Każda szczepionka powoduje mikroudary mózgu, może okaleczyć twoje dziecko

Szczepionki

Dr Andrew Moulden badał niszczenie mózgu dzieci przez szczepionki, a dokładniej uszkodzenia nerwów, które powodują wiele destrukcyjnych objawów.

Stwierdził, że szczepionki wywołują liczne zmiany neurologiczne, widoczne na buzi dziecka.

Robił tysiące badań dzieciom przed szczepieniem i po szczepieniu. Porównywał je i widział wyraźne różnice na twarzy dzieci.

Jego wnioski są druzgocące.

Rodzice nie zdają sobie sprawy z czarnych konsekwencji szczepień.

Szczepionki niszczą mózg

Każda szczepionka powoduje mikroudary mózgu i niedokrwienie tkanek lub poszczególnych nerwów.

Mikroudary nie są wykrywane w tomografii komputerowej.

Dzieci autystyczne mają odmienne przebiegi prądu w mózgu, co powoduje niewidoczną padaczkę.

Dr. Moulden zauważył również kolejne dziwne zjawisko.

Za pomocą kamery udowodnił, że dzieci po szczepieniach częściej mrugają, niż przed szczepieniem. Występuje zaburzenie w ustawieniu gałek ocznych, czyli zez. Powstał na skutek uszkodzenia nerwów. Gałki oka lewego i prawego nie są równomiernie ułożone. 

Niektóre dzieci mają defekty w postaci uszkodzenia gałek ocznych, inne w postaci spadku napięcia mięśniowego widocznego na kąciku ust.

Robią z naszych dzieci głupszych…

mniej inteligentnych, niemogących logicznie podejmować decyzji.

Dziecko, które ma zeza lub małe zniekształcenie twarzy już na starcie chowa się, ucieka przed ludźmi, przed ośmieszeniem, przed intelektualnym rozwojem.

Dr. Moulden udowodnił uszkadzanie mózgu przez szczepionki.

To nie są błahe sprawy.

Jeżeli rodzic chce lub musi zaszczepić dziecko, to przed każdym szczepieniem należy zrobić zdjęcie twarzy dziecka i 2-3 miesiące po szczepieniu sprawdzać, czy nie wystąpiły zmiany, czy szczepionki nie okaleczyły dziecka.

Konsekwencje mikrouszkodzeń mózgu mogą być o wiele większe.

Nie wiadomo, czy nie powodują uszkodzeń organów w całym organizmie.

To może być powód koszmaru nie tylko intelektualnego, ale zmaganie się przez całe życie z różnymi chorobami przewlekłymi.

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto: envantoelements By digitalstormcinema

Zobacz jeszcze to:

10 Responses to “Każda szczepionka powoduje mikroudary mózgu, może okaleczyć twoje dziecko”

 • Zbyszek

  Dzięki wam…………mordercy naszych dzieci……..

 • qrde blade

  Ponieważ kolonie wirusów hodowane są na żywym ludzkim i ponoć zwierzęcym DNA, to później fragmenty takiego, niewiadomego pochodzenia DNA zostają wczepione noworodkom do krwi, instalując się w ich DNA strukturze i powodując tam poważne zmiany i haptenową reakcję organizmu na OBCE wszczepione do krwi niemowlecia antygeny. Powoduje to na masową skalę produkcje dogodnych kartelom niewolonych w ten sposób prawdziwych schorowanych mutantów, prawdopodobnie wymagających stałego wspomagania ( leczenia ) przy użyciu zaplanowanych wcześniej metod i środków farmakologicznych. W podobny sposób ograniczana jest ich odporność i płodność, która w zamierzeniu będzie wymagała długiego jeśli nie stałego wspomagania się środkami farmakologicznymi. W ten sposób można planowo i na masową skalę efektywnie eliminować czy sterylizować pewne zamierzone rody krwi ( w domyśle zwykle jednorodne na wyszczepianym obszarze ). Jest to więc absolutnie skierowana na wyselekcjonowane ofiary broń biologiczna, służąca morderczym procedurom efektywnej depopulacji z kontrolowanych politycznie obszarów grup etnicznych i narodowościowych !

 • Sławomir

  Dzięki Marta !Twoje artykuły są bezcenne !

 • Jan Kowalski

  Marta zeby twoje artukuły zostaly potraktowane powaznie musisz podawac zródła swoich informacji.
  Szczepionki są zle(ja o tym wiem) ale zeby udowadniac to ludziom trzeba poslugiwac sie mocnymi argumentami.Nikt powazny nie uwierzy w to co napisala jakas tam Marta Brzoza(sorry) czy Jarek Kefir Czy nawet P Jerzy Zięba ktory nie jest lekarzem .

  Pozdrawiam

 • Karolina

  Mam 33 lata. Rodzice mnie szczepili. Skonczylam studia. Szczepionki nie spowodowaly ze jestem glupsza. Mam dwoje dzieci, ktore ssczepie i bede szczepic dalej.

 • Łukasz

  Karolina
  Chyba jednak wyrządziły ci jakąś szkodę bo nie myślisz logicznie.
  Twoim zdaniem teraz dzieci dostają tyle samo szczepionek ile ty dostawałaś?
  Czy zwiększająca się systematycznie liczba szczepionek na kolejne rzekomo śmiertelnie niebezpieczne choroby to twoim zdaniem konieczność czy biznes?
  Na logikę, przecież trzydzieści lat temu była mniejsza świadomość ludzi odnośnie higieny, czystości itp a jednak szczepionek było duuużo mniej,czyt to nie zastanawiające…?

 • Jestem pediatra,nie mieści mi się w głowie,ze mogłabym nie szczepić córki i ukochanej wnuczki i narażać je na śmiertelne niebezpieczeństwo,nie znam żadnego lekarza,który nie szczepi swoich bliskich.

 • Marla

  Od cok 2004 są inne rodzaje szczepionek boz dostawaliśmy w latach 80 i 90 wiec taki argument ze mi nic nie zrobiły jest bezzasadny, dużo ostatnio mówi się zeby przednszczepeiniem supelntlwax wit Aż, jak ja patrzyłam w swoją książeczkę zdrowia jak niemowlę miałam zalecenie taka witaminę podawać, a teraz jest tylko wit D , może to tez jakiś czynnik

 • Marta

  Paprotka

  widocznie koledzy i koleżanki lekarze panią oszukują.
  Dane są oficjalne:
  https://martabrzoza.pl/szczepienia/93-proc-lekarzy-pielegniarek-nie-szczepi-sie-na-grype/

 • QWERTY

  A mi właśnie szczepionki spustoszenia zrobiły i to niemałe. Jestem po 30-tce i w wieku 14 lat zacząłem mieć kłopoty z pamięcią i orientacją, w tym czasie byłem szczepiony. Od tego czasu, problemów masa – choć gołym okiem tego nikt nie zauważyłby, nie potrafiłem i do dziś mam opory by normalnie przeczytać książkę, czegoś mi brakuje, pomimo pełni władz jako 14-latkowi brakowało mi jakiejś dotychczas obecnej jasności umysłu do przetwarzania długiego tekstu czytanego, trudno to powiedzieć – taka mgła umysłowa, zaćmienie, utrata orientacji, rzeczywistości – wpadałem w chwilowy strach. Z czasem to uległo osłabieniu i zanikło. Kiedyś czytałem jednym duszkiem kilka książek młodzieżowych w niecały tydzień. Od najmłodszych przedszkolnych lat lubiłem czytać ciekawe książki. Bez kłopotów. Szczepionka 1998 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter