4 Zakazane Metody Leczenia Nowotworów

rak

Ostatni artykuł „Każdy nowotwór można wyleczyć w ciągu tygodni..” miał olbrzymią popularność. Przez kilka dni mieliśmy ponad 100 tysięcy wejść na stronę. Zanotowaliśmy zaskoczenie, podziękowania, ale również krytykę w związku z szerzeniem takich publikacji.

Dlatego chciałam zebrać w całość te metody, które przynoszą efekty wyleczenia nowotworów. Namawiam gorąco lekarzy, naukowców do analizy poniższych metod i wprowadzenia ich do polskich szpitali.

4 Metody leczenia nowotworów

Dla wszystkich wierzących i niedowiarków w pozytywne skutki tych terapii, chciałam zaprosić do oglądnięcie filmu o doktorze Burzyńskim. Ma własny ośrodek w USA i walczy o sprawiedliwe leczenie pacjentów.

 

Marta Brzoza Marta Brzoza
. .

Form by (e)NeTesPhoto credit: ZEISS Microscopy / Foter / CC BY

7 Responses to “4 Zakazane Metody Leczenia Nowotworów”

 • Arni

  Musimy zacząć od tego, że rak nie jest chorobą a tylko bardzo groźnym symptomem tego, że organizm jest w kiepskim stanie. A przyczyniają się do tego różne rzeczy, Głównie zatrute powietrze i środowisko, promieniowanie elektromagnetyczne, złe odżywianie i styl życia, codzienne „wyścigi szczurów” i stresy.
  W pierwszej kolejności, by pokonać raka należy więc zmienić swoje życie. Walka ze skutkami a nie przyczyna jest największym błędem. Niestety prawdziwa profilaktyka przy raku ale i nie tylko leży u nas całkowicie. W sumie pewnie tak musi być, bo co by robiły koncerny chemiczno-farmaceutyczne i lekarze im się wysługujący.
  Samych zaś metod likwidowania raka jest bardzo dużo, bo każdy człowiek jest inny i wymaga odmiennej metody.
  Najstarszymi znanymi są specyfiki zielarskie jak choćby huba, nalewka z glistnika czy liści dębu, wyciągi z jemioły.

 • APA

  PODZIEKOWANIE dla Panstwa Brzozow (całej Rodziny),gospodarzy tej strony internetowej !

  DZIEKI WAM DRODZY RODACY ZA KROCZENIE DROGA PRAWDY,ZA WSZYSTKO CO PRAWDZIE SLUZY ,ZA ODWAGE i PROSTOLINIJNOSC WASZEGO ZYCIA ,ZA DZIELENIE SIE WASZA WIEDZA i DOSWIADCZENIAMI – ZYJCIE W POKOJU,PRAWDZIE i SPRAWIEDLIWOSCI – DOBRY BOG z WAMI !!!

  Emigranci w sile druzyny APA
  USA- dnia 18.VII.2015r.

 • Rafał

  Dobrze, wszystko ładnie, pięknie, logicznie – tylko dlaczego nigdzie nie ma tych wyleczonych? Jako osoba chora na raka szukam i znaleźć nie mogę…

  Skoro są to metody skuteczne – gdzie są wyleczeni?

 • Marta Brzoza

  @Rafał
  Szukaj w komentarzach pod takimi artykułami. Ludzie sami o tym piszą. Jeszcze nie czas na to żeby lekarze o tym pisali, nie ma żadnych oficjalnych badań w tym temacie.

 • pstryczek

  Kluczem w zachorowalności na choroby nowotworowe
  jest odżywianie stosunek białka ,węglowodanów i tłuszczy do siebie (patrz; Hunzowie czy Żydzi) oraz w sposobie przetworzenia ww. składników

 • Mateusz

  Witam,
  u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór płuc..
  mam pytanie odnośnie 4 metod, czy można je ze sobą lączyć ?

  Przy witaminie B17 wyczytałem ze nie można jej łączyć z witaminom C…jezeli ktoś ma informacje na ten temat to proszę o pomoc…

 • Bogdan

  Ludzie! Nie dajcie się temu naciagaczowi.Przyslal przybliżone koszty (musiałbym sprzedać dom i jeszcze dołożyć).Na końcu napisał że nie daje gwarancji na wyleczenie.Dalbym wszystko za zdrowie mojej żony. Ale to jest naciagacz który żeruje na czyimś nieszczęściu. Zrobi z kogoś calkowitego bankruta ,a osobie chorej i tak już nie pomoże. Proszę zobaczyć jego posiadłości,konie,samochody Sprzedaj dom i daj temu biznesmenów .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Ann Wigmore: Żywność, którą zjadamy może być albo najlepszym i najbardziej efektywnym lekarstwem albo najwolniej działającą trucizną”.
 • Biznes na chorobach będzie trwał tak długo, jak będziesz a n a l f a b e t ą w zakresie własnego zdrowia.

 • David Suzuki: "Politycy, czy naukowcy, którzy mówią, że produkty GMO są bezpieczne, są albo bardzo głupi, albo kłamcami". 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS
Twitter