Jak wykonać wlewy dożylne z witaminy C?

Lekarz

Przepis jest bardzo prosty. Może go wykonać każda osoba.

Zobacz:

1 – Zakupić askorbinian sodu w jakości farmaceutycznej. Koszt 50-80 zł za 1 kg.

2 – Zakupić zestaw do wlewów dożylnych: wodę sterylną do wstrzyknięć w woreczkach czy butelkach i komplety z wenflonem. Można użyć zestawu z tzw. filtrem biologicznym.

3 – Strzykawką pobrać z woreczka odpowiednią ilość wody, np. 100 ml i wlać do wysterylizowanej szklanki (szklankę wysterylizować można w kuchence mikrofalowej).

4 – Do szklanki z wodą wsypać wymaganą ilość askorbinianu sodu. Askorbinian sodu bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. W przypadku zastosowania askorbinianu sodu powyżej 40g ilość wody można odpowiednio zwiększyć. Chodzi o to, żeby uzyskać roztwór o najwyższym możliwym stężeniu.

5 – Dobrze wymieszać, aż cały askorbinian się rozpuści.

6 – Przy pomocy strzykawki roztwór ten wstrzyknąć z powrotem do woreczka, z którego pobrana była woda.

7 – Można również dodać 1g EDTA w celu wychelatowania wolnych jonów żelaza i miedzi.

To wszystko…

Czy to nie jest zadziwiające?

Skoro każdy z nas w warunkach domowych może zrobić wlew z askorbinianu sodu (odmiana witaminy C), to tym bardziej może go wykonać lekarz z całą aparaturą i personelem medycznym.

Dlaczego tego nie robią?

Dlaczego nie leczą pacjentów sprawdzonymi metodami?

Na temat leczenia witaminy C powstało dziesiątki tysięcy badań.

Czy nasi lekarze o tym nie wiedzą?

Dlaczego nie czytają tych badań, nie analizują, nie sprawdzają ich skuteczności?

Co się dzieje z polską medycyną?

Chemioterapia daje nadzieję na dalsze życie tylko w trzech procentach. 97% ludzi umiera.

Dlaczego, skoro są alternatywy?

Wlewy z askorbinianu sodu mogą wyleczyć wiele chorób.

Jakich?

Nowotwory, zawały, rany po zabiegach szybciej się goją, zapobiega krzepliwości krwi, wzmacnia produkcję przeciwciał.. itd. 

Wlewy z witaminy C nie zawsze działają

Powyższy przepis pochodzi z książki Jerzego Zięby: „Ukryte terapie II” – (Pan Jerzy bardzo dokładnie opisał procedurę i zagrożenia).

Chciałam pokazać z jednej strony, jak łatwa i tania jest to metoda. Nie potrzeba kupować żadnych maszyn specjalistycznych za miliony złotych. 1 kg askorbinianu sodu kosztuje kilkadziesiąt złotych. Droższa będzie sama usługa lekarska, pobyt w szpitalu.

Inwestycja w produkty do przeprowadzania wlewu to 100-200 złotych.

Ile zaoszczędziłby budżet polski, gdyby choć w części zastąpić chemioterapię wlewami z askorbinianu sodu?

Onkolodzy w końcu byliby specjalistami od chorób, a nie specjalistami od metod i lekarstw przemysłu farmaceutycznego.

Jednak… jest pewne niebezpieczeństwo.

Jeżeli wlewy dożylne z askorbinianu sodu będą wykonywać przypadkowe osoby, niewyszkolone punkty medyczne, to okaże się, że witamina C… nie pomaga, a w niektórych przypadkach szkodzi.

Dlaczego?

Bo wyleczenie choroby wlewami z askorbinianu sodu nie polega tylko na wlaniu tej substancji do organizmu, ale wykonaniu szeregu badań, które mogą być zrealizowane przez lekarza i jego doświadczony zespół. Do zabiegu często należy dodać inne substancje, które przyspieszą wyzdrowienie. Trzeba wiedzieć z jaką prędkością podać wlew i odpowiadać na różne działania organizmu pacjenta.

Choroba chorobie nie równa, a każdy pacjent jest inny. Inaczej reaguje na daną substancję. Nie można pacjenta traktować, jak produkt na taśmie montażowej. A tak będzie traktowany, jeżeli wlewów będą dokonywać przypadkowe, niedoświadczone osoby.

Wlewy z witaminy C mogą uratować tysiące osób od śmierci

Kiedy matka/ojciec widzi, że jego dziecko umiera, to wszystko zrobi, żeby go uratować. Ludzie biorą kredyty, żeby tylko opłacić leczenie dziecka.

Jednak to nie o to chodzi.

W każdym szpitalu w Polsce powinien być oddział z możliwością wykonania wlewu z witaminy C.

To nie jest jakieś widzimisię, tylko powrót do metod stosowanych w polskich szpitalach.

Kto zabronił tak skutecznych metod?

Dlaczego dzisiaj nie praktykuje się tego co leczy?

Kto pozwala na śmierć milionów osób?

 

Marta Brzoza Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto: https://www.flickr.com/photos/phalinn/8116086971/

27 Responses to “Jak wykonać wlewy dożylne z witaminy C?”

 • Radek

  Wszystko to tak pięknie wygląda i brzmi wręcz jak cuda o których nie wolno mówić.
  Nasuwa mi się jedno pytanie- Gdzie są Ci ludzie którym się udało wyleczyć tymi prostymi metodami??? Dlaczego się nie ujawnią i nie zaczną promować tych wszystkich cudownych terapii. Czy to tak ciężko się ujawnić i powiedzieć tak :WYLECZYŁEM SIĘ TYM I TAMTYM.
  Ciągle aby czytam jakie to wszystko proste i bezpieczne.
  Wszędzie masa informacji o prostych utajnionych metodach leczenia, skoro ktoś się wyleczył i ma dostęp do internetu niech to opisze i niech inni też się leczą.
  Po woli męczy mnie już czytanie tych pseudo uzdrawiaczy i wynalazców którzy jakoś nawet nie wyglądają mi okazy zdrowia.
  Chcecie obalić system zacznijcie się UJAWNIAĆ.

 • Marta

  Radek,
  Weź proszę do ręki książkę p. Zięby i poczytaj dziesiątki badań na ten temat.
  Wyleczenia… ludzie się tym publicznie nie chwalą.
  My co jakiś czas dostajemy takie informacje od czytelników.

 • Radek

  Nie biadolę tylko zwyczajnie w świecie chciałbym przeczytać : Ja Kowalski wyleczyłem się tym i tamtym.
  Co do leków to unikam ich jak ognia. Skoro dostaje Pani masę takich informacji proszę stworzyć dział w którym inni to przeczytają i nabiorą większej pewności co do tych wszystkich metod leczenia.Nie mówię że to nie działa ale czy tak trudno podzielić się informacją o wyleczeniu z innymi???

 • Marta

  Raz na jakiś czas publikujemy w komentarzach i w BrzozaInfo

 • Anna

  Panie Radku, to znalazlam na temat wyleczenia farmera wiatmina C. Byl chory na ptasia grype i ,jak sie okazalo, rowniez na bialaczke. Po wlewach z vit. C pozbyl sie obydwoch dolegliwosci.
  https://www.youtube.com/watch?v=GApXBaZuw14

 • EVA

  tylko potem kto ma fachowo zrobić ten wlew?? jaki lekarz to zrobi?przecież odcinają się od tych prostych metod leczenia….

 • maria

  Mam pytanie – jak wytlumaczyc, ze Dr. Riordan w stanie Cansas USA w klinice noszacej imie sponsora:
  Centrum Olive W. Garvey na Rzecz Poprawy Ludzkiego Bytu,
  od lat 70 ubieglego wieku stosowal vitamine C dozylnie z dobrymi wynikami i to w formie kwasu askorbinowego. Wszedzie na zachodzie europy – DE i CH stosuje sie kwas askorbinowy, natomiast o stosowaniu soli witaminy C – askorbinianu socu nikt tu nie slyszal lub nie chce robic bo nie ma pewnych, sprawdzonych preparatow i nikt sie tego nie uczyl i nie wiadmo jaka zasadowosc osiagnie sei po zmieszaniu skladnikow – wody i askorbinianu sodu. Jak to zatem jest, skad te ostrzezenia pana Zieby, jakie sa negtywne doswiadczenie z kwasem askorbinowym?

 • maria

  Jeszcze znalazlam taka opinie
  Askorbinan sodu czy kwas askorbinowy?
  Askorbinian sodu to sól sodowa kwasu askorbinowego, która w przemyśle spożywczym wykorzystywana jest, jako środek konserwujący (E301). W organizmie związek ten uwalnia kation sodu. W przypadku dożylnego podawania dużych dawek witaminy C zastosowanie askorbinianu sodu może prowadzić do hipernatremi (nadmiar sodu) i stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta. Jednocześnie askorbinian sodu jest mniej kwaśną formą witaminy C niż kwas askorbinowy, dlatego jest on mniej drażniący dla naczyń krwionośnych i umożliwia stosowanie większych dawek oraz jest łatwiejszy w przyjmowaniu drogą doustną. Wysokie dawki witaminy C najlepiej podawać przez wkłucie centralne lub port naczyniowy pozwala to uniknąć potencjalnych powikłań w postaci zapalenia żyły obwodowej, przez, którą podawana jest witamina.
  No i co jest prawidlowe? Co sie dzieje jesl kwas askorbinowy rozcienczony sola fizjologiczna ( bo tak jest to robione w DE i CH) czyli ma rowniez sod, jest podawany do zylnie? Jakie jest niebezpieczenstwo?

 • Dorota

  Witam.Nawiaze kontakt z osobami z woj.Malopolska, ktore mialy zrobiony wlew z Vit. C.do zyly.

 • Marek

  Proszę o adres chociaż jednego, wiarygodnego ośrodka w Polsce, wykonującego wlewy z wit. C.

 • Podsyłam link do kroplówki z witaminą C i glutationem.

  https://wlewy-dożylne.pl/kroplowka/wlew-dozylny-z-witaminy-c-i-glutationu/

 • JPO

  Wreszcie w kwietniu 2017 w głównych mediach pojawiła się wiadomość o leczeniu sepsy wlewami z Witaminy C (+ hydrokortyzol + tiamina): https://youtu.be/aJKRP8bCvOQ.

  Dłuższego wywiadu warto posłuchać tu: https://youtu.be/yfXVce34A78 (13 minut).

  150 wyjść z sepsy na 150 przypadków. Wreszcie profesor, duża renomowana amerykańska klinika i info w głównych telewizjach :-)

 • Krzysztof

  Szanowni czytelnicy. Kilka miesięcy temu znajoma przypadkiem poinformowała mnie że miała wysoki cukier i że dzięki witaminie C w proszku ustabilizowała go. Mam podobny dylemat, po prostu początki cukrzycy. Poszedłem do lekarza a ten od razu przyrząd do badania cukru, jakiś lek na cukier i oczywiście panika. Jako że z cukrzycą jestem dość oswojony ( moja mama chorowała kilkadziesiąt lat na cukrzycę ), więc nie spanikowałem. Kupiłem w sklepie medycznym wit. C w proszku i biorę profilaktycznie. Na razie nic nie badam, ale jeżeli chodzi o taką moją obserwację to czuję że organizm jest odporniejszy. Znajomi już gdzieś tam mieli jakieś katary i inne przeziębienia, ja natomiast nie. Kiedyś na wardze wyrzuciła mi się opryszczka. Potraktowałem ją bezpośrednio proszkiem ( roztarłem proszek na wardze ), no i na drugi dzień po opryszczce śladu nie było. Tak więc na razie biorę profilaktycznie ten proszek ( pół płaskiej łyżeczki dziennie ) i jak na razie czuję że jest lepiej niż gorzej. Moje choroby to nadciśnienie, kręgosłup i ten cukier ( 120 – 140 ). Zobaczę co będzie za jakiś czas.

 • Co sądzicie o ofercie firmy IMC z wrocławia? Czy ktoś korzystał z ich usług?

  https://imc.wroc.pl/witamina-c Tutaj popisali jakieś informacje, wiem że pracują tam osoby z innych krajów niż PL.

 • Mirek

  Panie Krzysztofie, terapia z kwasem askorbinowym nie powinna być dłuższa niż 10 dni. Kwas ten nie jest typową witaminą C tylko kwasem, który powoduje niszczenie wirusów, ale przy dłuższym zażywaniu prowadzi do negatywnego stanu organizmu.

 • Piotr

  Szanowny panie Mirku, zażywamy całą rodziną witaminę C w dawkach 5000-10000 dziennie od 3 lat – jest potrzebna przez całe zycie i dla każdego inna dawka … sygnałem o przedawkowaniu jest lekkie rozwolnienie i wtedy zmniejszamy porcje. Skąd pan wziął te bzdury?

 • Jarek

  Witam wszystkich.
  Czy wiecie może gdzie można się nauczyć wykonywania wlewów dożylnych askorbinianu sodu ? Szukam takiego kursu praktycznego w którym ktoś nauczy mnie wkucia centralnego, obsługiwania kroplówki i wszystkiego co z tym związane.
  Chciałbym umieć to robić Sobie i bliskim. Tak w razie W… skoro nie można liczyć na lekarzy.
  Pozdrawiam cieplo.

 • Ewa

  Panie Piotrze, w jaki sposób przyjmujecie takie dawki (5-10g) witaminy C? Największe stężenie jakie na razie znalazłam to 2g/dawkę. Trzeba trochę tego kwasidła wciągnąć, żeby przyjąć większą ilość witaminy. To trochę męczące. Jest bardziej stężony preparat?

 • Amanda

  Witam,

  bardzo byn prosila o informacje gdzie mozna wykonac wlewy z witaminy c w chorobie nowotworowej.
  z gory badrzo dziekuje! Pilne! :(

 • Tomek

  Dorota moj ojciec ma teraz robione wlewy z wit C plus kwas ALA jest chory na RZS caly organizm zaatakowany, po dwoch tygodniach jest poprawa nieznaczna ale jest pierwszy wlew zrobilismy w Warszawie ale ceny tam powalaja teraz kupujemy wit.c z niemiec BAD.APHOTEKE cena za 100ml 25% 13 euro sam nie wiem co otym wszystkim myslec na ilosci o ktorych pisze p.Zieba nas nie stac a przygotowanie samemu roztworu raczej nie wchodzi w gre

 • Jolanta

  Panie Tomku! W jaki sposób mogę kupić Ascorbinian sodu z apteki niemieckiej! Mam adres i telefon ale nie wiem czy nie będą robić problemu?!Moja mama zrobiła 5 wlewow z Vit C ale ceny w Pl są powalające!

 • Grzegorz

  Witam, mogę szczerze polecić droktora Norasa na terenie Śląska z okolic Katowic który oprócz diagnozy i leczenia wykonuje też terapie wspomagające w tym wlewy witaminy C i nie tylko. Nr telefonu do doktora to 501225445. Serdecznie polecam i pozdrawiam

 • Krzysztof

  wlewy z vit C oraz roznego rodzaju inne wlewy!!
  KLINIKA BIOLIFE w Łodzi..

 • Józef

  Kupiłem w sklepi internetowym kwas askorbinowy czysty do analiz. Sprzedawany przez firmę: P.P.H. STANLAB Sp. z o.o. Pierwszy raz zażyłem 2 maja br. w ilości płaską łyżeczkę na kubek picia tj. około 3 gramy. Każdorazowo staram się pić wraz sokiem owocowym lub warzywnym lub mieszanką soku owocowo warzywnego, żeby dostarczyć organizmowi również flawonoidów przez co chcę zwiększyć przyswajalność witaminy C w postaci kwasu askorbinowego. Przez pierwsze dni. doszedłem do dawki około 6-8 gramów jak zauważyłem, zmiany w wypróżnianiu, to zmniejszyłem do dawki 3-4 gramów codziennie na kubek soku. Jak dotychczas dobrze się czuję. Zależy mi na poprawie tkanki łącznej ponieważ od bardzo wielu lat cierpię na rzs i biorę sterydy.

 • Anna

  Troche chemii ze szkoly sredniej, tudziez z podstawowki. Sole w roztworach wodnych wystepuja w formie zdysocjowanej a wiec sod w postaci jonow Na+. W 25 g askorbinianu sodu mamy okolo 3g Na+. W kwasie askorbinowym oczywiscie nie ma sodu. Jednak w woreczku z sola fizjologiczna do IV np. 500ml 0,9% mamy 4,5g jonow Na+ czyli nawet wiecej.
  Tak wiec spokojnie mozna uzywac kwasu askorbinowego tylko rozpuszczac go nie w wodzie sterylnej tylko w wodzie fizjologicznej.
  Moze komus pomylilo sie z kwaskiem cytrynowym??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter