„Lekarstwo” na koronawirusa zabija

lek na koronawirus

„W Brazylii przerwano testy kliniczne z chlorochiną. Wszystko przez fakt, że ten przeciwmalaryczny środek, zamiast leczyć pacjentów zakażonych koronawirusem, prawdopodobnie spowodował zgon 11 z nich. Dlaczego? Chlorochina w zbyt wysokiej dawce może powodować arytmię serca.

Na podstawie wyników badań przeprowadzonych na zakażonych pacjentach we Francji i Chinach, którym podawano chlorochinę, stwierdzono, że hamuje ona rozmnażanie się koronawirusa w ludzkim organizmie. Było to nadzieją dla tych najciężej chorych.

Przeciwmalaryczny lek podawany w dużej ilości w kombinacji z antybiotykiem azytromycyną i innymi lekami, spowodował tragedię w Brazylii. Podczas jednej z faz testów klinicznych zmarło aż 11 pacjentów. Przyczyną zgonów była arytmia serca. Badania przerwano!” – pisze tvp.info

Przykro to pisać, ale rozpoczął się nowy etap w medycynie farmaceutycznej.

Ten nowy etap, to głośne nawoływanie do szczepień, to siłowe nakazywanie szczepień.

Prawdopodobnie nadchodzi czas wyrejestrowywania się z przychodni, zmian miejsca zamieszkania i nierejestrowania się w przychodniach w nowych miejscach zamieszkania.

Lekarze, pielęgniarki, służba zdrowia, zostanie użyta do przestępczych akcji: masowych szczepień, leczenia niebezpiecznymi lekami.

Oni się z tym nie kryją. To jest ta nowość. Do tej pory nie robili z tego kampanii medialnej we wszystkich usłużnych mediach. Dzisiaj politycy, bez żadnego zażenowania, proszą o nowe leki, o nowe szczepionki. Okazuje się, że tylko firmy farmaceutyczne mają super genialnych naukowców, którzy są w stanie wynaleźć „leki” na wirusy.

Inni na przykład polscy naukowcy, to głąby, nieuki, niepotrafiący wyleczyć pacjentów.

Teraz sukcesem będzie metoda leczenia, w której na 1000 przypadków, 500 osób przeżyje.

Przykładem są respiratory, gdzie śmiertelność ich użycia to: 50-80%. Aż dziwne, że Donald Trump nie znał tych statystyk, kiedy nakazał przemysłowi samochodowemu ich produkcję na masową skalę.

Dlaczego nie nawołuje do leczenia wirusów poprzez askorbinian sodu? Chorzy mają duże ilości wolnych rodników. To one niszczą organizm. Podanie askorbinianu sodu z innymi naturalnymi substancjami, niszczy wolne rodniki.

Respiratory same w sobie nie leczą, jedynie poprzez wysokie ciśnienie, dostarczają tlen do płuc. Jeżeli tkanki płuc są osłabione, to nie wytrzymują tego ciśnienia i pacjent umiera…

Nastają inne czasy… rozpoczynają otwartą walkę z narodami…

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto:

3 Responses to “„Lekarstwo” na koronawirusa zabija”

 • Kazio

  1. Jak sie wypisać z przychodzi lekarskiej?
  2. Jakie niesie ze sobą ryzyka/konsekwencje wypisanie z przychodni?
  3. Czy przynależenie do przychodni jest prawnie nakazane?
  4. Czytałem gdzieś kiedyś, że jak sie wypisuje z przychodni podając za powód przeprowadzkę, to trzeba w tym wniosku wpisać adres przeprowadzki. Czy to prawda, jak to ominąć?

 • Wioletta

  Witam,

  trafny komentarz, tak niestety jest to bardzo niepokojące co się dzieje. I jak tu się bronić… W sierpiu będę rodzić i nie chcę żeby kolejne dziecko padło ofiarą bezlitosnej immunizacji jak pierwsze okaleczone przewlekla astmą i uszkodzeniami neurologicznymi… Pytanie jak tu się bronić skoro tak mocno wymuszają teraz szczepienia…drugie dziecko bez szczepien zdrowe jak ryba… To jest niewiarygodne ze zrobili z nas niewolników i nikt nie protestuje a świadomi rodzice nawet nie mogą uchronić swoich dzieci…Mam nadzieję że znajdzie się rozwiązanie aby temu się oprzeć.

 • Marek

  Bardzo cenię wasze komentarze , są na różne tematy ale przecież i tak wszystkie sprowadzaja się do jednego – życie w wolności , zdrowiu fizycznym i psychicznym w zdrowym i wolnym kraju i społeczeństwie mogącym się rozwijać bez egregorów (pasożytów) !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter