Jerzy Zięba aresztowany?

Jerzy Zięba

Tak, to prawda. Jerzy Zięba został zaaresztowany.

Nie może używać swojej jednej z największych broni, jaką jest sprzedaż suplementów. Poprzez zakaz sprzedaży, chcą zbankrutować firmę, zniszczyć psychicznie człowieka lub znaleźć prawo, które uwięzi pana Ziębę.

To jest mentalny areszt. Pytanie, czy zamieni się w fizyczny…?

(W poniższym filmie, pan Zięba mówi, że nie może wrócić do Polski, bo grozi mu areszt…).

Proszę przeczytać wypowiedź Marcina Warchoła, wiceministra sprawiedliwości:

W Polsce nie może rozwijać się szarlataneria medyczna. Analizujemy w ministerstwie tę sprawę i jeśli okaże się, że brakuje podstaw do skutecznego ścigania ludzi wciskających kit ciężko chorym, zostaną podjęte prace nad nowelizacją przepisów– pisze dziennik.pl.

Innymi słowy: jeżeli nie znajdziemy haka na Jerzego Ziębę przy obecnych przepisach, to napiszemy odpowiednią podstawę prawną.

Co ci przypomina takie zagranie?

W taki sposób nakazał zrobić warszawskiemu rządowi Mike Pompeo, sekretarz stanu USA w administracji prezydenta Trumpa. Nakazał napisać prawo, które da podstawy wypłacić miliardy dolarów odszkodowania żydom, za mienie bezspadkowe – akt 447-JUST.

Szybko uczą się warszawscy politycy.

Wiem, że staję w obronie komercyjnej działalności pana Zięby. Jednak tu nie chodzi tylko o komercję, a o przyszłość.

Rząd PiS niszczy osobę, która pierwsza zdobyła tak duży rozgłos w kraju. Osobę, dzięki której tysiące osób odzyskało zdrowie. Proste porady, tanie terapie, to wszystko oferuje Jerzy Zięba. Ten człowiek obudził wiele innych lekarzy, specjalistów, którzy twierdzą, że od lat mówili to samo…

Niszczenie Jerzego Ziębę przez przemysł farmaceutyczny i polityków PiS ma olbrzymie znaczenie dla całego narodu.

Nie są to górnolotne słowa.

Już wyjaśniam, o co chodzi.

Leczenie pacjentów w tani i super skuteczny sposób, to oprócz niezależnego pieniądza, najważniejsza sprawa dla milionów Polaków.

Te dwie rzeczy: skuteczne/naturalne/tanie leczenie i emisja pieniądza, to dwie super ważne sprawy.

Te osoby, które wybiją się w tych tematach, czeka więzienie, zakład psychiatryczny, śmierć.

Dlaczego to takie ważne?

Jeżeli zrealizujemy te dwie rzeczy, to w przeciągu dekady, staniemy się silnym i zdrowym narodem.

Do tego nie chce dopuścić wiele grup nacisku, w tym: żydowska finansjera, korporacje farmaceutyczne, państwo żydowskie.

To są nasi realni przeciwnicy.

Jerzy Zięba poprzez swoją działalność, patrząc oczami tych trzech grup, zanotował: dwa minusy i jeden plus.

Minusy, to walka przeciwko ogólnie nazwanym przez niego: żydom oraz korporacjom farmaceutycznym.

Plus, to chęć wdrożenia systemu w Polsce, coś na wzór tzw. szwajcarskiej demokracji.

Dwa minusy są dla wszystkich jasne, jednak czym pan Zięba zaplusował u żydowskiej finansjery?

Tym, co chce zrobić wiele grup internetowych/niezależnych, czyli zarządzanie państwem, poprzez oddolny ruch narodowy, poprzez referenda.

Jeżeli naród zbierze pod danym referendum np. 100 tysięcy podpisów, to rząd musi to wdrożyć.

Referenda są super sprawą, popieram je, jednak kiedy się je wydrze z całości programu, to stanowią narzędzie do zniszczenia państwa.

Podam przykład.

Powiedzmy, że referenda zostały przyjęte przez: sejm, senat, prezydenta.

Naród zebrał 100 tysięcy podpisów pod wdrożeniem ustawy nakazującej powrót polskiego złota do naszego kraju lub nakazał rządowi zmianę Konstytucji i wdrożenie zapisu, aby NBP jako jedyny organ w państwie, mógł drukować pieniądz w formie papierowej i elektronicznej. Dzisiaj pieniądz elektroniczny w postaci kredytów, mogą drukować tylko banki komercyjne, działające na licencji żydowskiej finansjery. NBP nie może tego czynić, bo zabrania mu prawo bankowe art 4. Z tego wynika, że prawo bankowe pełni wyższą rangę od Konstytucji RP – art 227.

Co w takiej sytuacji się stanie?

Finansjera zagrozi rządowi PiS. Przy wdrożeniu tych ustaw, nie pozwoli wykupić obligacji skarbowych, ani udzielić kredytu.

W takiej sytuacji, warszawskiemu rządowi brakuje dziesiątki miliardów złotych na dopięcie budżetu. Do tego, bankierzy zwykle dorzucają takie działania: dewaluacja złotówki, hiperinflacja, bankructwa firm, utratę pracy przez setki tysięcy Polaków.

Który rząd na to pójdzie?

Zauważ, że do takiej sytuacji, doprowadził NIE, prawicowy rząd PiS, tylko tzw, niezależne struktury działające w internecie. W tych strukturach pracują patrioci, jednak niemający szerszej wiedzy geopolitycznej.

Równie dobrze, takie struktury mogą działać pod zgodą wszelkich służb, ponieważ samoistnie doprowadzą do bankructwa narodu i całkowitego przejęcia władzy przez obce siły.

Dzisiaj, jeszcze mamy jakąś wolność.

Patrioci, narodowcy, którym zależy na dobru kraju, muszą przyjąć następujący fakt: najpierw trzeba zabezpieczyć gospodarkę, aby móc zaatakować obce siły. Natomiast oni chcą bez zabezpieczenia, zaatakować. To tak jakby, obecnymi siłami zbrojnymi, chcieli zaatakować Rosję lub USA. Zakończyłoby się to, kilkoma bombkami na strategiczne cele i przejęcie kontroli nad całym państwem.

Przyznaj, że to lekkomyślne.

Aby wprowadzić zarządzanie państwem poprzez referenda, najpierw należy zabezpieczyć finanse, czyli wdrożyć drugą walutę: srebrny. Jest ona niezależna, czyli niewymienialna na żadną inną walutę. Można nią kupować i sprzedawać tylko na terenie Polski. Ja proponuję wdrożyć NIDPI.

Po co nam drugi pieniądz?

Kiedy zaatakują złotówkę, to te same produkty, można kupować używając srebrnego. W razie potrzeb, rząd może dodrukować odpowiednią ilość srebrnego i zasilić gospodarkę.

Druga sprawa, to odzyskanie prawa do emisji pieniądza elektronicznego przez NBP. 

Wiele osób podaje przykład Szwajcarii, ale mało kto wspomina, że Szwajcaria może samodzielnie emitować własny pieniądz. Szwajcaria ma aż trzy waluty, działające na terenie państwa. Na świecie tylko państwa z koszyka walut (euro, dolar, funt, jen, juan) plus Szwajcaria, mogą drukować swoje pieniądze bez ograniczenia. To im daje potężną przewagę nad innymi państwami.

I o to najpierw musimy walczyć, a dopiero później o referenda.

Wracając do pana Zięby.

Trochę się dziwię, że taka sytuacja go zaskoczyła.

Zarobił odpowiednie pieniądze, aby mieć przygotowany wariant B, na taką sytuację.

Wariant B, to podział firmy na kilka spółek i przeniesienie części produkcji do państw, gdzie działanie korporacji farmaceutycznej jest mniejsze, czyli Rosja, Chiny, Iran.

We wszystkich innych państwach, może dojść do powtórki z rozrywki.

Prawdopodobnie korporacje farmaceutyczne uznały, że specyfiki pana Zięby leczą w porównaniu do tych istniejących na rynku.

Polecam, aby pan Zięba zjednoczył swoich zwolenników i wyszedł na ulicę w celu pokojowych protestów.

Musi coś zrobić, aby narodem postraszyć PiS. Zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego i polskiego.

Słupków wyborczych boją się jak ognia.

Samo odwoływanie, to za mało. W przeciągu miesiąca napiszą prawo, w którym wsadzą pana Ziębę na dwa lata.

Przez ten okres wszystko się rozsypie, jak u Romana Kluski w spółce Optimus SA.

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Form by (e)NeTesFoto:

12 Responses to “Jerzy Zięba aresztowany?”

 • Tomek

  Witam Robercie masz rację tym referendum ale sprawa wygląda podobnie z wdrożeniem drugiej waluty czy finansjera na to pozwoli? i koło sie zamyka w tym momencie nie mamy żadnych szans na działania mające uniezależnienie się od finansjery, jedyne co możemy to uświadamiać społeczeństwo aby popierali uczciwych ludzi którzy bedąc przy władzy wykorzystają sytuacje geopolityczną gdy finansjera będzie zajęta wojną ekonomiczną lub militarną z blokiem wschodnim i na tyle słaba że pozwoli nam wdrożyć to o czym piszesz, pozdrawim serdecznie.

 • Mirek

  Polacy, panie Zieba, nie zapominajcie, kto dominuje I jest najwiekszym producentem pigul na swiecie!! To on decyduja, co I kto moze cokolwiek sprzedawac. Po raz kolejny podziekujcie zydowskiemu PIS!! To tylko poczatek, a bedzie duzo gorzej. bedziecie pracowac tylko tam, gzie Wam zydzi pozwola I bedziecie (jezeli bedziecie) sprzedaqwac, to co zydzi Wam pozwola sprzedawac!!!
  Straszna jest sytuacja Polski, lecz jezeli nie bedziecie walczyli, to bedziecie w zydowskich lancuchach, qa juz przwie Was maja!!!

 • Tomek, można dużo zrobić.
  na przykład: spółka państwowa może finansować projekt powstania waluty regionalnej.
  Takich walut na świecie jest tysiące.
  W USA kilka tysięcy.
  Dlatego, jest szansa na taki projekt.
  Kiedy zrobimy system, to można wdrożyć na województwo i testować, ulepszać, chronić.
  Jednak nie może robić tego spółka prywatna, bo to jest narzędzie należące do państwa.

 • Joanna

  Aborcja, wielomilionowa emigracja Polaków i sprowadzanie na ich miejsce obcokrajowców, wysoka śmiertelność (w 2018 zmarło najwięcej Polaków od czasu II wojny), dorzynanie ekonomiczne, coraz niższy poziom nauczania… trzeba być ślepym, by nie widzieć, że trwa zaplanowana eksterminacja narodu, zarówno pod względem fizycznym jak i duchowym.

 • Stanisław

  Popre kazde działanie w obronie polskości i zdrowia Narodu. Internet to wielkie narzędzie, ja w tym jestem słaby, więc proszę tych mocnych by zainicjowali działania ostrzegawcze dla rządzących, nie ważne z jakiej opcji, że są sprawy święte dla narodu polskiego i za nar ich rozprawimy się lepiej jak żółte kamizelki. Jesteśmy potomkami strażników tego skrawka ziemi i pokazali nam przodkowie jak jej bronić. Pierwsza możliwość już 26 maja i niech się Q… z dziwią.

 • nadia

  Wszyscy Polacy jesliby otworzyli oczy i zaczeli logicznie myslec, a nie opierali sie na propagandzie i na niby nowoczesnym leczeniu, ktore leczy, ale nie wyleczy, wowczas wszystko mozna byloby wdrozyc zarowno ekonomie jak i medycyne. Niestety nawet niektorzy czlonkowie rodziny nie daja sobie wytlumaczyc, tylko ida z pradem, bo tak zawsze bylo – nie wazne co im pokazesz i jakie dowody postawisz, oni maja swoje tego typu: ale na glownej stronie WHO tego nie ma np. o szczepionkach, albo to nie jest lekarz, albo nie ma i tak na kogo zaglosowac to tradycyjnie….etc..
  Powiem tak, to jest wygodnictwo, lepiej leciec zgodnie z programem i nie wychylac sie. Kaza strajkowac np.nauczycielom, to beda strajkowac, nie kaza, nie beda. Kaza chodzic do lekarza i brac antybiotyki i inne pigulki wlacznie ze szczepieniami, to beda to robic, nie kaza,to nie beda. Tylko kiedys moga sie obudzic za przeproszeniem wz reka w nocniku a wtedy juz bedzsie za pozno na cokolwiek – pozdrawiam.

 • Dariusz

  proponuję zawalić skrzynkę prezydenta monitami o ratunek dla Jerzego Ziemby. 1000 10000 emaili powinno skutecznie zapchać tą skrzynkę

 • Wal

  @Robert,

  nic nie zrobimy z takim nastawieniem narodu Polskiego, już nie ma ratunku.
  Uwierz mi, że jak rozmawiałem z Polakami na tematy związane z mafią bankierską, to mówili mi po co ja się w ogóle zajmuję takimi głupotami… , a jak nie nazwali tego głupotą, to mówili mi: „po co ty się tym przejmujesz, przecież i tak nic nie zmienisz”, i tak w kółko.
  Nie ma już ratunku, jedyne co można zrobić, to mieć zaufanie do Boga.
  @Joanno,

  to o czym piszesz nie dotyczy tylko narodu Polskiego, ale rasy białej jako całości. Cała Europa jest niszczona dokładnie w ten sam sposób. Sprowadza się czarnych i arabów w milionach sztuk każdego roku, mnoży się ich, w Irlandii gdzie mieszkam buduje im się specjalne ośrodki ze służbą, mają gotowane posiłki, sprzątane pokoje, dosłownie żyją w hotelach, a jak w Styczniu taki hotel się spalił to telewizja grzmiała, że to jacyś rasiści go spalili i biali durnie protestowali przeciwko rasizmowi :-) Poziom mentalny europejcyzków jest tak żenujący, że zwykłe małpy mają więcej rozumu.
  Ostatnio mówi się także o Japonii. Ten narów róznież GINIE. Czyli nie tylko o białą rasę chodzi, chociaż jednak najbardziej jesteśmy niszczeni my.

 • tomasz

  To nie ma nic wspolnego z narodem polskim. Ludzie otworzcie oczy, nie badzcie ofiarami losu. Tutaj chodzi o cos wiekszego, bo to samo dzieje sie we wszyskich krajach. Wszedzie tak samo ludzie sa traktowani, jak bydlo na ktorych sie eksperymentuje i traktuje jak trzode. My, Polacy mamy zboczenie, ktore nam kaze sie widziec jako ofiary itd. Tymczasem prawda jest troche bardziej skomplikowana. Edukujcie sie rodacy.

 • Piotr

  lawina ruszyła i nie da się jej już zatrzymać – nawet jeśli pan Zięba wyjedzie z Polski to i tak koncerny i ich pachołki nie zatrzymają tego co się stało – i to jest jego WIELKA ZASŁUGA

 • Robert

  Sorry autorze ale to jest belkot o dodruku pieniadza.Czy dodrukujac pieniadze zwrosnie od tego ilosc dobr czy spadnie wartosc pieniadza?Dodruk pieniadza to trick zydowski ktory sprawil pozycje jaka maja obecnie zydzi.Pozyczaja pieniadz dluzny czyli wydrukowany.Kiedys pieniadz mial pokrycie w zlocie wiec nie moglo byc go wiecej niz zlota.Bank note-nota bankowa czyli jesli mialem 10 kawalkow zlota,mialem 10 banknotow zamienianych w banku na te zloto i kupujac samochod za 5 banknotow przekazywalem banknoty wymienialne na zloto zdeponowane w banku.Dzis mamy papier,ale nie mamy zlota a wszelki dodruk pieniadza to okradanie ludzi w inflacji https://www.youtube.com/watch?v=KRi2_XCp2IM&list=PLO8NgeBGyGnOOw54Ty6CzdRCSuxR018iS&index=19&t=233s

 • Robert

  Proszę, nie pisz takich rzeczy, że dodruk pieniądza to trick żydowski, bo to jest tak niedorzeczne….
  Nie każdy musi się na tym znać i wiem, że 99% społeczeństwa tego nie rozumie.

  Piszesz, że wcześniej złoto miało pokrycie w banknotach.
  A skąd wzięły się te banknoty?
  Pomyśl…

  Posłuchaj, emisja pieniądza jest najważniejszym narzędziem w gospodarce.
  To państwo przez NBP jest własnością złotówki. Jej odpowiednia ilość w gospodarce powoduje naturalny dobrobyt.
  Dlatego emitować swobodnie pieniądz może tylko 6 banków centralnych.
  Reszta banków, aby móc wydrukować własny pieniądz, musi mieć pokrycie w walutach.

  Poczytaj, doucz się, bo niechcący działasz na korzyść międzynarodowej finansjery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter