Tak koncerny farmaceutyczne manipulują pacjentami

Firmy farmaceutyczne

Każda osoba korzystająca z internetu poddawana jest manipulacji. Można manipulować kłamstwem, prawdą, przeinaczać fakty. Cała trudność w identyfikacji oszustów polega na tym, że oni nie powiedzą: „uważaj, teraz cię oszukujemy”.

Aby rozpoznać ich fałszywe zamiary musisz się edukować. Jednak sama wiedza to za mało. Popatrz na lekarzy, pielęgniarki, naukowców. Obrzucą cię napakowaną umysłami wiedzą.

I jakie są tego efekty?

Czasami znakomite. Kiedy ulegniesz wypadkowi zostaniesz często w cudowny sposób odratowana. Obecna medycyna jest w stanie postawić połamanego człowieka na nogi.

Jednak jest ta druga strona medycyny: czarna, przekupna, chciwa. Wielu lekarzy za błyskotki w postaci wycieczek, stałej pensji, drogich prezentów jest w stanie świadomie/nieświadomie zabić swoich pacjentów.

Mocne słowa, ale dokładnie tym jest branża rakowa, gdzie tylko 3% pacjentów jest w stanie cieszyć się życiem po chemioterapii. Ta metoda jest tak nieskuteczna, że już dawno powinna być wycofana, zabroniona, zakazana.

A co robi część lekarzy?  

Uczestniczy w mechanizmie okłamywania pacjentów. To samo jest z chorobami przewlekłymi. Statyny powinny być zakazane.

A co robi część lekarzy?

Nakazuje je używać, bo w przeciwnym razie pacjent może umrzeć. Kto w chwili ryzyka śmierci będzie kłócił się z lekarzem?

Ufamy im, a duża część fachowców w białych fartuchach sprzedała się firmom farmaceutycznym.

To jest nie do zrozumienia, jak mogli związać się z oszustami, często ze zbrodniarzami. Przecież wiele leków farmaceutycznych nie leczy tylko skraca pacjentowi życie, dając obłudną nadzieję przetrwania.

Skąd wziął się autyzm, choroba, która do lat 70-tych nie występowała?

Wielu uczciwych lekarzy i naukowców, udowadnia, że autyzm jest wynikiem substancji stosowanych w szczepionkach. Skoro są takie badania, to dlaczego politycy nie wezmą ich pod uwagę?

W końcu to oni ustanawiają prawo.

Zobacz, co mówi Sharyl Attkisson z University of Nevada. Pokazuje cały mechanizm manipulacji, okłamywania pacjentów przez lekarzy, naukowców, reklamy, perfidne metody marketingowe.

Przemyśl jej wypowiedź, ponieważ prawdziwa wiedza jest obroną na wszelkiej maści oszustów.

Marta Brzoza Marta Brzoza

Form by (e)NeTesPhoto credit: janbommes via Foter.com / CC BY

2 Responses to “Tak koncerny farmaceutyczne manipulują pacjentami”

 • JAN1

  Oryginalna Przysięga Hipokratesa

  Przysięgam na Apollina, lekarza, na Asklepiosa, Hygieę i Pahaceę, oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich za świadków, że wedle mej możności i zdolności będę dochowywał tej przysięgi i tego zobowiązania.

  Mistrza mego w tej sztuce będę szanował na równi z rodzicami, będę się dzielił z nim swem mieniem i na żądanie zaspokajał jego potrzeby; synów jego będę uważał za swych braci i będę uczył ich swej sztuki, gdyby zapragnęli się w niej kształcić, bez wynagrodzenia i żadnego zobowiązania z ich strony; prawideł, wykładów i całej pozostałej nauki będę udzielał swym synom, synom swego mistrza oraz uczniom, wpisanym i związanym prawem lekarskim, poza tym nikomu innemu.

  Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.

  Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.

  Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, wolny od wszelkiej chęci krzywdzenia i szkodzenia, jako też wolny od pożądań zmysłowych, tak względem niewiast jak mężczyzn, względem wolnych i niewolników.

  Cokolwiek bym podczas leczenia czy poza nim w życiu ludzkim ujrzał czy usłyszał, czego nie należy rozgłaszać, będę mi Iczał, zachowując to w tajemnicy.

  Jeżeli dochowam tej przysięgi i nie złamię jej, obym osiągnął pomyślność w życiu i pełnieniu swej sztuki, ciesząc się uznaniem ludzi po wszystkie czasy; w razie jej przekroczenia i złamania niech mię los przeciwny dotknie.

  Tłumaczenie z języka greckiego
  według G. Piankówny

  GŁOS DLA ŻYCIA
  nr 1(54) styczeń/luty 2002

 • Janick

  Okazuje się ze mamy zbrodnie na ludzkosci pod płaszczykiem szczepionek przeciwko wyimaginowanym chorobom,czy tylko chodzi o biznes czy może o cos więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter