Jak pozbyć się toksyn z organizmu?

toksyny700

Jesteśmy regularnie zatruwani toksynami. Nasze środowisko, woda, powietrze, żywność w dużej mierze zawiera metale ciężkie.

Często trujemy się na własne życzenie, np. paląc papierosy, w których znajduje się silnie toksyczny pierwiastek kadm czy używając amalgamat w plombach zębów.

Teraz już wiemy.

Nowotwory powstają głównie z zatrucia organizmu toksynami, dlatego nigdy nie będzie cudownego leku na raka. Wielu alternatywnych lekarzy zaczyna kurację antyrakową od usunięcia metali z organizmu.

W jaki sposób to zrobić?

Dużym problemem jest nadmiar wolnych rodników

Nasz własny system obronny kontroluje ilość wolnych rodników. Bez nich praktycznie nie można żyć. Są niezbędne, utrzymują nas przy życiu.

Problem polega na tym, że jeżeli zrobimy coś, co nagromadzi ich za dużą ilość, to nasz system kontroli nie da sobie z nimi rady. Wtedy zaczynamy chorować. Wolne rodniki i antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze/antyutleniacze stale krążą w organizmie. Tylko ich równowaga gwarantuje zdrowie. Kiedy jest ich za dużo dochodzi do miażdżycy, raka.

Czym są wolne rodniki?

To niesparowane elektrony lub jony, które powstają w organizmie w wyniku przemian metabolicznych. Wolne rodniki są obdarzone ładunkiem, dlatego dążą do połączenia się z inną cząsteczką. Cechuje je silna aktywność fizyczna. 

Tak więc toksyna jest utleniaczem, środki  chemioterapeutyczne w większości są utleniaczami, toksyna z grzyba jest również utleniaczem. Aby je zwalczyć należy podać przeciwutleniacze.

Jeśli na przykład ktoś zatruje się grzybem, to powinniśmy natychmiast podać mu witaminę C. Jest ona neutralizatorem, przeciwutleniaczem wolnych rodników.

Przypominam, że tu jest sedno sprawy. Nadmiar wolnych rodników przyczynia się do powstania nowotworów. Dlatego należy eliminować te produkty, które zawierają rodniki lub je wytwarzają.

Na przykład, nadmierne spożycie tłuszczów roślinnych powoduje powstanie wolnych rodników. 

Toksyną może być również promieniowanie jonizujące. Jego efektem jest powstanie bardzo dużej ilości wolnych rodników. Promieniowanie jonizujące to wynik zastosowania…radioterapia, czyli jedna z metod jakie serwuje medycyna korporacyjna w usuwaniu raka. Nie od dziś wiadomo, że radioterapia i chemoterapia wprowadza do organizmu wolne rodniki.

Metale ciężkie to główny sprawca raka 

Metale ciężkie to toksyny występujące wszędzie. W jedzeniu, w powietrzu, w wodzie.

Usuwanie metali ciężkich jest procesem bardzo trudnym a czasami niemożliwym.

Rolą wątroby jest pozbywanie nadmiaru toksyn, ale z dużą ilością wprowadzaną do organizmu sobie nie poradzi. Problem polega na tym, że nikt dokładnie nie wie ile mamy enzymów tzw. metalozależnych. Niektórzy twierdzą że 5 tysięcy, inni że 50 tysięcy lub więcej. W obecności metali ciężkich przestają one dobrze funkcjonować  i mamy różnego rodzaju problemy zdrowotne.

Jeśli zatrujemy się ołowiem, czy rtęcią to wiadomo co one spowodują, ale metali ciężkich jest dożo więcej. O działaniu wielu z nich mało wiemy.

I tu jest kolejny problem.

Metale ciężkie mogą i powodują powstawanie komórek nowotworowych, dlatego ważne jest zacząć od rzucenia palenia papierosów. Przy zaciąganiu się wdychamy nie tylko substancje smoliste, wolne rodniki ale również metale ciężkie, głównie kadm. Nigdy nie wiemy za którym zaciągnięciem papierosa uruchomimy proces nowotworowy.

Jak usunąć metale ciężkie z organizmu?

 • JOD – bardzo dobrze usuwa metale ciężkie, dodatkowo usuwa związki tzw. halogenki.
 • Witamina C – ma niezwykłe właściwości. Usuwa metale ciężkie.

Nasze zapotrzebowanie na witaminę C jest niezwykle zmienne. Jeśli nasz organizm ma jej dostateczną ilość, to każdy jej nadmiar, każdy dodatkowy gram, usuwa metale ciężkie. 

Zażywanie jej jest choćby z tego powodu korzystne, chociaż zalet ma dużo więcej.

 • Chelatacja

Środek chelatujący to ogólnie rzecz biorąc taki środek, który jeśli spotka toksynę w postaci metalu ciężkiego, to ją usunie.

Ten proces to helatomia, czyli zamykanie czegoś i usuwanie.

Jest taka substancja – EDTA (organiczny związek chemiczny kwas polikarboksylowy i jednocześnie α-aminokwas. Z mocnymi zasadami tworzy sole werseniany).

EDTA jest substancją podawaną dożylnie, która usuwa metale ciężkie w pewnym, określonym porządku.

Jest określone chemicznie powinowactwo pomiędzy pewnymi metalami ciężkimi i tą substancją. Substancja ta wybiera sobie najpierw cięższe, potem lżejsze metale. Nie jest metabolizowana w wątrobie.

Wnika do krwi, łączy się z metalami ciężkimi, usuwa je przez nerki, ale bez udziału wątroby. Oczywiście trzeba wiedzieć jak i co podawać ale ogólnie jest to zabieg bardzo pożądany.

W klinikach meksykańskich  zajmujących się leczeniem nowotworów, od razu na początku leczenia podaje się EDTA ( substancja w płynie).

Określono na podstawie milionów wlewów dożylnych bezpieczny poziom i bezpieczną ilość EDTA. Jest to 3 gramy, podawane w długim wlewie.

Zabieg ten jest bezpieczny, jeśli jest to robione pod odpowiednią opieką.

Badano skutki podawania środka EDTA  i stwierdzono, że usuwa złogi, blaszkę miażdżycową.

Po około 20 wlewie, po 3 gram, stwierdzono bardzo powolne usuwanie wapnia z tętnic.

Więc jest to zabieg pożądany i właściwy, bo usuwa metale ciężkie i przy okazji usuwa wapń ze stwardniałych tętnic.

Na co należy zwrócić uwagę?

 • Używanie niewłaściwych szamponów – zawierają wiele substancji chemicznych,
 • dezodoranty, antyperspiranty – pory pod pachami są dość duże, ale nasz organizm poprzez pot usuwa również toksyny. Dlatego „zaklejanie” porów pod pachami antyperspirantami jest szkodliwe. 
 • pasty do zębów – zawierają fluor, który jest udowodnioną trucizną i nie wolno go stosować. Tak dziecko, jak i dorosły zawsze połknie choćby małą dawkę fluoru z pasty. Wnika on w umysł na wiele lat, paraliżując i ograniczając możliwości nie tylko intelektualne. 

Istnieje prosty sposób, alternatywny do pasty z fluorem. Można kupić pastę bez tego związku (nie wiemy co dokładnie zawiera) lub zastosować metodę, którą podał Jerzy Zięba.

Bierzemy zwykłą sodę oczyszczoną, nabieramy pół łyżki lub sypiemy jej zawartość na rękę. Zalewamy ją niewielką ilością zwykłej wody utlenionej.

Szczoteczką do zębów mieszamy pastę i czyścimy zęby.

Działa rewelacyjnie. Wybiela zęby, nie osadza się kamień nazębny. 

Usuwa przykry zapach z ust na wiele, wiele godzin.

Jest to bardzo prosty sposób, do tego tani i możemy go stosować przez lata.

W tak powstałej paście nie ma żadnych toksyn, dodatków, nie ma fluoru, jest to czysta substancja. Dodatkowo jeśli ktoś cierpi na paradontozę to po kilku dniach stosowania takiej pasty, można się jej pozbyć. Jeśli jest to uporczywy przypadek dodaje się Q-10, Paradontoza niszczy ludziom dziąsła.

Tę resztę pasty, co zostaje z mycia zębów, też wykorzystujemy w ciekawy sposób.

Nabieramy na dłoń i smarujemy pod pachami. Efekt jest taki że nie mamy przykrego zapachu spod pach, przez cały dzień, czasami dłużej. To jest odpowiedź na stosowanie antyperspirantów.

W powstałej paście woda utleniona pełni ważną rolę. Ma zasadowy odczyn i unieszkodliwia bakterie, blokuje rozmnażanie się pleśni, grzybów. Dzięki temu bakterie nie rozkładają się i nie powodują przykrego zapachu, tak w ustach jak i pod pachami.

Oczywiście możemy używać perfumy, wody kolońskiej i popsikać nimi ubranie.

Wnioski

Walka z metalami ciężkimi jest kluczowa w naszym żywieniu. Wielu lekarzy wymienia je jako główną przyczynę powstawania nowotworów. Należy zrozumieć dokładnie problem i wykonać dwie rzeczy: nie wprowadzać toksyn do organizmu i usuwać to co posiadamy.

W zasadzie to nie mamy wyjścia.

Jeżeli ktoś zbagatelizuje tę sprawę, to może dostać się w szpony chorób nowotworowych. Pozbyć się ich w medycynie korporacyjnej jest coraz trudniej. Niektórzy mówią, że to jest tylko kilka procent szczęśliwych wyleczeń. Należy zauważyć, że obecne pokolenie jest najbardziej narażone na działanie toksyn. Jest ich dosłownie wszędzie. Osoby, rodziny które nie dostrzegają zagrożenia, mogą mieć poważne problemy ze zdrowiem już w wieku 20-30 lat.

Nasze dzieci, wnuki będą umierać za wcześnie.

. . Marta Brzoza Marta Brzoza

.

Photo credit: designcartel / Foter / CC BY-ND

Form by (e)NeTes


36 Responses to “Jak pozbyć się toksyn z organizmu?”

 • Augustyn P.

  A co z toksyczna zywnoscia wspolczesnie produkowana,zapomniano o tym w artykule choćby w paru zdaniach ?
  Pozbyc się toksyn ?
  Czy nie lepiej ich wogole nie wchlaniac ???

  Panie i Panowie !
  GLOSNO KRZYCZEC i PISAC :

  PRZESTANCIE TRUC LUDZI MORDERCY !!!

  Ale mowic i pisać to za mało – TRZEBA PRZECIWDZIALAC !

  Ogladajac i sluchajac to wszystko co ludziom opowiada i wykłada Pan Jerzy Zieba zauwazylem,ze publicznie NIE WYMIENIA WINOWAJCOW doprowadzających ludzi do chorob i bolu (może z obawy o własne zycie) ale czy nadal mamy to przemilczać i nic nie robic ?

  Powiedzmy w końcu ludziom wprost :
  NIE CHODZ DO LEKARZA,ktory ma tylko w teorii i praktyce wiedze akademicja nabyta i to często z przepchnieciem do zawodu lekarza ,bo to przeciez dobrze platny zawod z pokolenia na pokolenie !
  Ile to i jakich dziś mamy „lapiduchow” i czym się oni wykazują, z jakich rodow pochodza ?
  Przeciez to „chodzące procedury” postepujacy zgodnie z zaleceniamy swiatowej „organizacji chorob i trucia” !!!

  Chyba czas się temu przeciwstawić czynnie zostawiając puste korytarze i poczekalnie przed gabinetami MORDECOW cichego wydluzonego lub skroconego zabijania rasy gojow !

 • Michał

  Wszystki pra2da, chciałbym jeszcze dodać:

  https://www.monitor-polski.pl/jak-skutecznie-wyleczyc-ciezkie-i-nieuleczalne-choroby-jan-taratajcio/

  U tego Pana można kupić wit C nie skarzoną ( w przeciwieństwie do tej z apteki). Wodę utlenioną należy też pić – metoda Nieumywakina (warto mieć książkę).

  Tutaj przykład walki z systemem wspierającym nieskuteczne konwencjonalne metody leczenia raka , proszę wyguglować : Burzyński- rak to poważny biznes.

  Z prostych i skutecznych metod na raka to metoda Ashkara + zappery Taratajcio i pozbywanie się toksyn ziołami.

 • alicja

  swietna jest w usuwaniu toksyn z organizmu chlorella i spirulina, oczywiscie tez witC, olej lniany,i regularne picie sokow warzywnych z sokowirowki lub wyciskarki

 • Augustyn P.

  Dopisz przyjacielu czy mamy być tylko „partyzantka w leczeniu” ?
  Czy nie czas stanac do pelnej konfrontacji sil i srodkow choćby w zakresie wybrania POLAKOW DO WLADZ i RZADOW ???
  Co robicie w tym zakresie MLODZI i SILNI POLACY w Waszym najważniejszym okresie zycia ?
  Przeciez starcy nie pojda dla Was zdobywac władze ,bo sa już za slabi i spracowani.
  Wam już nawet wiek emeytalny wydluzaja,pozbawiaja pracy ,proponują wam szukanie pracy za granica , a na wasze miejsca naplywaja inne narodowości ,ostanio dużo Ukraincow .
  Dalej będziecie się na to godzic ???

  Temat o toksynach ,a jedna z toksyn JEST OBCA WLADZA i RZADY w POLSCE NIE POLAKOW a mieszancow krwi !

 • alicja

  przyczyna raka nie jest zatrucie metalami ciezkimi tylko nieodpowiednia dieta, zakwaszenie organizmu i oslabiony system immunologiczny

 • Michał

  „bardzo powolne usuwanie wapnia z tętnic” do tego służy witamina K2. Warto poczytać u niezależnych…

 • Marcin

  Witam
  Macie większe doświadczenie ode mnie, powiedzcie co najlepiej żażywać albo gdzie kupić takie witaminki żeby nie były z typowych wytwórni ??

 • alicja

  ww.naturalnesuplementy.com.pl/czy-mozemy-uciec-przed-rakiem/
  tak powstaje rak

 • alicja

  Pawel ja proponuje ci suplementy dr Rtha , sa wyprodukowane w oparciu o naturalne roslinne skladniki

 • alicja

  mialo byc Dr Ratha

 • Pola

  Cukier I sztuczne vitaminy zywia taka i pomagaja w rozmnazaniu sie komorek nowotworowych. Taka inf. dostalam od onkologa w USA, gdzie mieszkam od wielu lat I bylam operowana na taka tarczycy w ub. roku.
  Pozostaje zdrowa dieta, duzo warzyw, ziaren
  i owocow, drob I ryby.

 • Julia

  W Polsce, najwiekszym nieszczesciem dla chorych sa szpitale, gdzie warunki sa nadal jak
  po wojnie. SODOMA. I GOMORA. !!!
  Mama moja lat 83 zostala ostatnio zabrana karetka z przychodni lekarskiej do szpitala w
  Warszawie, ul. Kasprzaka z b. wysokim cisnieniem I podejrzeniem o zawal.
  Rodzine, ktora nic nie wiedziala I ja poszukieala,
  powiadomiono po 5 godz.
  Chora, podobnie jak inni pacjenci przesiedziala
  NA KRZESLE. od 6 po poludniu do 5 rano, kiedy
  pozwolono jej wrocic do domu.
  Towarzyszaca jej moja siostra musiala niestety
  podpierac brudna sciane, tak jak inne rodziny, gdyz krzesla byly wylacznie dla chorych.
  Zalosny widok !!!
  Tyle lat po upadku komuny, a warunki szpitalne
  jak w krajach 4-ego swiata.
  Nieudolne wladze w Polsce nie byly zainteresowane remontowaniem szpitali czy
  budowaniem nowych, gdyz swoje rodziny leczyli
  a zagranicznych klinikach za pieniadze podatnikow. Przyklad : siostre Tuska wyslala
  Kopacz na leczenie zagranice.
  Czy ktos kiedykolwiek rozliczy tych szubrawcow
  za wysprzedana I ogoloconego ze wszystkiego kraju ? Mam nadzieje, ze bad a z tego rozliczeni!

 • Krys

  Jest swietna stronka https://www.akademiawitalności.pl
  To tam kupuję czystą w kg( nie z apteki) witaminę C czyli kwas L-askorbinowy a takze sodę oczyszczoną w kg ( do łatwej domowej produkcji pasty do zębów : 1 łyzka sody + 1 łyżka oleju kokosowego + kilka kropli wody utlenionej, mozna dodac kilka kropli olejku piniowego i gotowa pasta do zebów – na medal !!!! )
  Na tej stronce w/w są świetne porady – warto przeczytać Czyli tak naprawdę zdrowie jest w naszych rękach Choroby są w rękach karteli farmaceutycznych.Lekarze nigdy nas nie wyleczą bo są związani z firmami farmaceutycznymi, które zarabiają na naszych chorobach potęzne pieniądze .Warto przesledzic na you tube : Ukryte terapie – Jerzy Zięba cz 1. cz2… do cz.12 To własnie z wykładów Pana Zieby otworzyły mi sie oczy i pojęłam dlaczego lekarze od wielu lat przepisywali mi automatycznie ten sam lek. Lek odstawiłam od pół roku i jest rewelacyjnie. Czuję się naprawdę lepiej , zdrowiej .Na chwilę obecną nie znam leków z apteki . Oczywiscie aby czuc sie dobrze to wazny jest sen, odpowiednia dieta , duzo ruchu , codzienna krótka gimnastyka (polecam ją z ksiązki Prof.Tombaka ) . Wyleczyłam się sama z choroby przewlekłej którą mi wmawiali od przeszło 15 lat .Ale zeby móc to zrobic to trzeba miec naprawde dużą wiedzę i byc oczytanym w tym zakresie gdyż w przeciwnym razie można sobie zrobić tylko krzywdę . Pozdrawiam serdecznie Panią Martę

 • alicja

  zdrowe odzywianie, wit C ale wlasnie nie z apteki , naturalne suplementy witaminowe, np mleczko pszczele, ruch , wit D bo bez niej system immunologiczny zle funkcjonuje, picie warzywnych sokow z sokowirowki , chlorella , spirulina, , odkwaszanie organizmu przez picie soku z cytryny z woda i jedzenie kiszonek ogorki , kapusta, zero cukru, ciasteczek i innych slodyczy , bialego pieczywa , tak postepujac unikniemy z pewnoscia raka

 • Marcin

  Ja Polecam działanie w 3 sektorach. Odkwaszanie, usuwanie toksyn oraz wzmacnianie układu sercowo-naczyniowego. Polecam poczytać o L-argininie i tlenku azotu 😉 Używam od miesiąca naturalnych produktów na odkwaszanie, piję specjalnie skomponowany wyciąg z jagód acai, borówki, granatu, zielonej herbaty o jednej z największych na świecie wartości antyoksydacyjnych ( badania niezależnego laboratorium) i piję l-argininę do rozpuszczania. Czuję się rewelacyjnie i sam widzę jak funkcjonuje organizm. Dużo lepiej śpię, szybciej się regeneruje, lepsze trawienie, brak wzdęć, zgagi. Mądrzy ludzie piszą prawdę. Odkwaszanie i usuwanie toksyn działa rewelacyjnie.

 • Polecam stronę https://suplementacja.synergygo.com/ firma ma produkty na odkwaszanie, usuwanie toksyn, l argininę. Firma bada produkty na obecność metali ciężkich, toksyn. Używam z żoną od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Może komuś pomogę. Pozdrawiam

 • Rezi

  Czy znacie jakąś kurację żeby udrożniła by mój nos.kiedyś miałam w zatoce nosowej bakterię i żaden antybiotyk nie może jej wyrzucić.Nie mogę oddychać a noc…….najgorsze są noce.Proszę o odpowiedż i radę.Acha moż ma ktoś przepis jak usunąć brązowe plamy na dłoniach?

 • Arni

  Re: alicja
  „przyczyna raka nie jest zatrucie metalami ciezkimi tylko nieodpowiednia dieta, zakwaszenie organizmu i oslabiony system immunologiczny”

  A to ciekawe spostrzeżenie, tylko na zasadzie, wiem coś ale nie do końca. Zacznijmy od tego, że osłabiony układ odpornościowy jest powodem wszystkiego wymienionego poprzednio a dodatkowo trzeba dodać przynajmniej zanieczyszczenie organizmu szkodliwymi falami elektromagnetycznymi, stresem, niezgodnym z naturą życiem.

  Re: Rezi
  Najprostszą i skuteczną metodą jest zakrapianie uszu i nosa wodą utlenioną.

 • darek2015

  woda utleniona!
  ale roztworem max 1%!
  już 3% apteczna drażni śluzówkę.
  Lepiej działać częściej mniejszym stężeniem.
  ZAkupić np Rhinoton – chodzi o atomizer z gwintem.

  https://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?search=s%F3l+morska+do+nosa%2C

  – wylać zawartość – wlać 10 ml WU 3% a do pełna (30 ml)
  dolać wody demineralizowanej. – roztwór 1%.
  – albo wlać 5 ml WU – reszta woda ..i jest 0.5%.. :)
  Tą wodą można robić też inhalację do płuc, dobre na rozedmę, choć Bill stosował 3%..
  met. Billa Munro:

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.earthclinic.com%2Fremedies%2Fhydrogen_peroxide_inhalation.html&ei=KPEOVfncKtSrae-ugtgF&usg=AFQjCNEQQP95hsUEA8_y1RcTWNsEy81ncw&sig2=8ISjlM8EnHXcg2cWFjyYug

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CDgQtwIwAw&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DaT1_Rkl0B1M&ei=KPEOVfncKtSrae-ugtgF&usg=AFQjCNG5AX7rrZra06Lzexvu9fNMWh8IRw&sig2=ETp1wB3qz1p29vdUBAhIWw

 • Arni

  Re: darek2015
  Szanowny Panie, ma pan wiedzę, co dokładnie widać po wpisach, Jednak nie wiem dlaczego za wszelką cenę chce się nią pan nią popisać. Nie byłoby może to najgorsze, lecz takie postępowanie jednocześnie bardzo utrudnia zwykłym zjadaczom chleba posługiwanie się prostymi, lecz skutecznymi sposobami leczenia.
  Powtórzę więc jeszcze raz, wodę utlenioną można stosować bez zastrzeżeń w takim rozcieńczeniu, w jakim została kupiona w aptece. 3% zostało uznane bezpiecznym przez środowiska medyczne już dawno, jeszcze w czasach, kiedy medycyna była uczciwa i proludzka. Nie ma więc potrzeby stosowania jakiegokolwiek chemicznego procesu technologicznego poprawiającego ten stan rzeczy. O ile śluzówka nie jest uszkodzona, nic złego nie zachodzi. Wodę utlenioną należy rozcieńczyć na połowę zwykłą wodą, co najwyżej stosując ją dla małych dzieci. Dodatkowo przy stosowaniu dzieciom, trzeba im powiedzieć wcześniej, że po wlaniu do ucha, mogą wystąpić szumy, trzaski.

 • darek2015

  Re: Arni
  Szanowny Panie.
  Zrobiłem ten wpis na podstawie własnych doświadczeń.
  I wiem że jak ktos szuka jakichs recept to wlaśnie takich szczegołowych opisów potrzebuje.
  Woda utleniona 3% podrażnia śluzówkę, proszę zrobić sobie doświadczenie i wypłukać 3% usta – dziąsła zrobią się białe.
  Nie jest to nic strasznego co prawda, bo znika w ciągu paru minut, ale nie polecałbym stosowania tego dzieciom.
  Na @earthclinic biochemicy polecają do inhalacji H2O2 stężenia od 0.5 do 1 % max, jako wystarczające.
  Nieumywakin poleca max. 10 kropli na szklankę, a Douglas nawet 300 kropli 3%. …
  Jestem zwolennikiem umiaru i ostrozności i akurat przy wodzie utl. takie stęzenie jest np. do plukania gardła, nosa(zatoki) i płuc (rozedma) wystarczajace.
  Do ucha (tylko) oczywiście 3% jest dobra.

  Woda utleniona jest remedium na wiele przypadłości – ta mocniej rozrzedzona dziala równie skutecznie – zapewniam.

  pozdrawiam serdecznie

 • darek2015

  Bardziej obrazowo:
  jeżeli do nosa ‚wpsikam’ 1 ml 3%
  to jest to to samo co 3 ml 1% lub 6 ml 0,5% –
  ilość tlenu ta sama a śluzowka ‚zaoszczędzona’..
  Efekt taki sam.

 • Arni

  Tak się składa, że ja też od przynajmniej kilku lat psikam sobie 3% wodę utlenioną i nigdy nie zauważyłem jakichkolwiek problemów. Zresztą nie jestem w tym odosobniony, bo tak robi wiele znanych mi ludzi. Można oczywiście robić każdego chemikiem i proponować mu zakup menzurek, probierzy i innych akcesoriów chemicznych a następnie szkolić co i jak wlewać, mieszać, aplikować. Ale po co zniechęcać ludzi ?

 • darek2015

  Mam krótszy okres ‚spożycia’..
  Zniechęcać ?
  Ależ chyba odwrotnie! – podałem tani i prosty sposób ‚aplikacji’ tego świetnego środka :)
  Buteleczka-aplikator, rozrzedzenie – i już ..
  Proszę przejrzeć jakie proste pytania ludzie zadają szukając sposobów..sam szukałem to wiem..
  Jesteśmy w tej samej ‚drużynie’ i nie wypada się spierać własnie dlatego aby nie zniechęcać..
  A propos 3% – kilka dni temu mama 3-latkowi podrażniła ewidentnie śluzówkę noska 3%..
  Zmieniła rozrzedzając do 0.5% i zapalenie uleciało, jest w porządku. :)
  Dla mnie tez 3% nie stanowi problemu, innym radzę do ucha- działa wzorowo!
  W większej ilości wody tez działa.
  Mnie wodę utl. ktos kiedyś polecił za co jestem b.wdzięczny.
  I polecam teraz innym jak i Pan.
  Urodziłem się za Gomółki i ‚prztyczki’ o koguceniu z racji wieku chociażby przyjemnymi i prawdziwymi nie są :)
  Myślę że spieranie się tu jest niepotrzebne.
  Skupmy się na propagowaniu tej prostej i świetnej metody.
  Polecam Wszystkim przeczytanie książek prof. I. Nieumywakina:
  ”Woda utleniona na strazy zdrowia”
  ”Endoekologia zdrowia”
  – kopalnia wiedzy na temat zdrowia.
  A i filmy tego zacnego mądrego człowieka polecam obejrzec:
  na potwierdzenie potrzeby rozrzedzania przy czym prof. doradza jeszcze większe.. :
  https://youtu.be/bSWLp2yE2bI
  inne:
  https://youtu.be/voc-yjVJFa8

  Jeżeli ktos stosuje MMS – to jako ciekawostkę mogę podać, że w przybliżeniu 1 kropla odpowiada 1 kropli 35% perhydrolu czyli około 12 kroplom 3% WU.
  To są chemicznie bardzo podobne substancje- efekty..

  pozdrawiam

 • Marta

  Ja osobiście wraz z moją rodziną, używamy 3% wody utlenionej.
  Na początku były problemy. Dziąsła reagowały mi i mojej córce.

  Po kilku dniach objawy ustąpiły, a mam takie odczucie, że stan moich dziąseł/zębów się poprawił.
  Nie reagują na ciepło i zimno, co wcześniej było nagminne.

 • darek2015

  3% czy ‚lżejsza’ – działa ta i ta tak samo.
  Polecam dr Ivana posluchać .. :)

 • Marta

  Ja używam 3% plus sode.
  Rewelacja.
  To działa i polecam.

  Odrzućcie wszystkie pasty i wręcz zmuście rodzinę do stosowania tej pasty.
  Na początku dziąsła bolą.
  Wtedy należy więcej dawać wody utlenionej i..przeczekać ból.

  Mojej córce dziąsła krwawiły, ale teraz jest ok.

  Idealnie czyści kamień. Nawet stary powoli usuwa.

 • Kami

  No tak ale soda niszczy chyba mocno szkliwo, prawda ?

 • darek2015

  Ludzie latami tak myja, chciałbym mieć takie szkliwo jak niektórzy z nich..
  To jest propaganda producentów ‚cudownych’ past wybielających z fluorkiem, żeby było śmieszniej – we wszystkich tych pastach jest soda.
  A dentyści wybielaja zęby woda utleniona, koszt od 1500 do 4000 PLN..

 • z pozbyciem sie toksyn z organizmu dobrze daje sobie rade chlorella lub spirulina. Ja stosuje poleczenie tych dwoch. Chlorella suplement przekonal mnie i czuje sie znacznie lepiej :)

 • Bartek

  Witam :)
  Jąkanie się to może zatrucie metalami ciężkimi ? I różnymi toksynami ? :)
  Pozdrawiam Bartek

 • Marta

  To możliwe a nawet prawdopodobne. Czytałam o dziecku które po odtruwaniu zaczęło mówić.

 • Bartek

  Tylko że ja mam 20 lat, ale już zacząłem się interesować zdrowiem i wiem bardzo dużo. Nie jąkam się tak abym nie mógł wypowiedzieć żadnego słowa, tylko przy jakiś słowach po prostu blokuje mnie, może w głowie mam jakieś bakterie? :)

 • zdzisława

  Kochani! Woda utleniona tak, tak, tak…, ale zrobiona w domu z perhydrolu i wody demineralizowanej. 9 części wody i 1 część perhydrolu. Ta z apteki ma stabilizatory i jest do kitu.

 • Ewa

  Przy usuwaniu toksyn i przywróceniu zdrowia nz wielu płaszczyznach pomaga odpowiedni poziom Jodu w organizmie. Warto przyjmować jod nieorganiczny naturalny Iodica. Pochodzi ze źrodła jest rozpuszczony w wodzie bezpieczny dla dzieci od 1 roku zycia, kobiet w ciąży.Przebadany i swietnie sie wchłania https://www.iodica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter