Wyrzućmy „profesorków” medycyny ze stołków państwowych

farmaceutyka

W końcu publicznie, w telewizji polskiej TVP, dochodzi do rozmów na temat szczepień. W końcu rodzice, matki upośledzonych dzieci, mogą otwarcie opowiadać historię swoich dzieci.

Proszę zwrócić uwagę na wściekłość rodziców. Kiedy zabiorą ci dom, pieniądze, kiedy twoje dziecko umrze lub zostanie upośledzone tylko dlatego, że lekarze, politycy nie zatrzymali procesu korupcyjnego, to nie masz nic do stracenia. Walczysz, mówisz prawdę, nie boisz się konsekwencji, zastraszania.

Nie zważasz na mądre twarze profesorów medycyny, którzy bez empatii bronią firm farmaceutycznych. Ośmieszasz ich argumentacją, niezależnymi badaniami.

To już nie te czasy. Wiedzy mamy coraz więcej na temat bandyckiej działalności firm farmaceutycznych.

Ta debata w TVP była krokiem milowym w rozprzestrzenianiu prawdy na temat mafii szczepionkowej.

Czas na bunt społeczny, czas aby politycy zaczęli mówić głosem społeczeństwa.  

Dość sprzedawczykowości w medycynie. Dorośli, dzieci tylko dlatego umierają, że lekarze mają związane ręce. Niektórzy nie mają wiedzy, jak leczyć, inni bronią swoich stołków, nie chcą przyznać się do błędu, są za dumni.

Czas na zmiany w polskiej medycynie. Mamy setki przykładów wyleczeń ciężkich chorób przy użyciu naturalnych terapii. Czas, aby to lekarze mogli oficjalnie leczyć nas najskuteczniejszymi metodami, a nie tymi narzuconymi przez system farmaceutyczny.

Czas, aby politycy się obudzili. Czas, aby PiS wyrzucił ze stołków medycznych tych sprzedawczyków, którzy stoją na straży farmaceutyki. To oni blokują zmiany, to oni zabraniają lekarzom skutecznie leczyć ludzi, to oni blokują prawdziwą wiedzę medyczną, którą stosują inne kraje. 

Tego nie da się zatrzymać.  

Kiedy ludzie dowiadują się, że ojciec, matka, żona, mąż, dziecko, umarli tylko przez szczepionkę lub inny śmiercionośny lek firm farmaceutycznych, to po trupach dotrą do prawdy.

Żaden profesorek nie stanie im na drodze.  

Jak tak dalej profesorowie medycy będą kłamać, to za niedługo wstyd będzie nosić tytuł profesora. Nie będą się durnowato uśmiechać podczas debaty telewizyjnej, tylko w końcu zaczną mówić i bronić prawdy.

Jeżeli tego nie zrobią, to ich społeczeństwo zlinczuje.

Kwestia czasu…

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto: „Stop !” (CC BY-NC-ND 2.0) by gmayster01 on & off …

Zobacz jeszcze to:

4 Responses to “Wyrzućmy „profesorków” medycyny ze stołków państwowych”

 • Ryszard

  Na deser „szeptem” o szczepieniach.
  https://www.dailymotion.com/video/x52fspv

 • qrde blade

  Najwyższy czas przywrócić instytucje przyznawania społecznego votum nieufności, przyznawanego wielu zatrudnionym na państwowych posadach, które będzie pozbawiało ich ciepłych posadek z uwagi na kontrowersyjne efekty ich pracy oraz na brak lub spadek społecznego zaufania, co do ich prezentowanej wiedzy, pracy, poglądów i kwalifikacji… Przyznanie przez społeczną reprezentacje votum nieufności będzie obligowało każdego zatrudnionego na państwowej posadzie do przedstawienia potwierdzonych dowodów na przyjęty i realizowany, a zakwestionowany społecznie algorytm postępowania. Brak ww. reakcji na przyznane votum nieufności lub niewystarczająca poparta dowodami argumentacja będzie równoznaczna z utratą piastowanego stanowiska .

 • hansje

  No, daj Boziu, Pani Marto :( ..

 • krzy

  dużo słów jak najbardziej prawdziwych tylko jak konkretnie działać??? Tu trzeba konkretnych kroków, zakładania spraw w sądach przeciwko zmuszaniu ludzi do szczepień przede wszystkim bo to jest łamanie wszelkich praw ludzkich jak i moralnych. Ja uważam że jeszcze trochę i rodzice zaczną urządzać ”łapanki” i wtedy nie wiadomo kogo lekarz będzie bał się bardziej karteli i braku pieniędzy czy zlinczowania na każdym kroku. Zdesperowany rodzic któremu legnie świat w gruzach pokarze kły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter