw. bezpaństwowców, to jest sitw obojętnych na naiwnie stawiane idee, a oddanym jedynie materialnie i grupowo zaplanowanym z tytułu zdobytego miejsca w strukturze władzy przywilejom i zyskom.
  WNIOSEK –> Aby mieć jakiekolwiek, minimalne szanse na uczciwy system rządzenia w kraju, trzeba „całkowicie” maksymalnie ograniczyć jej liczbę i absolutnie pozbawić każdą władzę, elitę przywilejów i zysków, ale to jak kopanie się z koniem lub walenie głową w mur. Niech do władzy trafią wyłącznie rzadcy ideowcy bez konta, samochodu, materialnych aspiracji, ale takich rodzynków trzeba najpierw w altruizmie i społecznej solidarności wychować…

 • Dumna

  Prawda jest taka, że żadna służba zdrowia i producenci wszelakich leków nie chcą mieć zdrowego społeczeństwa -nigdzie na świecie. Przecież to byłaby bieda, bez chorych i coraz bardziej chorych (produkowanych przez tychże) ludzi.
  Ciemnogród to, ten kto wierzy w zioła lub medycynę naturalną. A ja pytam z czego wyrosła ta nowoczesna medycyna??
  Dobrze, że jestem ciemnogród i jeszcze mnie nie dopadli.

 • Czarek

  U na s w Polsce już od 2 lat Jerzy Zięba wyznaczył nagrodę chyba 100000 zł za udowodnienie, że szczepionki są bezpieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter