Film: Szczepionki zniszczyły dzieciom życie

szczepienie600

Raport Pani prof. dr Mari Doroty Majewskiej przeczytało wiele tysięcy osób – „Raport: Szczepionki powodują autyzm, ADHD, padaczkę…” 

Dzisiaj kontynuuję temat szczepień.

Ania przysłała nam niesamowity filmik, który powinien oglądnąć każdy człowiek. Rodzice odważnie opowiadają o chorobie swoich dzieci. Dokładnie wskazują winowajcę autyzmu, który został wprowadzony do organizmu ich dzieci wraz ze szczepieniami.

Zapraszam

Kolejny film przedstawia niesamowitą historię chłopca, który wyzdrowiał z autyzmu.

Zastosowano kurację antygrzybiczną i antywirusową.

W tym przypadku trafiono w samo sedno choroby. Jest to bardzo pozytywny film dla rodzin, które mają chore dzieci na autyzm. Udowadnia, że nie wolno poddawać się, tylko szukać terapii, które mogą uzdrowić chorego.

.
. . Marta Brzoza Marta Brzoza

Form by (e)NeTes


10 Responses to “Film: Szczepionki zniszczyły dzieciom życie”

 • Jarek

  Pani Marto.
  Prosze powiedziec jak wyglada od strony prawnej, odmowa zaszczepienia dziecka w USA, czy kazdy stan podchodzi odrebnie do tego zagadnienia i ma swoje ustawodastwo.
  Jak to wyglada od strony praktycznej. W Polsce jak wiemy
  rodzice sa straszeni sadami, czesto karani wysokimi mandatami przez sanepid.Czesto dzieci sa dyskryminowane,przy przyjeciu do przedszkola jesli nie byly szczepione.
  Pozdrawiam

 • Marta

  W Nowym Yorku dzieci muszą być szczepione w przedszkolach i szkołach.
  W CT również, ale można determinacją coś wywalczyć.
  Myśmy całkowicie zlekceważyli napomnienia o szczepienie dziecka w szkole podstawowej (middle school). Wysyłali kolejne terminy i …dali spokój.
  W szkole średnie (high school) jest nakaz szczepień na np. żółtaczkę. Nakazali nam szczepić córkę, ale znowu wybrnęliśmy z tego.
  Podsumowując – jest nakaz szczepień i w większości przypadków nie da rady uniknąć szczepionek. W Wielu szkołach bez szczepień dzieci nie mogą jeździć na wycieczki.

 • Arni

  Kompendium wiedzy na temat szczepień, w tym miejscu na tematy prawne można uzyskać z rozmowy Przemysława Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP https://www.stopnop.pl/z Jarosławem Kasprzakiem: https://mebtech.pl/ntv/stop-nop-przemyslaw-cuske-30-04-2014/

 • maciej

  dzieki takim pseudoodkryciom

  wracaja choroby

  w usa ludzie domagaja sie by dzieci nieszczepione nie był przyjmowane do przedszoli/szkol

 • darek2015

  @maciej
  A wysil się trochę i poczytaj może, szczególnie polecam
  dr J. Jaśkowskiego, moze coś zajarzysz, choć wątpię.

  Tu masz książkę niemiecką sprzed 100 lat i przedmowę
  prof. Majewskiej:

  Dokument szczepiennych zbrodni

  Załączam fragment listu i wstrząsający dokument, który otrzymałam od zaprzyjaźnionej lekarki z Niemiec. Proceder masowego wszczepiania zdrowym osobom chorób i śmierci trwa już od ponad 100 lat. Zaczął się w Anglii i w Niemczech. I wtedy i dziś ludzie buntowali się przeciw tym medycznym zbrodniom.

  ”„Zbrodnie „szczepionkowe” rozpoczęto już przed przeszło stu laty w Anglii i w Niemczech, gdzie dzieciom wszczepiano ospę, a dorosłym syfylis ! Poniżej reprint broszury nawołującej do szerokiego oporu społecznego wobec szczepień, zatytułowanej „Cmentarz szczepień” wydanej w Niemczech w 1912 roku, z udokumentowanymi „szkodami” poszczepiennymi w tym głownie śmierci 36 tysiecy dzieci i wielu dorosłych, zawierającej dokładne daty urodzin i śmierci wkrótce po szczepieniu oraz wiele wstrząsających fotografii, które mówią same za siebie !!!”

  ”W Anglii w końcu XIX w. tysiące ludzi zachorowały na poszczepienną ospę i umarły (umierała wtedy 1/3 zaszczepionych). Po tych tragicznych doświadczeniach mieszkańcy Leicester zbuntowali się przeciw masowym szczepieniom i szturmem wzięli lokalny magistrat. Zwyciężyli ze skorumpowanymi urzędnikami, których zmusili do zniesienia przymusu szczepień. Rezultatem tego zwycięstwa i braku szczepień w Leicester było to, że podczas kolejnej epidemii ospy, umieralność wśród nieszczepionych w Leicester była 5 razy mniejsza niż wśród zaszczepionych w innych miastach. https://www.whale.to/vaccines/leicester_antivaccination_league.html

  Doświadczenia historyczne uczą nas, że o wolność do życia i bycia zdrowym trzeba walczyć z establiszmentem pieniądza, dla którego ludzie są tylko towarem. Kartele farmacji wyliczyły sobie ile można zarobić na każdym ludzkim ciele, jeśli urzędowo zmusi się je do szczepień, i wiedzą, że są to setki miliardów $ rocznie. Dlatego w każdym kraju zatrudniają potężną armię lobbystów i rządowych agentów (urzędników) oraz polityków, by pomagali im handlować ludzkim towarem. Ci urzędnicy oraz politycy są tylko stręczycielami farmaceutycznych zbrodniarzy.

  Rozmiary szczepiennych zbrodni są już tak wielkie, że dyskutując o nich nie można posługiwać się eufemizmami, trzeba używać słownictwa, które oddaje istotę rzeczy. Śmierci poszczepiennej dziecka nie można nazywać „przypadkowym zbiegiem okoliczności” albo „efektem ubocznym”, tylko – zbrodnią. Przypadkiem byłoby gdyby dziecko samoistnie zachorowało i z braku opieki zmarło, ale tu mamy do czynienia z celowym „wszczepieniem śmierci” zdrowemu dziecku. Żaden urzędnik Sanepidu czy szczepiący lekarz nie może zasłaniać się niewiedzą o szkodliwości szczepień, bo ta wiedza jest dziś powszechnie dostępna i ich obowiązkiem jest ją zdobyć.

  Prof. Maria Dorota Majewska ”

  https://www.tolzin.de/download/Impf-Friedhof.pdf

  Czytaj i oglądaj, same zdjęcia porażają..

 • darek2015

  ”Podałem w poprzednim odcinku, że brak jest jakichkolwiek danych epidemiologicznych, uzasadniających związek szczepień ze spadkiem zachorowań na choroby zakaźne. Przedstawiłem, że jest dokładnie odwrotnie. Jedyne epidemie, jakie znamy w okresie ostatnich 200 lat, to epidemie poszczepienne. Samo wymuszanie szczepień jest związane ze straszeniem przed nieznanym.

  Podam poniżej przykład straszenia rodziców, a przede wszystkim matek, zakażeniem bakteriami tężca. Propaganda lobby szczepionkowego: „tężec zabija wszystkie dzieci nieszczepione”, jest typowym przykładem prania mózgów z chęci zysku. Dlatego wymusza się na rodzicach od urodzenia szczepienie przeciwko tężcowi szczepionką DiPerTe.

  A jak jest prawda? Zupełnie inna, aniżeli ten zdeformowany z chęci zysku obraz, wbijany społeczeństwu, szczególnie lekarkom specjalności pediatrycznej.

  Czy wiesz Szanowny Czytelniku, że tężec to była głównie choroba czasów Pierwszej Wojny Światowej? Jak wiadomo, antybiotyków w owym czasie nie znano, a żołnierze przez wiele miesięcy siedzieli w okopach, błocie i mierzwie końskiej. Niestety, żadnych danych statystycznych zdobyć w piśmiennictwie polskim z tego okresu nie można, ponieważ Polska nie istniała, a dokumentacja zaborców znajduje się w innych archiwach.

  Trzeba więc sięgnąć do najlepszej dokumentacji, np. amerykańskiej.

  Kto może posiadać najlepszą wiedzę o ranach, jak nie wojsko? I tutaj pierwsze zaskoczenie. W czasie pierwszej wojny Światowej żadnej szczepionki przeciwko tężcowi nie było.

  Zapoznając się z danymi statystycznymi Armii Amerykańskiej dowiadujemy się, że w tamtych czasach prawie 4 355 000 ludzi zmobilizowano na front. Ogarnia nas przerażenie. Amerykanie mieli ok. 947 000 rannych żołnierzy. Czyli co czwarty żołnierz amerykański na froncie był ranny. Świadczy to o zaciętości walk.

  Ale z tężcem było dokładnie odwrotnie. Na ponad 947 000 rannych, w tych strasznych warunkach było tylko 70 – słownie- siedemdziesiąt przypadków tężca.

  Skąd więc ta opinia o tężcu? Tężec był głównie chorobą koni. Śmiertelność wśród rannych koni wynosiła ponad 50%. Prawie cały transport w owych czasach był konny. Żołnierze, oglądając padłe konie, widzieli to wszystko i byli przerażeni.

  Jeszcze lepiej było w czasie II Wojny światowej. Armia amerykańska na wszystkich frontach na całym świecie, w tych strasznych warunkach bojowych, w błocie, mierzwie, temperaturze, na ok. 14 000 000 ludzi, zanotowała tylko 12 przypadków tężca.

  Zapadalność wynosiła 0.44 na 100 000.

  Mocium Panie!

  O co chodzi!? 12 przypadków wśród milionów rannych żołnierzy, leżących w błocie i własnych odchodach, ma być argumentem do szczepienia niemowlaków?”

  ”Jak udowodniono przed około 10 laty, surowica p.tężcowa i szczepionki zawierają przeciwciała HCG. Te przeciwciała powodują poronienia u kobiet. Podobno miały być stosowane tylko w Afryce? A kto zagwarantuje, że „przez pomyłkę” seria nie trafiła do Polski? Takie przeciwciała powodują tzw. samoistne poronienia.

  Obecnie gorzej jest z właściwym zaopatrzeniem rany.

  No, a już panie Pediatryczki, w obawie przed piaskownicą, wymuszają to szczepienie w każdym przypadku. Tylko co to ma wspólnego z medycyną? Piaskownica jako dobrze wietrzona przez szpadelek dzieci jest miejscem małego prawdopodobieństwa występowania tężca.”

  ”ZALECENIA TEŻEC:

  Ponieważ bakterie tężca giną w kontakcie z powietrzem, powinno się ranę przemyć wodą utlenioną, a potem chlorheksidyną, lub betidiną. Jeżeli nie mamy pod ręką takich środków, to jodyna jest najlepsza i najtańsza.

  Następnie zakładamy jałowy opatrunek w zależności od wielkości skaleczenia: plaster, lub gazę.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zgłaszamy się do Poradni Chirurgicznej. Rany miażdżone powinny być opracowane chirurgicznie.

  I to by było tyle.

  kontakt: jjaskow@wp.pl

  Resztę masz w linku, inne tez polecam, szcególnie ten o oszustwie z grypą ”hiszpanką”..

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAAahUKEwi6oeDS4aHHAhWDaxQKHaRRDNk&url=http%3A%2F%2Fdakowski.pl%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D13293%26Itemid%3D53&ei=zEzKVbqLEYPXUaSjscgN&usg=AFQjCNFbNqUJO1lCshS3dkN547CgOVs8Fg&sig2=8QPnYDhJfTwP_argl6fL0Q

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCcQFjABahUKEwjP7um746HHAhXFPhQKHTptAjw&url=https%3A%2F%2Fvaccgenocide.wordpress.com%2Ftag%2Fgrypa-hiszpanka%2F&ei=tU7KVY_ABMX9ULraieAD&usg=AFQjCNE6-krbZwTKEKQ2ZuZwzq98B_nYng&sig2=dSyM2UWnrq_wQ88Q_0NjlA

 • neiss

  To ludzie ludziom zgotowali ten los. Brak słów.

 • Kaska

  … i znowu mam mętlik w głowie. Szczepienia jak do tej pory kosztowały mnie najwięcej nerwów i nieprzespanych nocy a i tak szczepiłam swoje dziecko. Teraz czas na kolejne dawki i znowu stres….

 • Łucja

  NIE SZCZEPIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! moja córka urodziła swoje trzecie dziecko w 24 tyg.ciąży z wagą 80 dkg ,noworodek miał cztery razy zatrzymanie akcji serca ,po kilka minut, stan ogólny był bardzo ciężki, dziecko walczyło o swoje życie na przekór wszystkiemu,lekarze nie zaszczepili ,bo były marne szanse na przeżycie,(tak uważali)przez trzy miesiące wmawiali nam,że jeżeli przeżyje to będzie na 100% niepełnosprawne,proponowali że możemy zostawić je w szpitalu,zabraliśmy do domu ,bo jak inaczej ,
  dzisiaj , wnuczka jako 23letnia dziewczyna z wyróżnieniem zrobiła pracę licencjacką i robi na japonistyce UW magistra,i przymierza się do doktoratu,przez pół roku uczyła się na Uniwersytecie w Japonii ,wróciła z ocenami b.dobrymi, NIGDY NIE BYŁA SZCZEPIONA , jedynym schorzeniem jest u niej słaby wzrok ,a to dlatego że nasi lekarze nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć , że wcześniaki leżące w inkubatorach ,powinny mieć zasłaniane oczki , lampy dają tak silne światło ,że uszkadzają wzrok ,chyba uszkodziły by każdemu kto poleżał by pod nimi tak ze trzy miesiące dzień i noc, pozdrawiam wszystkich mających wątpliwości co do szkodliwości szczepień, niestety wcześniaki które były SZCZEPIONE nie miały już tyle szczęścia co moja ukochana wnuczka ,ona jeżdzi do Japonii a one jeżdżą na wózkach inwalidzkich, straszne ale prawdziwe, niestety,jeżeli macie wątpliwości to piszcie do mnie saw0@o.pl

  u

 • stevan

  Jestem w temacie, ale tu dowiedziałem się wiele nowych rzeczy. Trzeba nowych sądów, nowej Norymbergi dla tych faszystów z tzw. służby zdrowia. Lekarze jakoś nie szczepią swoich dzieci, bo wiedzą…
  Ciekawe komentarze- 12 przypadków tężca na 14 mln. armię. Skarżyć lekarzy- nauki medyczne mówią, że nie szczepi się dzieci chorowitych, a lekarze łamią to zalecenie. To tak jakby chorego na zapalenie płuc wykąpać i wystawić na mróz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter