Cynizm lekarzy, głupota urzędników, zawziętość systemu

farmaceutyka

Cynizm lekarzy, głupota urzędników, zawziętość systemu farmaceutycznego, czyli przymus polskiej medycyny do szczepień nowonarodzonych dzieci.

Andrzej Majkowski, lekarz pediatra, 32 lata praktyki lekarskiej:

„Jestem lekarzem, który musi wykonywać szczepienia ochronne. Mam na swoim sumieniu dzieci, które zostały dziećmi autystycznymi. I ja wiem, że po szczepieniach, a nie dlatego, że były chore. Mamy naciski ze wszystkich stron. Jeżeli lekarze nie będą wykonywać tego obowiązku, mogą zostać pozbawieni pracy, ponieważ NFZ, Ministerstwo Zdrowia, Sanepid, dyrektor ośrodka, w którym pracuję, mówi mi, że mam szczepić. Błagam wszystkich moich kolegów pediatrów, aby zechcieli szanować wolę rodziców” – źródło: poniższy film.

Wstrząsające słowa odważnego lekarza. To prawda, którą ukrywa Ministerstwo Zdrowia i cały system szczepień.

Prawda okrutna: to co w innych krajach jest dowolną decyzją rodziców, w Polsce jest przymusem ściganym przez policję i sądy.

To jest okrutna, polska rzeczywistość.

Przez całe lata żadna partia tego nie zmieniła, tych okrutnych przepisów, ani SLD, ani PSL, ani PO, ani PiS.

Wygląda na to, że te partie działają w jednej koalicji z korporacjami farmaceutycznymi.

To jest prawdziwa mowa nienawiści skierowana w stronę narodu polskiego.

Takie działania powinny być ścigane przez prokuraturę. Takich urzędników lekarzy, którzy zmuszają, należy wyrzucać z pracy.

Dzisiaj rodzice z Białogardu są wzorem i przestrogą dla innych rodziców planujących, rodzących dzieci.

Wielu z nich zrobi tak samo, uciekną ze szpitala, jeżeli tylko ktoś zmusi ich do niepotrzebnych i niebezpiecznych szczepień. Szpital, lekarze powinni być ostoją, bezpieczeństwem polskich rodzin.

Tak nie jest.

Szpitale powoli stają się elementem mafii farmaceutycznej.

Jeżeli my Polacy będziemy bać się chodzić do lekarzy, do szpitali, nie będziemy czuli do nich szacunku, to w jakim kierunku to wszystko zmierza?

Dlaczego lekarze i pracownicy służby zdrowia, dali się upodlić farmaceutycznym grupom nacisku?

To lekarze, ministerstwo zdrowia powinni stać na straży zdrowia Polaków.

Tak nie jest.

Mamy wiele sygnałów cynizmu i korupcji wielu lekarzy, naukowców i urzędników.

Tę patologię trzeba zwalczać.

Dzisiaj Ty, jutro Ja będziemy potrzebowali pomocy.

Dlatego nie siedźmy cicho, kiedy lekarze, urzędnicy krzywdzą polskie rodziny.

Zapraszam na dokument:

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: By felipecaparros

Zobacz jeszcze to:

3 Responses to “Cynizm lekarzy, głupota urzędników, zawziętość systemu”

 • K.

  Drodzy Czytelnicy, Drodzy Rodzice!

  Bez paniki, bez przesady – jako prawni opiekunowie MOŻECIE ominąć przymus szczepień, wystarczy zaznajomić się z ASPEKTAMI PRAWNYMI. Nawet pobieżna znajomość Konstytucji, ustaw i Karty Praw Pacjenta pozwoli Wam wykazać, że sposób w jaki jesteście ZMUSZANI do zabiegu sprawia, że ten niebezpieczny zabieg medyczny JEST NIELEGALNY.
  Jeżeli bardziej zagłębicie się w temat, zobaczycie sami, że przepisy jakimi funkcjonariusze publiczni (URZEDNICY, PRACOWNICY SZPITALI I POZ) podpierają się w pismach mających na celu ZASTRASZENIE, są źle przez nich rozumiane i interpretowane, co jest przydatne, gdy chcecie UNIKNĄĆ GRZYWNY nałożonej przez SANEPID. Nie bójcie się pism z czerwonymi pieczątkami i tytułem EGZEKUCJA. Nawet jeśli zapłacicie, to można to potraktować jako podatek od zdrowia Waszego dziecka.
  Spokój, opanowanie i nieprzejmowanie się próbami zastraszenia, oraz nawet podstawowa znajomość prawa w tej kwestii, pozwolą uniknąć tak dramatycznej sytuacji, jak wspomniana w artykule ucieczka. NIE UCIEKAJCIE – WYKAŻCIE NIEKOMPETENCJĘ lekarzy i innych funkcjonariuszy publicznych.

  Ta wiedza jest ogólnodostępna, istnieją grupy wsparcia na Facebooku, jest strona STOP NOP, są nagrania o aspektach prawnych nieszczepienia na YouTube.

  Przyszli rodzice – zmuszanie Was na porodówce PRZED NARODZENIEM DZIECKA do podpisania jakichkolwiek papierów dot.szczepienia jest nielegalne. Dlaczego cytowany lekarz nie powie o tym?

 • Arton ZX

  Najwiekszym problemem Polaków jest wstyd . Wstyd bardzo ukierunkowany . Polacy nie wstydzą się , że szykują piekło dla swoich dzieci , czy wnuków , nie wstydzą się że Polska to żydowska kolonia , że szykują sobie zagładę .

  Wstydzą się jedynie „antysemityzmu” , to straszny , morderczy wstyd .

 • Hubert

  Fajny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter