Rząd przeznacza dodatkowe miliony na przymusowe szczepienia dzieci!!!

Szczepienia

Rząd Beaty Szydło opracował projekt pod tytułem: „Rządowy projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej”LINK.

Jego celem jest: „Poprawa jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej nastąpi przez zwiększenie w 2017 r. środków finansowych przeznaczonych na wyposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną”.

Brzmi fantastycznie.

Każdy z nas zgadza się z opinią, że służbę zdrowia należy dofinansować, a przede wszystkim usunąć nieefektywne metody leczenia, jak chemioterapia (3-5% trwałych wyleczeń) i zastąpić je lepszymi i tańszymi metodami przedstawionymi w licznych badaniach naukowych.

Projekt podpisany przez Beatę Szydło jest… plugawy

Nie wiem czy dobre słowo zostało użyte, ale taka metoda wdrażania 9 punktu projektu jest haniebna.

Ni stąd ni zowąd w projekcie art. 9, pojawia się taki zapis:

„Art. 9. W ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2173) w art. 6 w ust. 1 pkt 1 i 2 otrzymują brzmienie: „1) 2017 r. – 258 mln zł; 2) 2018 r. – 251 mln zł;”.

Na co konkretnie pójdą pieniądze?

Wyjaśnienie mamy na stronie 7 projektu:

„Wprowadzane w art. 9 projektu zmiany w ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2173) mają na celu zwiększenie limitów maksymalnych wydatków na lata 2017 i 2018 ponoszonych z budżetu państwa na zakup szczepionek do przeprowadzenia obowiązkowych szczepień ochronnych, zgodnie z ustalonym na dany rok Programem Szczepień Ochronnych. Konieczność zwiększenia przedmiotowych limitów w 2017 r. związana jest m.in. z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 listopada 2016 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych (Dz. U. poz. 1815), które wprowadziło obowiązek szczepienia przeciwko pneumokokom wszystkich dzieci urodzonych po 31 grudnia 2016 r.”.

Proszę obejrzeć wypowiedź z 14 września 2017 roku, posła Kukiz 15, Jerzego Kozłowskiego. Od 2 minuty mówi bardzo interesujące rzeczy o ustawie pani Szydło:

Link: https://videosejm.pl/upload/videogallery/videos/Jerzy-Kozlowski-14-09-17w.mp4

Rząd Beaty Szydło przeznacza dodatkowe miliony złotych na obowiązkowe czyli przymusowe szczepienia dzieci!

Wzrost następuje ze 160 mln zł w 2016 roku do 258 mln zł w 2017 roku.

Przeciwko szczepieniom na pneumokoki (dwoinka zapalenia płuc) są wszyscy specjaliści, jak: doktor Jerzy Jaśkowski, prof. Maria Dorota Majewska, doktor Hubert Czerniak, Jerzy Zięba.

Doktor Jerzy Jaśkowski w artykule „Jakie dawki aluminium znajdują się w szczepionkach?” przedstawił jeden z argumentów:

„Szczepionka przeciwko pneumokokom, zawiera 125 mcg aluminium. Dziecko o masie 50 funtów może otrzymać co najwyżej 113.o mcg aluminium”.

Z tego wynika, że w formie bezpiecznej 125 mcg aluminium może przyjąć dziecko ważące 55-60 funtów czyli 25-27 kilogramów. Taką wagę dziecko może osiągnąć w wieku 4 lata i więcej.

Jednak należy zadać pytanie: dlaczego w szczepionce przeciwko pneumokokom jest aluminium?

Czy rząd Beaty Szydło zlecił zbadanie składu szczepionek?

Dlaczego rząd PiS nie zniesie przymusu szczepień, skoro nie ma w Polsce żadnej epidemii?

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: „Polish Zloty” (Public Domain) by piviso_com/RB

Zobacz jeszcze to:

3 Responses to “Rząd przeznacza dodatkowe miliony na przymusowe szczepienia dzieci!!!”

 • qrde blade

  POwiadają, że PiS to tacy sami krypto sataniści, jak cała od ponad wieku rządząca Polską reszta. Rozmodleni, aktywni do granic krypto katolicy, masoni, którzy przymykają OKO na podśpiewki biskupów w Watykanie, że cyt. „Jeszu (Jezus) jest synem Lucyfera”. Polska w ich rękach nadal istnieje tylko formalnie, gdyż jest niewolniczą, zarządzaną przez satanistyczną, skorumpowana machinę, psychopatyczną, farmaceutyczną fermą, gdzie za worki zebranych z podatków społecznych srebrników bez durnie i niejednokrotnie niszczy się zdrowie i życie małych dzieci, wszystko w imię wyimaginowanych algorytmów i quasi naukowych procedur . Jak nie można już kiwać ludzi tymi wpajanymi w szkółkach quasi naukowymi durnotami, to załatwia się temat według wymyślonych, socjopatycznych procedur zawartych w protokołach mędrców – Niech będzie błogosławiony Bóg Najwyższy, który w twe ręce wydał twoich wrogów! Abram dał mu dziesiątą część ze wszystkiego (Rdz 14, 18nn).
  Według tradycji miejscem spotkania Abrahama z Melchizedekiem była góra Moria, wzmiankowana również w związku z ofiarą, którą Abraham miał złożyć z Izaaka (Rdz 22)17.

 • Rząd płaci haracz firmą farmaceutycznym udając, że robi dobrze narodowi polskiemu. Pieniądze przeznaczone na szczepienia nie tylko, że nie zabezpieczają przed choroba, ale spowodują wzrost chorób przez wstrzyknięcie toksyn i wirusów.

 • RENATA

  Krzysztof, rząd nie płaci „firmą” lecz firmom. Nie wiem skąd ten błąd nagminnie widzę w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter