Liroy i Socha pokazali klasę… dzicz w sejmie

Socha Liroy

Wstyd! Na debacie w pierwszym dniu na temat szczepień, było kilkudziesięciu posłów.

Sala świeciła pustkami.

Gdzie byli wybrańcy narodu?

Tak samo powinni zrobić wyborcy w wyborach do parlamentu, powinni zostać w domu.

My walczymy o dobrowolność szczepień, o zdrowy skład szczepionek, a oni wybyli na balangi.

Skąd mają dowiedzieć się, co ma do powiedzenia druga strona, przedstawiciel rodziców: Justyna Socha ze Stop Nop?

Wstyd za ministra zdrowia, wstyd za posłów z ramienia czerwonych: PO/Nowoczesna.

Mam wrażenie, że jak roboty, jak osoby zaprogramowane powtarzają w kółko te same, durne hasła: „muszą być obowiązkowe szczepienia”.

Chcesz to się szczep, ale nie zmuszaj do tego innych.

Kompletnie nie mają wiedzy, nie znają składu szczepionek, nie wiedzą, że polskie ograny nie sprawdzają składu szczepionek.

Zero wiedzy, zero argumentów, tylko te same slogany.

Przecież ta ustawa dotyczy ich rodzin: dzieci, wnuków.

W 20 krajach nie ma obowiązku szczepień.  

Wiem, że wszyscy posłowie bardzo mocno liczą się ze zdaniem żydów. Do tego stopnia, że żyd Fogelman przekazał rozmówcom podsłuchanym na taśmach, kto ma być ministrem skarbu – Link.

Bardzo bym chciał, aby pan Fogelman i Daniels, tak doradzili warszawskiemu rządowi, jak w ich żydowskim państwie.

Według strony nbn.org.il tak wygląda przymus szczepień w żydowskim Izraelu:

„Jeśli Twoje dziecko urodzi się w Izraelu, zanim opuścisz szpital otrzymasz Pinkas Chisunim (książeczka szczepień). Jeśli Twoje dziecko urodzi się za granicą, Pinkas Chisunim zostanie wydane podczas pierwszej wizyty w Tipat Chalav. Konieczne jest przyniesienie tego Pinkas Chisunim za każdym razem, gdy zabierasz dziecko do szczepienia, ponieważ zgodnie z prawem Twoje dziecko nie może zostać zaszczepione bez niego. Szczepienie twojego dziecka nie jest wymagane przez prawo w Izraelu„.

Takiego samego prawa oczekujemy w Polsce.

Projekt został skierowany do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Proszę zwrócić uwagę na zdziczałych posłów/posłanki i bardzo dobre wystąpienie pana Liroya-Marzec i pani Sochy: 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: Kancelaria Sejmu/Marta Marchlewska/YouTube

Zobacz jeszcze to:

9 Responses to “Liroy i Socha pokazali klasę… dzicz w sejmie”

 • Grażynka

  Pani profesor, ile tysięcy dzieci zmarło na białaczki, a nie musiało? Ile nadal umiera w klinice w której pani pracuje i ile pewnie już nie milionów, lecz bilionów zapłaciliśmy z naszych pieniędzy dla tych dzieci? Najgorsze, że nie za ich życie i radość, lecz za ich cierpienie i śmierć. Proszę mówić ile ludzi zmarło z błahych powodów, a tysiące dowodów naukowych naukowców znacznie wyższej rangi niż pani udowodniło ,że tak być nie musiało. Więc zamiast straszyć ( to strach często jest zabójcą) warto uświadamiać ludzi, że mają potężne mechanizmy ochronne w sobie i to reklamy, medycyna,koncerny, lekarze , politycy, kościół i inni nieświadomi, siedzące w strachu ofiary nie wierząc w siebie, boją się wszystkiego i sieją panikę , zabijają swoje dzieci przekonaniami i swoimi ograniczeniami. Czynią z nich kolejne ofiary, które zamiast sami wychowywać dają im pastuchy w postaci smartfonów, laptopów, gier i innych gadżetów.

 • Arton ZX

  Jak to mówiła pani poseł Chybicka „a co jeśli grupa obywateli zbierze się po to by nas wystrzelać ?” Proponuję schować się do psychiatryka pani Poseł , być może to panią uratuje , bo staracie się bardzo , by taka grupa obywateli zebrała się .

 • Plautilla

  Niestety, większości publikacji z portalu robertbrzoza.pl nie udaje się mnie udostępnić na fb.; szczególnie antyszczepionkoeych

 • Andrzej

  Ta profesor jest calkowicie niewiarygodna.

  Samochodem elektrycznym na mszę za dzieci, które zmarły w klinice onkologii dziecięcej” napisała w niedzielę na FB Alicja Chybicka, kandydatka PO na prezydenta Wrocławia. Uśmiechnięta za kierownicą, promowała jazdę Vozillą. Teraz przeprasza.
  Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

  109 internautów polubiło post prof. Alicji Chybickiej z 5 listopada „samochodem elektrycznym na mszę za dzieci, które zmarły w klinice onkologii dziecięcej”. Na FB wrzuciła cztery zdjęcia. Na jednym siedzi uśmiechnięta za kierownicą. Trzy pozostałe promują miejskie samochody elektryczne Vozilli. Ta wypożyczalnia aut wystartowała w sobotę i już w pierwszy weekend w jej systemie zarejestrowało się 1300 osób.

 • Andrzej

  W 20 krajach nie ma przymusu szczepień i epidemii.

  Wszyscy ktorzy stosuja terror szczepień w Polsce powinni zostać ukarani za mowę nienawisci i tendencje faszystowskie, oraz za niszczenie demokracji w Polsce.

 • Andrzej

  Naczelna Izba Lekarska domaga się łamania prawa, zapisów Konstytucji, Karty Praw Pacjenta oraz Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ
  Zamieszczono 17 lipca 2017 przez astromaria

  Zupełnie prywatne stowarzyszenie kilku doktorków, nieposiadające żadnych uprawnień do narzucania komukolwiek jakichkolwiek swoich pomysłów, ale skutecznie zastraszające nieznających własnych praw lekarzy i rodziców znowu wściekle ujada, bezczelnie żądając od „resortu” (chyba ma na myśli Ministerstwo Chorób i Siedmiu Boleści) „podjęcia prac zmierzających do wprowadzenia obowiązku przedstawienia przed przyjęciem do żłobka, przedszkola oraz szkoły zaświadczania potwierdzającego wykonanie u dziecka szczepień obowiązkowych”.

  Wystraszyliście się?

  Ludzie, spokojnie!

  Nie ma prawnego przymusu szczepień! Obowiązek to nie to samo co przymus! Obowiązek poddania dziecka szczepieniom nie jest obowiązkiem prawnym, lecz obywatelskim, co oznacza dobrowolność w tym względzie.

  Karta Praw Pacjenta mówi o wyrażeniu dobrowolnej ZGODY na zabieg (szczepienie to też zabieg!), a nie o przymusie poddawania się mu.

  Każde dziecko jest objęte obowiązkiem (zwanym „przywilejem) szkolnym. Kto nie posyła dziecka do szkoły ten musi się liczyć z karą.

  NIL to samozwańcza grupa, która działa w interesie przemysłu farmaceutycznego, dążącego do wprowadzenia przymusu kupowania jego produktów i karania za odmowę ich nabywania. Równie dobrze producenci pralek mogą zacząć żądać wprowadzenia przymusu posiadania ich sprzętu i domagać się karania tych, którzy go nie chcą nabyć, argumentując, że nie używając pralki stanowisz zagrożenie dla higieny i zdrowia całego społeczeństwa.

  Nie przejmujcie się takimi wiadomościami. Sezon ogórkowy mamy w pełni i tak to potraktujmy. Kiedyś wszyscy szukali potwora w Wiśle, a dziś NIL szuka naiwnych, którzy dadzą się zastraszyć i ogłupić. Na szczęście głupich jest coraz mniej i to powinno nas cieszyć.

 • Tadeusz

  Zlikwidować Izby Lekarskie i utworzyć Izby społeczne ,
  wprowadzić: Aborigenów z Australii dla oświecenia obywateli i lekarzy

 • chrysler

  macie rację terror

 • Marcin

  Nigdy ale to nigdy nie dajcie się nabrać na porównywanie decyzji o wyborze dobrowolnym o szczepieniu z teorią płaskiej Ziemi i teorii ewolucji które są kłamstwem bo to BÓg nas stworzył na swoje podobieństwo nie na podobieństwo małpy ani Ape`a .Zauważcie na język i wyzywanie ludzi od idiotów to bardzo tania gra która polega na ośmieszaniu rozmówców. Mieszkam od 15 lat w Anglii i nie szczepię się tak samo jak wiele osób w Anglii i nikt nie choruje na żadne poważne choroby. Dlaczego nie powiedzą o NOpach dlaczego nie powiedzieli ile ludzi zmarło po otrzymaniu szczepień . Dlaczego nie tłumaczą ulotek z języka angielskiego jaka trucizna zawarta jest w szczepionkach . TO nie są te same szczepionki które były stosowane nawet w czasach PRL . Jest ryzyko musi być wybór nikogo nie można zmusić to wszczepiania sobie niewiadomego pochodzenia substancji prosto do krwi pomijając układ pokarmowy. To tak jak by nalać do silnika oleju z opiłkami metalu pomijając filtr oleju . Ludzie zanim koncerny farmaceutyczne z nas sciągnął wszystkie pieniądze obudżmy się a my patrzymy na złodziejstwo przekupionych ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co mówią . Niech każdy szuka opinii zrozpaczonych rodziców którzy po szczepieniach które przebiegly niepomyślnie zostali pozostawieni samym sobie .Nikt nie wypłaci wam żadnego odszkodowania . TO zniesienie obowiązku szczepień jak chcesz to szczep ja osobiście nie szczepie od 30 lat nie choruje . Każda szczepionka pojawiła się po epidemii . Zacznijmy myśleć .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter