W latach 90-tych lekarze przestrzegali przed szczepieniami, dzisiaj zmuszają…

szczepienia

W 1991 roku tak pisali o szczepieniach:

Należy przestrzec przed zbyt pochopnym rozszerzaniem liczby szczepień, nawet u dzieci zdrowych. Obserwuje się bowiem, że bardzo młode dzieci, poddane silnym, wieloswoistym stymulacjom antygenowym (bakterie i pasożyty) wykazują cechy starzenia się odpowiedzi immunologicznej.
Polegają one na zmniejszeniu reaktywności komórek T w stosunku do nowych antygenów oraz zwiększeniu stężenia immunoglobulin, przy jednoczesnym patologicznym ich rozszczepieniu. Zwiększa się wtedy ilość autoprzeciwciał, zmniejsza się ilość przeciwciał swoiście reagujących.
Dalszym powikłaniem nadmiernej stymulacji immunologicznej, może być rozwój białaczek i chłoniaków wywodzących się z komórek B”.

Książka została wydana przez Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich. 

Tytuł: „Szczepienia Ochronne” – Wiesław Magdzik, Barbara Dębiec, 1991 rok:

szczepienia

Możemy domniemywać, że w latach 90-tych był to oficjalny pogląd lekarzy w Polsce. Książka została wydana przez: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich.

Jawnie i stanowczo przestrzegali przed pochopnym, niepotrzebnym szczepieniem dzieci chorych i zdrowych. Już wtedy wiedzieli, że szczepionki osłabiają układ odpornościowy. Wywołują białaczkę i chłoniaki, czyli złośliwe nowotwory.

Trzeba to wyraźnie powiedzieć: w latach 90-tych lekarze w Polsce uważali, że szczepionki wywołują nowotwory!

Co się zmieniło na dobre w szczepieniach, że obecnie lekarze nie tylko namawiają do szczepień, ale siłowo zmuszają przy udziale policji i sądów?

Co takiego się stało, że szczepionki z niebezpiecznymi składnikami są zdrowe i nie wywołują nowotworów?

Kto jest odpowiedzialny za tak radykalną zmianę poglądów polskich lekarzy?

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: Twenty20

Zobacz jeszcze to:

6 Responses to “W latach 90-tych lekarze przestrzegali przed szczepieniami, dzisiaj zmuszają…”

 • AS

  Komuś zależy na niszczeniu przyszłego Narodu polskiego. Mówi się o tym i pisze od dawna bynajmniej nie w prasie lokalnej ani w mediach TV. Z kolei obecnie jest akcja szczepienia na grypę. Sznur ufnych seniorów ustawia się w kolejkach. Widziałam taką akcję. W przychodniach plakaty zachęcające do szczepień .Co zawierają szczepionki ? wiemy. Dłużej przetrwają tylko bardziej świadomi. Niestety. Społeczeństwo dzieli się na uświadomionych i ufnych big farmie( która opanowała przychodnie i szpitale w Polsce.) Za tę ufność płacą wysoką cenę- brakiem zdrowia.

 • Iwona

  Loby farmaucetyczne na politykow lekarzy i duza kassa a przy okazji depopulacja tak zwany zrownowazony rozwoj co czesto w ustach politykow jest mowiony

 • Beer

  Szkoda ze artykuł kończy się tylko kilkoma pytaniami i nie odpowiada na nie… choć wiadomo ze poglądy lekarzy zmieniły się pod „naciskiem” firm farmaceutycznych… ale to wiedza tylko nieliczni

 • ABC

  Swego czasu naukowcy protestowali przeciw elektryczności, ponieważ wierzyli, że zbyt duża ilość kabli elektrycznych wyrzuci Ziemię z orbity. Kiedyż wierzono w różne bajeczki i zabobony. Po to mamy naukę, by odkrywać nowe rzeczy, uczyć się i poznawać. A nie tkwić w przeszłości.

 • tymianek

  Bill Gates i młody David Rotschild chcą zredukować ludzi na Ziemi, boją się iż Ziemia się przeludni i ich bogate pokolenia nie będą miały gdzie żyć.

 • BK

  Za komuny trzymał nad narodem polskim parasol zsrr, ale w 89 roku oddaliśmy władzę niepolakom.. Lepiej nie myśleć co jeszcze nas czeka..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter