Chemtrails: Pięć sposobów oczyszczenia ciała z toksyn

Opryski chemiczne

Chemtrails to niebezpieczna gra przeciwko ludziom na całym świecie. 

Ogólnie twierdzi się, że są to chmury chemikaliów rozpryskiwane w powietrzu w celu: kontroli pogody, zmniejszenia promieniowania słonecznego, czyli wykonywanie szeregu działań zamkniętych w nazwie: „globalne ocieplenie” – „geoinżynieria”.

Czym dokładnie są chemtrails?

To opryski chemiczne wylewane z samolotów. Tworzą pojedyncze, białe linie na niebie, następnie łączą się w całość tworząc „mleko”. Zawierają wysoki poziom niebezpiecznych metali ciężkich, w tym aluminium, arsenu i rtęci.

Chemtrails nie należy mylić ze smugami, które zostawiają samoloty rejsowe. Smugi to ślady skondensowanej wody postrzeganej, jako białe smugi na niebie, pojawiające się za lecącym samolotem.

Chemtrails łatwo odróżnić od smug. Smugi szybko się rozpraszają, po krótkim czasie nie ma po nich śladu. Chemtrails zatrzymują się na niebie, nie znikają, tworzą białe pasma krzyżówek, rozprzestrzeniają się i tworzą sztuczne, białe chmury.

Pięć sposobów detoksykacji trucizn z chemtrails

Istnieje co najmniej pięć naturalnych substancji, które można wykorzystać do detoksykacji organizmu z trucizn chemicznych, uwalnianych do atmosfery przez chemtrails.

Selen

Ten śladowy minerał niezbędny jest dla optymalnego funkcjonowania organizmu. Ma doskonałe właściwości przeciwutleniające, które chronią przed szkodliwym wpływem narażenia na pestycydy i metale ciężkie.

Waking Times pisze:

„Naukowcy odkryli, że selen może wiązać się z rtęcią i wyciągać go z tkanek, w celu wydalenia”.

Chlorella

Ta jednokomórkowa mikroalga wiąże się z metalami ciężkimi w przewodzie pokarmowym. Oczyszcza organizm z toksyn wchłanianych przez oddychanie zanieczyszczonym powietrzem – w tym z powietrza zanieczyszczonego chemtrails – oraz z picia zanieczyszczonej wody.

Spirulina

Odtruwa układ trawienny w podobny sposób jak chlorella, ale idzie o krok dalej, alkalizuje organizm, chroniąc przed kwaśnymi toksynami środowiskowymi, które powodują choroby.

Ostropest plamisty

Ta potężna roślina zawiera związek silybiny, który wspomaga funkcjonowanie wątroby, organu odpowiedzialnego za detoksykację. Wspieranie zdrowej wątroby jest absolutnie niezbędne, gdy codziennie narażeni jesteśmy na tak dużą ilość szkodliwych substancji. 

Jest dużo więcej substancji, które pomagają spłukać organizm z toksycznych substancji chemicznych i metali ciężkich.

Są to między innymi:

 • kolendra,
 • pokarmy probiotyczne,
 • imbir,
 • owoce cytrusowe,
 • czosnek,
 • Witamina C,
 • pokarmy bogate w kwasy alfa liponowe, takie jak: groch, brukselka i brokuły.

Podsumowując, nawet jeśli nie wierzysz w chemtrails, nie ma wątpliwości, że każdy z nas jest codziennie narażony na działanie toksycznych substancji chemicznych, a detoksykacja za pomocą tych naturalnych środków, może być korzystna dla każdego z nas.

źródło: naturalnews.com

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto:

5 Responses to “Chemtrails: Pięć sposobów oczyszczenia ciała z toksyn”

 • Hubert

  Fajny artykuł:)

 • Dziękuję Pani Marto.
  Robi Pani sporo dobrej roboty. Co prawda, porusza Pani tematy, które dla większości społeczeństwa w Polsce są „czarną magią”, teoriami spiskowymi itd., ale ktoś „musi” otwierać ludziom oczy… – jak nie Pani, to kto? :)

 • Bardzo dobre naturalne sposoby

 • Roberto

  Skąd pewność, że chemitrails w ogóle prawda. Jak to stwierdziliście (oprócz efektów wizualnych)?

 • Marta

  Roberto
  Mnóstwo wiedzy jest na ten temat, proszę odszukać i samemu sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter