Trump rozpoczął walkę z koncernami farmaceutycznymi

Donald Trump

W poniedziałek rano 23 stycznia 2017 roku, prezydent Trump nakazał FBI przeszukać siedzibę CDC w Atlancie. Powodem było ukrywanie związku między szczepionkami i autyzmem.

CDC to Centers for Disease Control and Prevention – agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych, wchodząca w skład Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej. Zajmuje się kontrolą, zwalczaniem i zapobieganiem chorób.

Kennedy przeciwko koncernom farmaceutycznym

Kilka godzin po spotkaniu Trumpa z dyrektorem FBI James Comey, agenci o 3 nad ranem przeprowadzili nalot w budynku CDC. Informatorem okazał się dr William Thompson, który zyskał sławę po zdemaskowaniu systematycznego tuszowania przez CDC, związków między szczepieniami i autyzmem.

Whatdoesitmean.com pisze:

„Prezydent Trump mianował anty-szczepionkowego aktywistę Roberta F. Kennedy Jr. na prezesa Golden Vaccine Safety Task Force (rada bezpieczeństwa szczepionek). Był to  szok dla lewicowych elit w Ameryce, które przez dziesięciolecia brały udział w otruwaniu miliony dzieci, podczas gdy w tym samym czasie, w 1986 roku, prezydent Clinton podpisał ustawę o nazwie „Narodowy Program Rekompensat dla Poszkodowanych na Skutek Stosowania Szczepionek”. Ustawa Clintona wyeliminowała jakąkolwiek odpowiedzialność producentów farmaceutycznych i ich współudział w zbrodni przeciwko ludzkości, czyli skutków ubocznych szczepionek”.

Drugim ważnym elementem jaki podjął Trump, było mianowanie Sally Yates na prokuratora generalnego Departamentu Sprawiedliwości (DOJ).

 Yates współpracowała z międzynarodowym gigantem prawnym King & Spalding, który w czerwcu 2014 roku stworzył spółkę z prywatną kancelarią Trumpa – Jones Day. Spółka nosi nazwę: Health Care and Life Sciences.

Trump informował o toksycznych szczepionkach

Przez okres kampanii prezydenckiej, Trump informował Amerykanów o powiązaniach szczepionek z autyzmem.

Oto kilka wpisów na portalach społecznościowych:

“Gdybym był prezydentem to wpływałbym na wdrażanie odpowiednich szczepień, ale nie pozwoliłbym na stosowanie szczepionek, które doprowadzają do autyzmu”.

“Zdrowe małe dziecko idzie do lekarza, zostaje napompowane szczepionkami różnych rodzajów, nie czuje się dobrze i nabywa – AUTYZM. Wiele jest takich przypadków!”.

„Zostało udowodnione, że miałem rację o masowych szczepieniach, lekarze kłamali”.

W maju 2016 roku Donald Trump mocno wypowiedział się na temat szczepionek w CNN: 

Trump zwolnił skorumpowanego dyrektora CDC

Dr Thompson, informator FBI powiedział do prawników Trumpa, że pracował nad „zmienianiem numerów”, w celu zmniejszenia liczby ciemnoskórych dzieci, które ucierpiały na skutek pewnego rodzaju szczepionki.

Przekazał informacje o tym, jak CDC popełniło oszustwo naukowe w odniesieniu do manipulowania kluczowego badania. Wykazało ono korelację pomiędzy odrą, świnką i różyczką (MMR) a wystąpieniem autyzmu.

Ujawnienie tajnych dokumentów przemycanych z CDC zawierało sposób, w jaki niszczyli wszelkie dowody potwierdzające związek szczepionek z autyzmem.

Tuż przed wyborami prezydenckimi w USA 2016, które wygrał Trump, ówczesny dyrektor CDC – dr Tom Frieden, zabronił dr Thompson zeznawać w sprawie naukowych oszustw i niszczenia dowodów przez wyższych urzędników CDC na temat badań bezpieczeństwa szczepionki i powiązaniem szczepionek z autyzmem.

Natychmiast po przejęciu władzy w dniu 20 stycznia, prezydent Trump zwolnił dr Tom Frieden i mianował na dyrektora CDC – dr Anne Schuchat.

Czy Trump wygra z koncernami farmaceutycznymi?

Przyznam, że imponuje mi determinacja z jaką Trump realizuje przynajmniej niektóre przedwyborcze obietnice. Walka z koncernami farmaceutycznymi jest bardzo trudnym i ryzykownym przedsięwzięciem. To nie jest łatwe, ponieważ koncerny mają mnóstwo pieniędzy i ogromne wpływy w administracji państwowej i polityce.

To jest walka, która będzie trwać latami. Chyba, że… CDC przetrzymuje dowody zbrodni, chyba że ludzie Trumpa przez całe lata zbierali dokumenty obciążające koncerny farmaceutyczne, chyba że udowodnią im udział w przestępstwie jawnego okaleczania dzieci.

Tu jest duża nadzieja na wygraną. Trump zna temat, wie dużo o przekrętach koncernów farmaceutycznych i CDC, ponieważ jego dziecko Barron ma autyzm.

Zdiagnozowano u niego tę chorobę natychmiast po otrzymaniu szczepionki pod koniec 2013 roku.

Melania, żona Trumpa obiecała złożyć pozew.

I tu jest nadzieja. Rodzice dziecka, które zostało okaleczone przez przekupstwo polityków, naukowców i lekarzy będą bardzo zdeterminowani. Przez lata zdobywali wiedzę na temat pochodzenia autyzmu. Wiedzą doskonale, że skład szczepionek jest winowajcą milionów nieszczęść dzieci i ich rodzin. 

Nie wiem, czy Donald Trump wygra tę walkę. Jeżeli nie znajdzie dowodów zbrodni, to będzie musiał zlecić badania dotyczące bezpieczeństwa szczepionek.

Koncerny mają swoich naukowców i prawników.

Będą ciągnąć proces w nieskończoność, a milionom dzieci będą poddawane szczepionki. Ta gra nazywa się: rosyjska ruletka, czyli, które dziecko po zaszczepieniu dostanie autyzm.

źródło: yournewswire.com (artykuł usunięto – pozostał tylko adres url)

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: „Donald Trump” (CC BY-SA 2.0) by Gage Skidmore

Zobacz jeszcze to:

10 Responses to “Trump rozpoczął walkę z koncernami farmaceutycznymi”

 • Aleksandra

  Nie sadze, zeby ktokolwiek z rodziny Trumpa potwierdzil, ze ich synek ma autyzm. Mam podejrzenie, ze to nie jest dobrze sprawdzona wiadomosc. Mam jednak nadzieje, ze Trump wygra z lobby farmaceutycznym. Pozdrawiam

 • Marta

  Aleksandra

  To jest powód dlaczego żona Trumpa nie chce mieszkać w Waszyngtonie z dzieckiem.
  Jednak i tam można znaleźć specjalistów.

 • Marta, wybacz ale nie znasz prawdziwego powodu. Co wiecej nic nie wskazuje, ze jego syn ma autyzm. Po 1 zdjecia , ktore rzekomo mialy to potwierdzic byly robione pozno w nocy a to przeciez 10-letnie dziecko, ktore po 1 moze byc zmeczone , po 2 zestresowane kamerami, zdjeciami , po 3 jest wiele zdjec na ktorch wyglada normalnie- usmiecha sie, patrzy w oczy, bawi sie z mlodszym kuzynostwem .
  Sama mam syna , ktory ma autyzm. Syn nigdy nie byl zaszczepiony, nie dostal zastrzyku z wit k , nie ma obciazenia genetycznego i szukamy dalej problemu. Prowadze tez grupe – jedna z najwiekszych w uk dla Polaków dotyczaca swiadomego wyboru w spr szczepien. Wiem duzo na temat szkodliwosci szczepien, ale problem nie dotyczy tylko i wylacznie autyzmu. nie mozna twierdzic , ze to tylko i wylacznie szczepionki powoduja autyzm, tak jak i nie mozna po kilku zdjeciach ocenic czy dziecko ma autyzm i publikowac nieprawdziwych informacji odnosnie skladania pozwu przez Melanie z tego powodu. Skad masz takie informacje? Podaj zrodlo . To co napisals na temat jego syna nie ma nic wspolnego z rzetelnoscia ani etyka dziennikarka .

 • Magda

  1 – Ja pisałem artykuł, a nie Marta.

  2 – Autyzm ma różne formy. Rozbiegane oczy czy nie patrzenie do obiektywu to tylko jedna z form rozpoznania autyzmu. Wiele dzieci, które są dobrze prowadzone umieją czytać, pisać, liczyć, ale nie są w stanie prowadzić samodzielnego życia. Inne dzieci całkowicie wychodzą z autyzmu. Jeszcze inne nigdy nie wyjdą z tej choroby.

  3 – źródło jak zwykle jest pod artykułem.

  4 – My też mamy w rodzinie autyzm, dlatego dokładnie znamy tę chorobę.

  5 – Każde dziecko ma różne odmiany i przypadki. My piszemy ogólnie.

  6 – O rzetelności napisz, jak sprawdzisz informacje. My ją posiadamy z kilku źródeł amerykańskich. Czy wszystkie one kłamią? Czas pokaże.

 • Klaudia

  Autyzm choroba gebetyczna. Jest tak ze slabsze odpornosciowo dziecko ma jeszcze nie wykryty autyzm. I dlatego myslimy ze jest zdrowe skoro nie robi sie badan przed szczepieniem . Ale wlasnie dzieki szczepieniu czasami ta choroba ujawnia sie a co za tym idzie szybka diagnoza. No I zacznijmy od wiarygodnosci tego artykulu.

 • Marta

  Klaudio,

  w jaki sposób potwierdziłaś niewiarygodność artykułu.
  Nie używasz za dużych słów?

 • John

  Może w końcu Trump przykróci zyski koncernów farmaceutycznych, ich obłudę i zmusi do wypuszczania na rynek lekarstw które wyleczą choroby a nie które utrzymują TYLKO ludzi przy życiu. Bo to co teraz robią te firmy to jest wołanie o pomstę do nieba.

 • qrdeblade

  Moi drodzy to jest właśnie doskonały wprost przykład jak zwyczajna ludzka DOBROĆ i solidarność, ODWAGA i usilna chęć wprowadzenia w naszej smutnej rzeczywistości zmian, potrafi drążyć SKAŁĘ, która to słowami TOTALNIE zatrwożonego tym stanem rzeczy i zaskoczonego OJCA dyrektora jest nawet łaskawie chwalona i gorąco polecana jako warta naśladownictwa. W tym miejscu jednak należy zwrócić uwagę na konieczność zachowania zrozumienia i kultury przekazu dla kilkudziesięcioletniej równie TOTALNEJ nieświadomości spisku tak zwykłych ludzi jak i długotrwale zmanipulowanych przez MENDIA i ŁŻE naukę elit.
  ZATEM w związku z DOBREM nas wszystkich z miłością PODAWAJCIE DALEJ !
  https://youtu.be/9Zu9CoyK4Mk

 • Jan

  Do Magdy:
  proponuje przemyśleć jeszcze raz logikę swojego wywodu. Z faktu, że Twoje dziecko ma autyzm, a nie było szczepione nie wynika, że szczepionki nie wywołują autyzmu. Przede wszystkim epidemiologia potwierdza ten związek. Nie wyklucza jednocześnie innych czynników, które autyzm z pewnością wywołują. I ztego powodu wiarygodność Twojej wypowiedzi nosi znamiona wątpliwej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter